هالیوودی های فقیر

هالیوودی هایی که در کودکی فقیر بودند

تاریخ انتشار : 20 خرداد 1400کد مطلب : 81751زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی از افراد ثروتمند در خانواده فقیری متولد شده اند و سختی های زیادی در زندگی داشته اند اما امروز جزء افراد مشهور و ثروتمند در دنیا محسوب می شوند.

ستاره های هالیوود که از فقر به ثروت رسیدند

شاید برایتان جالب باشد اما بسیاری از ستاره های هالیوود از همان اول پولدار نبودند و در فقر کامل به سر می بردند و کم کم در برهه هایی از زندگی قرار گرفتند که باعث شد به افراد مشهور و ثروتمندی تبدیل شوند. این بخش از فرهنگ و هنر نمناک را به معرفی ستاره های مشهور و ثروتمندی اختصاص داده ایم که در خانواده ای فقیر متولد و رشد یافته اند.

مارک والبرگ

مارک والبرگ کوچکترین فرزند یک خانواده 9 نفره بود و یاد گرفته بود که روی پای خودش بایستد. البته در دوران جوانی به جرم هایی مثل دزدی متهم شده بود اما بعد ها توانست به یک فرد مشهور و موفق تبدیل شود و به ثروت زیادی برسد.

افراد ثروتمندی که فقیر بودند

کِلی کلارکسون

کلی هم قبل از اینکه به یک ستاره در هالیوود تبدیل شود، سختی های زیادی کشید و مجبور بود حتی بعضی از شب ها با ماشینش کار کند تا بتواند خرج زندگی را در بیاورد اما بعد ها به یک ستاره بزرگ تبدیل شد.

هلی بری

این روز ها بری جزء یکی از موفق ترین زن های هالیوود محسوب می شود. او توانست در فقر شدید زندگی کند و خودش را از این شرایط بد بیرون بکشد و به یک زن بسیار موفق تبدیل شود و حتی در دوران فقر، سرپناهی هم برای زندگی نداشت اما تلاشش باعث شد که به ثروت زیادی دست پیدا کند.

سلنا گومز

مادر سلنا در سن 16 سالگی او را به دنیا آورد و از همان زمان هم در سه شغل مشغول به کار بود تا بتواند هزینه زندگی را تامین کند. خانواده او همیشه مجبور بودند که غذاهای ارزان بخورند. او موفقیت خودش را مدیون زحمات و از خودگذشتگی های مادرش می داند.

افراد مشهوری که فقیر بودند

سلن دیون

سلن دیون هم در خانواده ای متولد شده بود که 14 فرزند به دنیا آمده بودند و او کوچکترین فرزند خانواده بود. او در محیطی زندگی کرده بود که کمترین مقدار پول هم برایشان ارزش داشت اما خوشبختانه توانست خودش را از این فقر زیاد بیرون بکشد و به ثروت برسد.

آرنولد شوارتزنگر

آرنولد هم جزء افرادی بود که در جنگ اتریش مشکلات زیادی را متحمل شدند اما توانست خودش را از فقر شدید بیرون بیاورد و به شغل بازیگری در آمریکا مشغول شد و رویای همیشگی اش را در سن 21 سالگی به دست آورد.

تام کروز

تام کروز در یک خانواده فقیر در نیویورک متولد شد. پدر او جرم های زیادی مرتکب شده بود. او در مدرسه شرایط خوبی نداشت و دوران کودکی اش به شدت سخت و طاقت فرسا سپری شد اما اکنون یکی از موفق ترین بازیگرهایی است که طرفداران بسیار زیادی هم دارد.

کسانی که از فقر به ثروت رسیدند

دمی مور

دمی هم جزء بازیگرانی بود که در دوران کودکی اش شرایط خوبی نداشت و حتی از دبیرستان اخراج شد اما در سن 16 سالگی شروع به کار کرد و توانست یک نقش بسیار خوب در سال 1981 بازی کند که همین باعث موفقیت او در شغل بازیگری شد.

سارا جسیکا پارکر

جسیکا پارکر هم جزء افرادی است که از فقر به ثروت رسیده اند. او حتی در دوران کودکی به دلیل فقر بسیار زیاد ، هیچ جشن کریسمسی را تجربه نکرده بود و هیچ جشن تولدی نداشت اما بعد ها توانست با مشهور شدن به ثروت زیادی برسد و تمام این ها را به بهترین نحو ممکن تجربه کند.

ماریا کری

شاید بتوان گفت که اکنون گرانترین حلقه ازدواج متعلق به این سلبریتی است. او در زمینه طراحی مد علاقه بسیار زیادی از خودش نشان می داد اما فقر شدید خانواده باعث شده بود که نتواند علایقش را از همان دوران نوجوانی دنبال کند اما بعد ها توانست خودش را از فقر شدید بیرون بکشد و با انجام شغل های بسیار سخت، به آن چیزی که می خواهد برسد.

افرادی که از فقر به ثروت رسیدند

اپرا وینفری

اپرا هم اکنون بیش از 3 میلیارد ثروت دارد. زندگی او با شرایط بسیار سخت و دشواری سپری شد. خانواده اش به اندازه کافی ثروت نداشتند و به معنای واقعی فقیر بودند. او احساس می کرد که به دلیل فقر زیاد هیچ کس آن ها را نمی خواهد؛ حتی خانواده اش هم دوست ندارند کنار او باشند اما باز هم امیدواری و تلاشش باعث شد که به جایگاه مهم امروزش دست پیدا کند.

لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو یکی از بزرگ ترین سلبریتی های جهان محسوب می شود . او به خوبی می داند که دست و پنجه نرم کردن با فقر چه کار دشواری است. او در گذشته به شدت فقیر بود و شرایط بسیار دشواری را پشت سر گذاشته است.

امینِم

امینم توسط یک مادر تنها بزرگ شد و الهام بسیاری از آهنگ هایی که می خواند از مادرش است. او در کلاس نهم از مدرسه اخراج شد اما توانست کم کم مسیر خودش را به سمت خوانندگی پیدا کند.

celebrities who were born poor

شایا لباف

شایا در لسآنجلس بزرگ شد. پدر او اعتیاد سنگینی داشت. خانواده اش از نظر شرایط مالی اصلاً وضعیت خوبی نداشتند اما او توانست با کمک های عمویش به شهرت برسد و به فرد موفقی تبدیل شود.

واکین فینیکس

واکین هم از همان دوران کودکی یاد گرفته بود که با مقدار کمی پول زندگی کند و توقع زیادی از خانوادش نداشته باشد، زیرا آن ها در فقر شدید بهسر می بردند اما بعد ها توانست با اجرای بینظیری که انجام می داد، به فرد مشهوری تبدیل شود.

هیلاری سوانک

هیلاری هم در یک خانواده بسیار فقیر متولد شد. آن ها در نزدیکی یک پارک در واشنگتن زندگی می کردند. او در سن پانزده سالگی به دلیل فقر زیاد از دبیرستان خارج شد و به دنبال کار رفت. تا این که توانست بعد ها به رویای همیشگی اش یعنی بازیگری دست پیدا کند و از فقر شدید نجات پیدا کرد.

سلبریتی هایی که فقیر بودند

دالی پارتون

دالی هم از همان دوران کودکی در فقر به سر می برد و به دلیل فقر شدید ارزش یک دلار را هم به خوبی می دانست و همیشه به دنبال این بود که پول هایش را نگه دارد . اما بعد ها توانست مسیر خودش را در زندگی پیدا کند و خود را از این بی پولی نجات دهد.

کریسی متز

کریسی هم توانست با نقش های مهمی که بر عهده می گیرد، به جایگاه بسیار خوبی دست پیدا کند. او در دوران جوانی فقط هشتاد و یک سنت در حساب بانکی اش داشت و نمی دانست که با این پول باید چه کار کند اما بعدها حساب بانکی اش را با پول زیاد پر کرد.

ویولا داویس

ویولا به دلیل نقش های خوبی که بازی کرده است ، جایزه گلدن گلوب و اسکار را متعلق به خودش کرده اما جالب است بدانید او در یک خانواده ای زندگی می کرد که شش خواهر و برادر داشت. فقر در زندگی آن ها به شدت به چشم می آمد. او فقط می خواست که به یک زندگی مرفه برسد و خوشبختانه هم موفق شد.

هالیوودی های فقیر

کریس پرت

کریس اکنون یک فرد ثروتمند و مشهور است اما در دوران کودکی با فقر زیاد دست و پنجه نرم کرده است. این بازیگر حتی محلی برای زندگی نداشت اما بعد ها توانست با شهرت زیاد به ثروت خوبی دست پیدا کند.

لیتون میستر

لیتون اکنون نقش های بسیار گرانقیمتی را در تلویزیون بازی می کند. پدر او در دوران کودکی نتوانسته بود زندگی خوبی را برای آن ها فراهم کند. جالب است بدانید که او در زندان متولد شده، زیرا پدر و مادرش به جرم قاچاق مواد مخدر در آمریکا در زندان بودند.

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز اکنون یکی از موفق ترین سلبریتی های جهان محسوب می شود اما جالب است بدانید که دوران نوجوانی او با فقر شدید سپری شد. او حتی خانه مناسب برای زندگی نداشت و در دوران دانشگاه، شب ها را در یک استودیو رقص می خوابید و توانست از همین طریق به آنچه که می خواهد برسد.

هالیوودی های فقیر

جاستین بیبر

جاستین بیبر هم دوران کودکی بسیار سختی در کانادا داشت . او در یک خانه بسیار کوچک و همراه با فقر زندگی می کرد. شغل او از آنجایی شروع شد که ویدئو های مربوط به خوانندگی اش را در یوتیوب آپلود می کرد و کم کم افراد مشهوری در زمینه موسیقی او را شناختند و وارد بازار کار کردند.

نیکی میناژ

نیکی میناژ هم از یک خانواده بسیار فقیر متولد شد. او اعلام کرد زمانی که برای اولین بار به آمریکا آمدم، احساس کردم به اتاق اصلی خودم برگشتم و می توانم در همین جا به موفقیت برسم که دست بر قضا همین اتفاق هم افتاد.

24 هالیوودی که از خانواده فقیر به ثروت رسیدند

4.342
این مطلب مفید بود ؟366
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی