مشکلات بازیگران هالیوود

بازیگران زنی که قیافه خودشونو دوست ندارن

تاریخ انتشار : 27 تیر 1401کد مطلب : 87605زمان مطالعه : 2 دقیقه
وقتی یک هنرپیشه را با زیبایی حیرت انگیز برروی فرش قرمز مشاهده میکنید حتی به ذهنتان هم خطور نمی کند که آنها ممکن است نسبت به چهره شان احساس بدی داشته باشند.

ایراد چهره بازیگران هالیوودی از نظر خودشان

با این که این روز ها ظاهر ستاره های هالیوودی معیار زیبایی است، اما اگر بفهمیم که آن ها هم مثل بقیه ما حس خوبی نسبت به خودشان ندارند، شگفت زده می شویم. وقتی این ستاره ها هم چیزی در ظاهرشان دارند که از آن ناراضی باشند، می شود فهمید که هیچ کس بی عیب نیست و ما باید خودمان را آن طور که هستیم؛ بپذیریم. با همه این حرف ها مطمئنم برای تان جالب خواهد بود اگر بفهمید معروف ترین سلبریتی هایی که می شناسید هم در نظر خودشان ایراداتی دارند، که در این قسمت از نمناک آن ها را معرفی خواهیم کرد.

کیت ماس

شاید تصور کنیم که این سوپر مدل به عنوان یکی از تأثیرگذارترین نماد های استایل، بی عیب و نقص است اما خودِ او فاش کرده است که به خاطر پاهای پرانتزی اش نمی تواند هر لباسی را بپوشد.

بلا حدید

بلا شاید یکی از پرطرفدارترین مدل های حال حاضر باشد، اما خود به خاطر ابروهایش ناراضی است. او ابروهای نازک خود را از پدرش به ارث برده است و جالب این جاست که همین ابرو های باریک بلا الان به نقطه قوتش تبدیل شده است.

بلا حدید

بلیک لایولی

این بازیگر با استعداد یکی از نماد های زیبایی و استایل است؛ اما به نظر می رسد که او از دو قسمت بدنِ خود ناراضی است، یکی پلک های سنگین و پف دار و دیگری دستان همیشه مرطوبش.

تیلور سویفت

او یکی از قدرتمندترین خواننده و ترانه سراهای نسل جدید است. تیلور برای این که به طرفدارانش ثابت کند همه با چالش‌ هایی رو به ‌رو می ‌شوند، صراحتا اعتراف کرد که چشمانش خیلی کوچک و ریز است و این هم درگیری است که او با ظاهرش دارد.

تیلور سویف

جنیفر لارنس

وقتی یک هنرپیشه را روی فرش قرمز با شیک ترین لباس ها می بینیم، هیچ وقت به این فکر نمی کنیم که آن ها هم ممکن است نسبت به اندام شان حس بدی داشته باشند. با این حال، جنیفر هم در مورد چربی اضافه در انتهای بازوهایش همین حس را دارد.

آنجلینا جولی

یکی از نماد های زیبایی عصر حاضر یعنی آنجلینا جولی؛ که همه دوست دارند خودشان را شبیه او کنند هم از ظاهر خود ناراضی است. او در کل حس می کند که از نظر دیگران عجیب به نظر می رسد و چهره غیر عادی دارد.

بازیگران زنی که قیافه خودشونو دوست ندارن

4.511
این مطلب مفید بود ؟101
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی