نیما شاهرخ شاهی
نیما شاهرخ شاهی مقابل دوربین فیلم اتومبیل علی میری رامشه رفت و تصویربرداری این فیلم در تهران ادامه دارد.

ادامه تصویربرداری فیلم اتومبیل در تهران

فیلم اتومبیل به کارگردانی علی میری رامشه و تهیه کنندگی علی عبدالعلی زاده این روزها در تهران در حال ادامه تصویربرداری است.

نیما شاهرخ شاهی جدیدترین بازیگری است که مقابل دوربین این فیلم سینمایی رفته و تصویربرداری فیلم اتومبیل با حضور او ادامه دارد.

جدیدترین عکس از نیما شاهرخ شاهی در فیلم اتومبیل

نیما شاهرخ شاهی با انتشار خبر بازی در فیلم اتومبیل تصاویری از حضورش در این فیلم را منتشر کرد و نوشت:

درحالی که فیلمبرداری فیلم سینمایی اتومبیل به کارگردانی علی میری رامشه و تهیه کنندگی علی عبدالعلی زاده این روزها در تهران ادامه دارد، نیما شاهرخ شاهی تازه ترین بازیگری است که به این فیلم پیوسته و جلوی دوربین رفته است.

پیش از این اکبر عبدی، مهدی کوشکی، سحر قریشی و ارسلان قاسمی نیز جلوی دوربین اتومبیل رفته اند که قرار است اولین نمایش آن در جشنواره فیلم فجر باشد.

نیما شاهرخ شاهی همچنین پیش از این تجربه ساخت دو فیلم کوتاه را داشته که موفق به حضور در چند جشنواره بین المللی نیز شده است. همچنین این بازیگر قرار است بزودی فیلمهای پنج گانه سینمایی خود را در که در ژانر درام تعلیق روانشناسانه است را در مقام کارگردان جلوی دوربین ببرد.

نیما شاهرخ شاهی و علیرام نورایی

نیما شاهرخ شاهی جدیدترین بازیگری است که به این فیلم سینمایی پیوسته و در کنار دیگر بازیگران این فیلم شانس خود را برای حضور در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر امتحان میکند.

نیما شاهرخ شاهی

داستان و بازیگران فیلم اتومبیل

فیلم اتومبیل یک ملودرام اجتماعی است که سیدمهدی سجادپور نویسندگی آن را برعهده داشت و با حضور بازیگران سرشناس دنیای هنر برای نمایش در جشنواره فیلم فجر آماده میشود.

نیما شاهرخ شاهی و سحر قریشی

در خلاصه داستان فیلم اتومبیل آمده است:

همیشه همه چیز اون طوری که فکر میکنی پیش نمیره..."

بازیگران فیلم اتومبیل

بازیگران فیلم اتومبیل عبارتند از:

ارسلان قاسمی

ادامه فیلمبرداری فیلم اتومبیل با نیما شاهرخ شاهی

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : عکاس: عباس بغدادی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی