تغییر اسم سلبریتی ها
برخی از سلبریتی ها و افراد مشهور با اسمی معروف شدند که اسم واقعی آن ها نیست. می توانید نام واقعی چند سلبریتی را در این قسمت بدانید.

هالیوودی هایی که اسمشون رو عوض کردن

سلبریتی ها معمولاً افراد جذاب جامعه هستند و بسیاری از ما دوست داریم که در مورد رازهای زندگی شان چیزهایی بدانیم. به همین منظور قصد داریم در این قسمت از چهره های نمناک سلبریتی هایی را به شما معرفی کنیم که اسمی که از آن ها می شناسید، اسم واقعی این افراد نیست. پس با ما همراه باشید.

مارلین مونرو

نام واقعی مارلین مونرو، نورما جین مورتنسون است. این بازیگر مشهور طرفداران بسیار زیادی دارد و نوع کلام او باعث شهرت بسیار زیادش شده است. از سمت خانواده مادری به او پیشنهاد دادند که نامش را عوض کند و از آن به بعد تصمیم گرفت که خودش را به نام مارلین به بقیه معرفی کند.

مارلین مونرو

مگان مارکل

نام واقعی مگان مارکل، راچل مگان مارکل است. البته اکنون بسیاری از طرفدارانش به نام واقعی او یعنی همان راچل پی برده اند.

نیکی میناژ

نام واقعی نیکی میناژ، اونیکا تانیا ماراژ است. او در مصاحبه در سال 2012 اعلام کرد که هرگز نام استیج برای خودش انتخاب نکرده اما افراد دیگر نام او را تغییر دادند و هنگامی که قرار بود کارهایش را انتشار دهد، دیگران از او خواستند که این کار را بکند و این نام را نیز برای او انتخاب کردند.

جی جی حدید

نام واقعی جی جی حدید، جلنا نورا حدید است. طرفداران او شاید نام واقعی اش را ندانند. او یک مدل بسیار معروف و محبوب است. البته او اظهار داشته که مادرش در دوران کودکی او را جی جی صدا می کرده و همین باعث شده که او به این نام عادت کند. در نتیجه خودش را به نام جی جی حدید معرفی کرده است.

جی جی حدید

لیدی گاگا

نام واقعی لیدی گاگا، آنجلینا جرمانوتا است. او قبل از اینکه به ستاره موسیقی پاپ تبدیل شود، تصمیم گرفت که نام دیگری برای خودش انتخاب کند تا روی استیج؛ دیگران آن را با این نام بشناسند و زمانی که رادیو گاگا را گوش می کرد، تصمیم گرفت نام خودش را به گاگا تغییر دهد.

ریحانا

نام اصلی ریحانا، رابین ریحانا فنتی است که نامش را خلاصه کرده. این خواننده همیشه ترجیح می دهد که دیگران او را ریحانا صدا کنند و دیگر انقدر این اسم را شنیده که نسبت به شنیدن آن عکس العملی نشان نمی دهد.

ریحانا

کاردی بی

نام واقعی کاردی بی، بلسالیز المانزار است. طرفدارانش به شدت به او علاقه مند هستند اما او شاید تا به حال اعلام نکرده باشد که نامش از زمان تولد چیز دیگری بوده و آن را طبق میل خودش تغییر داده است.

اما استون

نام واقعی اما استون، امیلی جین استون است که تصمیم گرفته نام خود را کوتاه کند، زیرا احساس می کند که این نام بیشتر به امیلی تعلق دارد بنابراین ترجیح می دهد دیگران او را اما صدا کنند.

الیویا وایلد

نام واقعی الیویا وایلد، اولیویا کوکبرن است. این بازیگر معروف هنگامی که قرار بود روی صحنه برود، تصمیم گرفت که نام خودش را تغییر دهد و خود را با این نام به دیگران معرفی کند.

الیویا وایلد

دراکه

نام واقعی دراکه آبری، دراکه گراهام است. او تغییر نام را تحت تاثیر یک سریال تلویزیونی در دوران دبیرستان که کانادایی بود، انجام داد و تصمیم گرفت که خودش را دراکه معرفی کند و قبل و نام اصلی اش را برای کسی نگوید.

برد پیت

نام واقعی برد پیت، ویلیام بردلی پیت است اما در زندگی حرفه ای، تخصصی و کاری اش تصمیم گرفت که نامش را تغییر دهد و با نام برد پیت خودش را به دیگران معرفی کرد. او اولین بار زمانی این نام را استفاده کرد که قصد آشنایی با یک خانم را داشت.

برد پیت

واکین فینیکس

نام واقعی واکین فینیکس، جواکون رافائل باتم است. نام او سخت و طولانی است. به همین دلیل تصمیم گرفت هنگامی که وارد عرصه سینما می شود و به شهرت می رسد، نامش را به یک نام راحت تر تغییر دهد.

کیتی پری

نام اصلی کیتی پری، کاترین الیزابت هودسون است. بله نام او طولانی است. به همین دلیل نامش را خلاصه کرده است. او اظهار داشت زمانی که روی استیج می رفت، دنیا با یک بحران هویتی مخصوصاً در بین نوجوانان مواجه بود. بنابراین تصمیم گرفت تا نام کیتی پری را به عنوان یک کاراکتر محبوب روی خودش بگذارد و محبوبیت خود را افزایش دهد.

ستاره های هالیوودی که اسمشون و عوض کردن

4.719
این مطلب مفید بود ؟181
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی