تولد
نمایشگاه فرش
نمایشگاه فرش و تابلو فرش برای اولین بار در مجتمع تجاری جم سنتر جماران (نیاوران)در حال برگزاریست.

جشنواره نمایشگاهی فرش و تابلو

ایرج مرتضوی مدیر اجرایی (نمایشگاه فرش و تابلو فرش تارنگ) درخصوص این نمایشگاه گفت :جشنواره نمایشگاهی فرش و تابلو فرش تارنگ برای سومین بار که اولین بار سال 99 در مجموعه همایش های بین المللی رایزن نیاوران و پس از آن در مجتمع دنیای نور رسالت که همچنان نیز برقرار است ، و اینبار در مجتمع تجاری جم سنتر در خدمت هنردوستان و حامیان هنر قالیبافی ایران هستند.

مدیر اجرایی این نمایشگاه افزود :تولیدکنندگان و فعالان حوزه فرش دستباف از استان های اصفهان، قم، فارس، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی در این نمایشگاه حضور دارند.

فرش

وی تاکید کرد :این نمایشگاه با هدف ارتقا و هماهنگی میان تولیدکنندگان فرش دستباف شهرهای قم ، نایین ، اصفهان، تبریز ، فرش های بختیاری و عشایری ، تابلوفرش های تبریز و فرش های مدرن در فضایی دلنشین با رعایت کامل شیوهنامههای بهداشتی پذیرای علاقهمندان هنردوست است.

در این نمایشگاه علاقمندان به فرش و تابلوفرش میتوانند کالای مورد علاقه ی خود را با حذف واسطه ها بصورت نقد و اقساط، مستقیم از تولید کننده ی مورد نظر تهیه کنند.

(( با حمایت از کالای داخلی و صنایع دستی ایران از جمله قالی های دستباف ایران این هنر با سابقه ی تاریخی را زنده نگه داریم و زیبایی را به منازل خود هدیه کنیم))

تابلو فرش

نمایشگاه فرش و تابلو فرش سال 1400 در تهران

56
این مطلب مفید بود ؟60
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی