ستاره های هالیوود
برخی از سلبریتی ها هستند که بدون آرایش هم در میان مردم ظاهر شده اند، به همین دلیل در ادامه چهره قبل و بعد از آرایش ستاره های مشهور هالیوود از جمله خواننده و بازیگران معروف را میبینید.

عکس ستاره های هالیوود قبل و بعد آرایش

الیسیا کیز به دلیل نداشتن میکاپ در نمایش های تلویزیونی معروف شده است. سال های زیادی است که سلبریتی ها ظاهر بسیار عجیب و غریب و با صورت های با آرایش و بدون آرایش وارد مراسم های مختلف مثل فرش قرمز می شوند و در نتیجه میکاپ آرتیست های متخصص و یا حتی آماتور روی آن ها کار می کنند تا بتوانند شناخته و معروف شوند. به طور مثال؛ این سلبریتی ها با برند هایی مثل میبلین و یا رولون کار می کنند.

اخیراً این افراد از کرم پودر و پنکیک برای داشتن ظاهری شاداب تر استفاده می کنند. ممکن است این افراد از هشتگ های nomakeup هم استفاده کنند و به دنیا نشان دهند که آن ها هم عالی نیستند. فقط واقعی هستند. در این قسمت از چهرها در نمناک سلبریتی هایی را به شما معرفی می کنیم که بدون میکاپ هم در بین عموم ظاهر شده اند.

قبل و بعد آرایش ستاره های هالیوود

ادل

ادل یک خواننده بسیار مشهور و توانمند است و صدای زیبایی دارد. او دوست دارد که همیشه آرایشی کلاسیک داشته باشد و معمولاً خط چشم های دنباله دار و رژ لبی قرمز دارد به همین دلیل سخت است که چهره او را بدون آرایش تصور کنیم. اما او در سال 2016 عکس بدون آرایش را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است و از آن پس نیز عکس های بدون آرایش بسیاری را از خود به اشتراک گذاشت.

ستاره هالیوود

جسیکا آلبا

جسیکا آلبا جزو ستاره های زیبایی است که کسی به زیبایی طبیعی او شکی ندارد، اما چهره بدون آرایش او با چهره آرایش کرده اش بسیار متفاوت است.

گوئن استفانی

گوئن استفانی که همیشه با خط چشمی تیره به همراه رژ لبی قرمز در انظار حاضر می شود و شیوه آرایش مخصوص به خودش را دارد، در سال 2016 سلفی بدون آرایشش را در اینستاگرام به نمایش گذاشت، چهره بدون آرایش او هم زیباست، اما با چهره آراسته اش متفاوت است.

آدریانا لیما

این سلبریتی محبوب به همگان ثابت کرد که بدون آرایش هم می تواند چهره زیبایی داشته باشد.

چهره ستاره های هالیوود

الیسیا کیز

این بازیگر مشهور در ماه می سال 2016، سعی کرد که بدون آرایش ظاهر شود و هنوز هم بر این عقیده پا برجا است. دلیل این کار او این است که به زنان دیگر نشان دهد که برای جذاب بودن همیشه نباید تن به آرایش دهند و آرایش نکردن به او حس قدرت، آزادی و زیبایی بیشتری می دهد.

ستاره های هالیوود

اشلی گراهام

او اخیراً همیشه با یک ظاهر معمولی و نچرال در اذعان ظاهر می شود. علت مشهور بودن او، استفاده از عکس های بدون میکاپ در اینستاگرام است.

 آرایش ستاره ها

کری اندروود

درحالی که این بازیگر روی استیج و صحنه های مختلف چهره ای کاملا متفاوتی دارد اما او با انتشار عکسی از خودش در حال ورزش در یک باشگاه، آنهم با چهره ای خسته، عرق کرده و بدون میکاپ در آگوست سال پیش در اینستاگرام اعتماد به نفس خودش را به هوادارانش ثابت کرد.

ستاره هالیوود

سیارا

سیارا سال 2017 تصمیم گرفت روتین معمول میکاپ خود را در اختیار دیگران قرار دهد که این کار را در فرش قرمز اوایل ماه فوریه هم انجام داده بود. این خواننده هم اکنون باردار است و تصمیم گرفته است که با همین موهای خیس و بدون آرایش و طبیعی ظاهر شود.

هالیوودی ها

سیندی کرافورد

این مدل بسیار مشهور هم یک عکس با صورت کاملاً طبیعی و بدون آرایش در اکتبر سال 2015 در اینستاگرام خود پست کرد.

ستاره های هالیوود

دمی لوواتو

این بازیگر به شدت به عشق ورزیدن به خود تاکید دارد . به همین دلیل اصلا جای تعجب نیست که عکس های متعددی از او را بدون آرایش ببینید. او مدام عکس های بدون آرایش خود را در شبکه های اجتماعی به نمایش می گذارد تا به دیگر زنان ثابت کند آنچه اهمیت دارد، نه آرایش بلکه چهره طبیعی ماست. بعد از این که با خودش سر افزایش اعتماد به نفس با چالش مواجه بود، توانست کاری کند که انسان ها خودشان را به خاطر آن چیزی که هستند دوست داشته باشند و به زنان دیگر اعتماد به نفس دهد.

درو باریمور

این سلبریتی اقدامات زیبایی را اخیراً آغاز کرده است اما به این معنا نیست که او دیگر بدون آرایش در جمع دیگران ظاهر نشود.

قبل و بعد آرایش

اِوا لونگوریا

اوا لونگوریا از دیگر چهره های مشهور جهان، است که از به انتشار گذاشتن عکس های بدون آرایش خود ابایی ندارد. او در عکس ها و در ملا عام نیز بدون آرایش حاضر می شود. اوا زمانی که هیچ گونه کرم پودر و پنککی نداشته باشد صورت پر از لک دارد.

گابریل یونیون

لونگوریا تنها کسی نیست که لک و خال های صورت را از دیگران پنهان می کند. یونیون مقداری از همین لک ها روی صورت دارد که با میکاپ آن را می پوشاند.

ستاره های هالیوود

جی جی حدید

بسیاری از افراد بر این عقیده بودند که حدید بدون آرایش ظاهر زیبایی ندارد. تا زمانی که او تصویر بدون آرایش خود را با کپشن "ظاهر من وقتی از خواب بیدار می شوم" منتشر کرد. زیبایی طبیعی جی جی حدید غیر قابل انکار است، اما باز هم دیدن چهره بدون آرایش او خالی از لطف نیست.

بلا حدید

بلا حدید نیز مانند خواهرش، دارای زیبایی طبیعی است، بنابراین از انتشار سلفی اش حتی در زمان بیماری، در اینستاگرامش ترسی ندارد.

ستاره های هالیوود

جینا رودریگز

جینا در تابستان سال 2015 عکس سلفی خود را با همه به اشتراک گذاشت که هیچ گونه میکاپی نداشت.

گینت پالترو

این بازیگر و بلاگر تولد چهل و چهارم خود را با نگاهی به گذشته و آینده و بدون میکاپ به اشتراک گذاشت. او این سلفی را پست کرد و اشاره کرد که هیچ میکاپی ندارد.

آرایش ستاره هالیوود

کتی هولمز

این بازیگر مانند دیگر بازیگران تصمیم گرفت که ظاهر طبیعی و بدون آرایش خود را در اینستاگرام به اشتراک بگذارد.

کِشا

کشا به دلیل میکاپ های غلیظ و اکلیلی خود مشهور بود و این شهرت زمانی بود که برای اولین بار در سال 2009 وارد صحنه موسیقی شد. آرایش تاثیر زیادی بر چهره این ستاره جوان دارد و او بدون آرایش، شبیه به یک دختر بچه دبیرستانی است. اکنون او دقیقاً بر عکس این کار را انجام می دهد اما هنوز هم با ظاهر بدون آرایش در بین دیگران محبوب و جذاب است و طرفداران خود را دارد.

ستاره های هالیوود

کیم کارداشیان

این ستاره مشهور در فشن شویی در شهر پاریس بدون هیچ میکاپی ظاهر شد و دقیقا همان هفته بود که در هتل دزدیده شد.

آرایش ستاره های هالیوود

کایلی جنر

کایلی دومین خواهر ثروتمند کیم کارداشیان است و دارای برند پالت سایه و رژلب است اما این دختر جوان اصلاً از پاک کردن میکاپش و نشان دادن صورت پر از لک خود در اینستاگرام هیچ ابایی ندارد. او با تزریق ژل لب و جراحی بینی تغییر زیادی کرده است و همیشه با خط چشم، کرم پودر، رژ لب و... دیده می شود، با دیدن عکس بدون آرایش او شوکه خواهید شد.

ستاره های هالیوود

لیدی گاگا

لیدی گاگا عکس طبیعی و بدون آرایش خودش را که روی تختخواب بود به اشتراک گذاشت. بعد از این که مردم درمورد بدن او نظر دادند، دوباره وارد اینستاگرام شد و همه را تشویق کرد که بدن خود را دوست داشته باشند. لیدی گاگا عجیب و غریب لباس می پوشد و آرایش می کند، دیدن چهره بدون آرایش او برای افراد دیگر جالب بود.

ستاره های هالیوود

مریلین منسون

عکس بدون آرایشی از مریلین منسون منتشر شد. این عکس توسط خود او انتشار نیافت بلکه صفحه توییترش دست به چنین کاری زد، که به مذاق این ستاره نیز خوش نیامد.

لاورن کوکس

لاورن همیشه خود واقعی و ظاهر طبیعی اش را به دیگران نشان داده است. او غرور واقعی خود را در عکس بدون میکاپ نشان داد که سال 2015 در اینستاگرام منتشر کرد.

ستاره های هالیوود

لی لی کولین

این بازیگر عاشق استفاده از رژ لب های بسیار جیغ و ابروهای پرپشت است اما بدون میکاپ هم جذابیت زیادی دارد.

ستاره های هالیوود

کیتی پری

دیدن عکس بدون آرایش کیتی پری هیجان انگیز است. همسر کیتی پری در سال 2010، راسل برند در تویتتر خود عکسی از کیتی پری منتشر کرد که خیلی زود پاک شد و آن ها یک سال و 5 ماه بعد از انتشار عکس از هم جدا شدند!

لورد

لورد در مورد این که مجلات آکنه های صورت او را فتوشاپ می کنند، صحبت کرد. او عکس واقعی اش را در کل اینترنت پخش کرده است و به همگان ثابت کرده که سلبریتی ها هم نقص هایی در صورت خود دارند.

آرایش هالیوودی ها

میلی سایروس

این سلبریتی همانند لرد چهره بدون میکاپ خود را به طرفدارانش در اینستاگرام نشان داد و اصلا برای او فرقی نداشت که صورتش جوش دارد یا خیر. او طی سالهای گذشته، تغییرات زیادی را به سبک لباس پوشیدن و آرایشش داده است.

ریحانا

ریحانا با خودش زندگی شادی دارد و تمام نقص هایش را پذیرفته است و یکی از واقعی ترین افراد مشهور دنیا است. بنابراین احساس خوبی دارد که چهره خود را بدون هیچ گونه میکاپی با دیگران به اشتراک بگذارد.

شکیرا

شکیرا به دلیل اندام خوبی که دارد معروف شده است و صدای بسیار زیبایی هم دارد اما جذابیت او به دلیل میکاپش نیست اما با این حال او باز هم یک سلفی بدون میکاپ منتشر کرد و به همگان ثابت کرد که در نگاه اول به هیچ گونه میکاپی نیاز ندارد.

ستاره های هالیوود

دیانه کروگر

در شروع سال 2016 دیانه کروگر عکسی سلفی و بدون آرایش در اینستاگرامش منتشر کرد و زیر آن نوشت:«سال جدیدم را با یک عکس صادقانه بدون آرایش آغاز می کنم.» او با انتشار این عکس زیبایی طبیعی اش را ثابت کرد.

تیرا بنکس

این مدل به دلیل انتشار چهره واقعی خود مشهور شده است. تایرا بنکس به طور طبیعی هم زیباست و زیبایی طبیعی اش او را تبدیل به اولین مانکن زن آمریکایی- آفریقایی روی جلد مجله کرد. او دو سال پیش چهره تر و تازه و بدون میکاپ خود را بدون هیچ گونه فیلتر و فتوشاپی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

ستاره های هالیوود

نآومی واتس

نآومی واتس عکسی را قبل از اسکار 2016 و زمانی که می خواست آماده میک آپ صورت اش شود، بدون آرایش آن هم از فاصله ای نزدیک از خود منتشر کرد.

گوئینت پالترو

در شبکه های اجتماعی عکس های بدون آرایش گوئینت پالتروبه فراوان یافت می شود. او ترسی از نشان دادن چین و چروک های روی صورت اش ندارد.

وانسا هوجن

این ملکه زیبایی عکس های بدون میکاپ زیادی را از خودش منتشر کرده است و به دیگران یاد می دهد که به خودشان عشق بورزند.

ستاره های هالیوود

زندایا

زندایا بعد از این که وارد توییتر شد مو های ویو شده خود را به همه نشان داد و عکس بدون میکاپش را هم برای دیگران منتشر کرد. او هنوز هم سلفی های زیادی از چهره بدون میکاپ خود را منتشر می کند.

زو سالدانا

این سلبریتی با آرایش های سبز و آبی در صحنه ظاهر می شود. دیگران نیز او را به دلیل میکاپ هایش می شناسند اما هنوز هم به دلیل همین شهرت باز هم دست از پست کردن سلفی های بدون میکاپ از سال 2015 برنداشته است.

نیکی میناژ

نیکی میناژ جزو ستاره هایی که بسیار آرایش می کند و بدون آرایش قابل شناسایی نیست. او عکس از چهره بدون آرایش خود را منتشر نمود که بسیار هیجان انگیز است.

عکس ستاره های هالیوود قبل و بعد آرایش

3.7196
این مطلب مفید بود ؟14551
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ح.ب/ن
وبگردی