سلبریتی
همه انسان ها برای تربیت فرزندانشان روش های خاصی دارند. روش های تربیتی برخی از سلبریتی ها به قدری عجیب است که شگفت زده تان خواهد کرد.

قوانین عجیب سلبریتی ها برای تربیت فرزندانشان

هر شخصی برای تربیت هرچه بهتر فرزندش، قطعا باید نبایدهایی را در غالب فرزندپروری صحیح مشخص می کند. این مورد بین افراد معروف و سلبریتی ها هم وجود دارد، ولی در مورد برخی از آنها به نوعی عجیب و غریب؛ درست به شکلی که در این بخش از فرهنگ و هنر نمناک میخوانید.

ویل اسمیت

ویل اسمیت به هیچ نوع تنبیهی اعتقادی ندارد. خانواده اسمیت چیزی را دارند که دوست دارند از آن به عنوان حلقه ایمنی خود یاد کنند. این بدان معناست که هر یک از اعضای خانواده می تواند احساسات خود را بیان کند یا در مورد هر موقعیتی بدون ترس از تنبیه و مجازات صحبت کند.

ویل اسمیت

جولیا رابرتز

جولیا رابرتز به فرزندانش اجازه نمی دهد شیرینی بخورند و این در حالی است که خود او به عنوان یکی از شیرینی خورهای معروف بین بازیگران شناخته می شود ولی برای فرزندانش فقط در خاص ترین موقعیت ها مصرف آب نبات و شیرینی را آزاد می کند.

قانون بعدی جولیا ممنوعیت استفاده از هر نوع رسانه اجتماعی است که برای فرزندانش تعیین کرده است و دلیل این کارش را اطلاعاتی است که از فضای مسموم موجود در بین نوجوانان حاضر در فضای مجازی دارد.

جولیا رابرتز

جان تراولتا

جان تراولتا ظاهرا از دادن دارو به پسرش امتناع میکند و برای درمان او تا حد امکان از داروهای شیمیایی استفاده نمیکند.

جان تراولتا

مایم بیالیک

خانم بازیگر بچه هایش را مجبور می کند که گیاه‌خوار و وگان شوند. مایم می‌گوید که فرزندانش نه تنها از گیاهخواری لذت می‌برند، بلکه از زمانی که شروع کرده‌اند به ندرت بیمار شده‌اند.

مایم بیالیک

گوئینت پالترو

گوئینت پالترو فرزندانش را مجبور می کند که از مواد غذایی و رژیم فاقد گلوتن پیروی کنند. گوئینت گفته است که هر پزشک و متخصص تغذیه ای که تا به حال با او در این مورد صحبت کرده است موافق هستند که همه انسان ها در بهترین حالت گلوتن را تحمل می کنند و در بدترین حالت به آن حساسیت دارند به همین دلیل است که او فرزندانش را با روش غذا خوردن مورد قبول خود سازگار میکند.

او همچنین به فرزندانش اجازه نمی دهد برنامه های تلویزیونی را به زبان انگلیسی تماشا کنند. گوئینت می خواهد فرزندانش چند زبانه باشند. تنها شرایطی که او اجازه تماشای تلویزیونی در خانه را می‌دهد این است که بچه‌هایش پخش را به زبان فرانسوی یا اسپانیایی تماشا کنند.

گوئینت پالترو

درو بریمور

درو بریمور اجازه نمی دهد فرزندانش بازیگر شوند.

با توجه به اینکه درو از 3 سالگی جلوی دوربین بازی می کرد، می توان گفت که او از روی تجربه صحبت می کند. او مصمم است که هیچ کدام از فرزندانش تا حداقل 18 سالگی بازیگری را تجربه نخواهد کرد.

درو بریمور

جنیفر گارنر

جنیفر گارنر فقط یک روز در سال به فرزندانش بله می گوید. از آنجایی که او یک مادر سختگیر است و با خواسته های فرزندانش موافقت نمیکند، یک روز در سال به خود اجازه می دهد به همه چیزهای سرگرم‌کننده و احمقانه ای که فرزندانش از او می خواهند "بله" بگوید.

جنیفر گارنر

سلین دیون

هرگز فرزندانش را مجبور به کوتاه کردن موهایشان نکرد. در واقع پسرش رنه چارلز 8 سال تمام موهایش را کوتاه نکرده است. تنها دلیلی که این پسر زینت پیدا کرد مدرسه بود.

سلین دیون

میلا کونیس و اشتون کوچر

میلا و اشتون به هدیه دادن به فرزندان خود در کریسمس اعتقادی ندارند. آنها حتی اجازه نمی دهند والدین و اقوام خود به فرزندانشان در این روز هدیه دهند. این زوج هالیوودی ترجیح میدهند، هزینه هدایای کریسمس را به موسسات خیریه به‌خصوص بیمارستان کودکان اختصاص دهند.

میلا کونیس

بیل گیتس

بیل گیتس معتقد است که کودکان زیر 14 سال نباید تلفن همراه داشته باشند. در سال 2007، بیل متوجه شد که دخترش در حال وابستگی ناسالم به بازی های ویدیویی است. پس از آن بود که او تصمیم گرفت برای مدت زمان استفاده از تلویزیون و بازی های کامپیوتری برای دخترش محدودیت ایجاد کند. او همچنین اجازه نمی دهد فرزندانش تا 14 سالگی تلفن همراه داشته باشد.

بیل گیتس

کار عجیب و غریب سلبریتی ها با بچه هاشون

4.314
این مطلب مفید بود ؟122
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی