هالیوودی های رها شده
برخی از افرا مشهور در گذشته و در کودکی زندگی بسیار سختی داشتند. آن ها فرزند طلاق بودند یا والدینشان به دلایل مختلفی آن ها را ترک کردند.

هالیوودی هایی که والدینشون ترکشون کردن

جنبه های مختلفی از زندگی مانند حس مادرانگی و عشق به پدر و مادر وجود دارد که در همه انسان ها کم و بیش یافت می شود اما جالب است بدانید که چند تن از سلبریتی های دنیا در چند روز اول زندگی شان یا چند سال بعد توسط پدر مادر طرد شدند؛ حتی افراد معروفی در دنیا هم چنین وضعیت هایی را تجربه کردند. در این قسمت از فرهنگ و هنر نمناک قصد داریم هالیوودی هایی را به شما معرفی کنیم که پدر و مادرانشان آن ها را ترک کردند.

مارلین مونرو

مارلین بازیگر، خواننده و مدل معروف جزء زنان جذابی است که زندگی سختی داشته است. این خانم در فرهنگ پاپ تاثیرات بسیار زیادی داشته است. او در کالیفرنیا متولد شده اما والدینش او را ترک کردند، زیرا نمی توانستند از او مراقبت کنند.

مونرو دقیقاً نمی داند که پدرش کیست. مادرش هم با یک مرد دیگر ازدواج کرده و از این ازدواج یک فرزند کوچک دارد. در کودکی پدر و مادرش او را ترک کردند و به دست خانواده ای سپردند که توانایی بزرگ کردنش را داشته باشند.

مارلین مونرو

جیمی فاکس

جیمی یکی از مشهورترین چهره های آمریکا است که جایزه گلدن گلوب به او اختصاص داده شده است اما جالب است بدانید با وجود روحیه شادی که دارد و آوازها و جوک هایی که روی صحنه اجرا می کند، زندگی بسیار سختی داشته است. پدر و مادرش بعد از تولد او را نمی خواستند و در نتیجه او پیش پدربزرگ و مادربزرگش بزرگ شده است.

استیو جابز

استیو جابز یکی از متفکرترین افراد مشهور هالیوودی است که پدر مادر اصلی اش او را نخواستند. به همین دلیل او را به بهزیستی بردند تا از او مراقبت شود زیرا دیگر به دلیل اقدامات سیاسی نمی توانستند بزرگش کنند.

استیو جابز

وانیسا مینیلو

این بازیگر زیبا توسط مادرش سر راه گذاشته شد که این تجربه برایش بسیار سخت بود اما واقعیت این بود که خانواده اش بعد از تولد او را نمی خواستند. او در فیلیپین متولد شد و پدرش در نیروی هوایی مشغول به کار بود. بعد از اینکه والدینش از هم طلاق گرفتند، او مدت زمانی را با مادر و ناپدری اش در ترکیه زندگی کرد که در نهایت آن ها هم رهایش کردند.

جی زی

جی در یک خانواده در بروکلین نیویورک متولد شد و پدر و مادرش جدا شدند و مادرش به تنهایی و بدون پدر او را بزرگ کرد. آن ها در خانواده کشمکش های بسیار زیادی با یکدیگر داشتند. گاهی اوقات زندگی آن ها بسیار سخت سپری می شد تا اینکه پسر نزد پدر رفت و پدرش هم در سال 2003 از دنیا رفت و جی تنها شد.

جی زی

جورج لوپز

کمدین معروف به نام جورج لوپز یک مرد بسیار بامزه است اما جالب است بدانید که زندگی بسیار سختی داشته است. لوپز توسط خانواده ای مهاجر در کالیفرنیا متولد شد و دو ماه بیشتر از تولدش نمی گذشت که پدرش او را ترک کرد و به دلیل ازدواج مجدد از کالیفرنیا رفت. سپس مادرش هم او را به مادر بزرگش داد.

کریستیانا اگوریلا

کریستیانا یک مادر موفق است که دو فرزند دارد. او در زمینه موسیقی پاپ فعالیت های بسیار زیادی داشته و موفقیت های بسیار بزرگی رقم زده است اما جالب است بدانید که او تنها بزرگ شده، زیرا زمانی که کودک بود، پدر و مادرش از یکدیگر طلاق گرفتند و راه خود را از هم جدا کردند.

کریستیانا اگوریلا

پیرس برانسون

پیرس تنها فرزند خانواده ایرلندی بود اما پدرش بعد از مدتی او و مادرش را ترک کرد. او در آن زمان نوزاد بود و زمانی که چهار سال سن داشت، مادرش برایش یک پرستار در لندن گرفت و فقط یکی دو بار در سال به او سر می زد. در واقع مادر با خودش فکر می کرد که فرزندش را ترک نکرده اما پیرس هرگز از وجود مادر بهره مند نبود.

آیس تی

آیس تی سعی کرده که در زندگی به نهایت موفقیتی که مدنظرش است، برسد. او به تولید موسیقی می پردازد و استعدادهای بسیار اعجاب انگیزی دارد. در نیوجرسی متولد شده و خانواده بسیار سخت کوشی داشته اما همیشه مشکلات زیاده در زندگی داشته است.

مادر او بر اثر حمله قلبی از دنیا رفت و او در آن زمان کلاس سوم دبستان بود و تا کلاس هفتم با پدرش بزرگ شد اما پدرش هم از دنیا رفت تا اینکه او مجبور شد در همان دوران کودکی به تنهایی زندگی کند و سختی های زیادی را متحمل شد.

آیس تی

بیب روت

او در ماریلند متولد شده و در سن 6 سالگی پدر و مادرش او را تنها گذاشتند و در همان آپارتمان همیشگی خودشان زندگی می کرد. چند وقت بعد بیب وارد مدرسه فنی شد.

افراد خیرخواهی به او کمک کردند و به او مکان مناسبی برای زندگی دادند زیرا آن آپارتمان اصلاً محل مناسبی برای زندگی کردن یک کودک تنها نبود. او در نهایت توانست با تلاش های بسیار زیاد به یک بازیکن بیسبال عالی تبدیل شود.

فیس هیل

این فرد آهنگساز توسط خانواده اش طرد شد. او در میسیسیپی متولد شده و از همان دوران نوزادی، پدر و مادر واقعی اش او را نپذیرفتند اما این باعث نشد که از مسیر موفقیت دور شود. او اکنون یکی از موفق ترین هنرمندان دنیا محسوب می شود؛ با وجود این که تنها زندگی می کرده و پدر و مادرش او را ترک کردند.

فیس هیل

ویلی نیلسون

ویلی خواننده، آهنگساز، شاعر و فعال در تگزاس سختی های زیادی را متحمل شده است. مدت زمان کمی بعد از تولدش، مادرِ خانواده، آن ها را ترک کرد و او و خواهرش تنها ماندند. چند سال بعد پدرش هم ازدواج دیگری کرد و فرزندانش را ترک کرد و او همراه با خواهرش پیش مادر بزرگ زندگی می کرد و از همانجا خوانندگی را آموخت.

کری گرانت

کری یک بازیگر انگلیسی فعال است که نقش های اصلی بسیاری از فیلم ها را بازی کرده است اما در زندگی خصوصی خود سختی های زیادی را پشت سر گذاشته تا بتواند به موفقیت برسد. او از آن دسته از افرادی است که پدر و مادرش ترکش کردند.

او در کودکی فکر می کرده که مادرش از دنیا رفته و پدرش هم آنها را ترک کرده و برای خود زندگی جدید تشکیل داده است اما در سن 31 سالگی متوجه شد که مادرش زنده است و آن ها را ترک کرده بوده است.

کری گرانت

ملیسا گیلبرت

ملیسا بازیگر معروف در کالیفرنیا متولد شده اما زندگی سختی داشته است. او از خانواده اصلی اش طرد شده و یک خانواده دیگر سرپرستی او را به عهده گرفتند. البته چند روز قبل از این اتفاق در بهزیستی نگهداری می شده است؛ تا این که خانواده دیگری قبول کردند او را نزد خود ببرند و بزرگ کنند.

فرانسیس مک دورمند

فرانسیس در شیکاگو متولد شده و در دوران کودکی پدر مادرش او را ترک کردند و خانواده دیگر سرپرستی او را پذیرفت. البته این اتفاق حدود 6 ماه به طول انجامید. او بعد از اینکه وارد خانواده جدید شد، توانست مسیر اصلی زندگی اش را پیدا کند و موفقیت های بزرگی را رقم بزند.

هالیوودی هایی که والدینشان آنها را رها کردند

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی