بازیگرانی که مشکل اخلاقی دارند

بازیگرانی که مشکل اعصاب دارن

کد مطلب : 87311زمان مطالعه : 5 دقیقه
سلبریتی ها و چهره های معروفی که خیلی از آنها را در زندگی رویایی و آرامش تصور می کنیم، خود درگیر مشکلات روحی روانی هستند که کسی نمیداند.

سلبریتی هایی که مشکلات روحی روانی خود را فاش کردند

هیچ شکی نیست که خیلی از افراد در زندگی با مشکلاتی مواجه می شوند و گاهی اوقات دچار حس اضطراب و مشکلات اعصاب و روان خواهند شد که این مسئله کاملاً طبیعی است؛ اما خیلی از ما تصور می کنیم که سلبریتی ها هرگز این مشکلات را ندارند. جالب است بدانید که سلبریتی های بسیار محبوبی در دنیا هستند که مشکل اعصاب و اضطراب دارند که در این قسمت از چهره ها در نمناک آن ها را به شما معرفی می کنیم.

لی لی راینهارت

لی لی تا به حال چندین بار در مورد مشکلاتِ حاصل از اضطراب و افسردگی اش صحبت کرده است و در مورد درمان ها و دارو هایی که مصرف کرده با مردم صادق بوده و اعلام کرده که همه این دارو ها و تراپی ها باعث شده است که او تا به اینجا دوام بیاورد؛ اما نمی‌ توان انکار کرد که او از این لحاظ دچار مشکل است.

لی لی راینهارت

آریانا گرانده

در طول این سال ها آریانا گرانده با مشکلات ذهنی زیادی مواجه بوده است. این هنرمند مشهور در یک مصاحبه اعلام کرد که اضطراب من سال‌ های زیادی است که ادامه دار شده است. سعی کردم که در مورد آن صحبت نکنم؛ اما نمی‌ توانم آن را انکار کنم.

علائم او شبیه به علائم اختلال استرس بعد از حادثه می باشد که بعد از انفجار مرگ آور در کنسرتش در سال 2017 اتفاق افتاد.

کندال جنر

کندال یکی از مشهورترین سلبریتی های دنیا است و طرفداران پر و پاقرص خودش را دارد. این مدل بسیار بزرگ با مشکلاتی به نام اضطراب دست و پنجه نرم می کند که همه آن ها به خاطر یک حمله عصبی دردناک اتفاق افتاده که از دوران کودکی او را درگیر کرده است.

کندال جنر

لیزو

لیزو یکی از افراد معروفی است که از مشکلات ذهنی و روانی رنج می برد. او اعلام کرده که من به فرد مشهوری تبدیل شدم اما هرگز نتوانستم شخصیت و هویت خودم را تغییر دهم. شهرت باعث نمی شود که من مانند مردم معمولی استرس و اضطراب نداشته باشم. او در یک پست اینستاگرام اعلام کرد که با مشکل اعصاب و اضطراب مواجه است و آسیب های زیادی در زندگی متحمل شده است.

کامیلا کابیو

وقتی که با کامیلا در مورد افسردگی و اضطراب صحبت کردم، اینگونه گفت:زمانی بود که بشدت دچار استرس و اضطراب بودم؛ حتی نمی توانستم به استودیو موسیقی بروم و هرگز توان کار کردن نداشتم اما بالاخره توانستم با درمان ها و تراپی های مختلفی که برایم تجویز کردند تا به اینجا ادامه بدهم و سختی ها را پشت سر بگذارم.

کامیلا کابیو

مایلی سایرس

مایلی بعد از سال ها در مورد مشکل ذهنی اش صحبت کرده و این موضوع را با طرفدارانش به اشتراک گذاشت و گفت به خاطر ژنتیک و مشکلات خانوادگی که داشتم، درگیر چالش هایی مانند اضطراب و استرس شده و مدتی هم به اعتیاد دچار بوده ام.

لانا کاندِر

لانا که نقش های متعدد و معروفی بازی کرده؛ هم از اختلال استرس و اضطراب رنج می‌ برد اما او برای طرفدارانش در شبکه اجتماعی توضیح داد که چگونه توانسته به این مشکلات غلبه کند و خودش را با دیگران مقایسه نکند. او هنوز هم با مشکلات اعصاب و روان دست و پنجه نرم می‌ کند اما یاد گرفته که چگونه خود را کنترل کند. مثلاً تکنیک‌ هایی مانند تنفس عمیق و جملات تاکیدی مثبت را به کار می برد.

لانا کاندر

جینا رودریگز

جینا در مصاحبه ای علت کم‌کار شدنش را در صنعت سینما اعلام کرد و گفت که با این کار قصد داشته از سلامت ذهنی و روانی خودش مراقبت کند و کار زیاد به او فشار آورده است. او عقیده دارد که مشکل اضطراب و اعصاب شبیه یک هیولای خاموش در بدن شماست و هیچ کس متوجه آن نمی شود.

سلنا گومز

سلنا گومز در مورد مشکلات ذهنی خود با طرفدارانش صحبت کرده است. او در سال 2019 گفت و گویی در این باره انجام داد و گفت در سال گذشته از مشکل ذهنی و عاطفی رنج می برده و حتی نمی توانسته با خانواده اش هم رابطه خوبی داشته باشد. حتی توانایی یک لبخند کوچک هم نداشته است. در این دوران سلنا احساس می‌ کرد که همه درد ها و استرس ‌های دنیا به او غلبه کرده اند و سخت‌ترین و وحشتناک ترین لحظات را پشت سر گذاشته است؛ اما خوشبختانه با تراپی ها و حمایت خانواده اش توانست به این مشکلات غلبه کند.

سلنا گومز

اسکای جکسون

اسکای در اکتبر 2020 اعلام کرد که از دوران نوجوانی؛ با اضطراب و استرس درگیر بوده است و سعی کرده که زیاد با این قضیه بجنگد؛ اما همیشه مسئله ای ذهن او را به هم می‌ ریزد و باعث می شود که آرامش کافی را تجربه نکند؛ چیزی که برای خیلی ها غیرقابل باور است.

زندایا

زندایا هم جزء افرادی است که در یک مصاحبه به طور رسمی اعلام کرد که به مشکلات ذهنی و روانی دچار شده و استرس بسیار زیادی را در این دوران تجربه کرده است. استرس هر هفته به سراغش می اید و ذهن او را به هم می ریزد؛ اما او توانسته تا حدی شرایط را تحت کنترل خود بگیرد.

زندایا

کامیلا مندس

کامیلا جزو افرادی است که از حملات عصبی رنج می‌ برد. زمانی این اتفاق برایش افتاد که فصل پنجم یک سریال معروف را بازی می کرد. قرار بود که فیلمبرداری در کانادا در دوران قرنطینه انجام شود اما در این دوران به مشکلات شدید اعصاب و روان دچار شد. او به شدت دل تنگ زندگی و خانواده خودش بود و از طرفی نمی توانست با دوستانش ارتباط خوبی برقرار کند. بعد از آن تصمیم گرفت که خود مراقبتی و فاصله گرفتن از شبکه اجتماعی و مراجعه به یک مشاور و درمانگر را اولویتِ زندگی اش قرار دهد.

هیلی بالدوین (بیبر)

هیلی در مصاحبه ای اعلام کرد که من خوشحال می شوم افرادی راجع به اضطراب و مشکلات روانی صحبت می کنند، زیرا این یک مسئله طبیعی است و باید در مورد آن بیشتر صحبت کرد و خود من هم تا مدت زمان زیادی با آن درگیر بودم؛ تا حدی که شب ها نمی توانستم به خاطر شدت اضطراب بخوابم اما متوجه شدم که با مدیتیشن و خود درمانی های ذهنی تا حد زیادی می توان آرامش را تجربه کرد.

هیلی بالدوین

بِلا حدید

بلا مدت زمان زیادی با مشکل ذهنی و روانی دست و پنجه نرم کرد؛ حتی یک بار سلفی از خودش که در حال گریه کردن بود را در اینستاگرام منتشر کرد و به مردم گفت که شبکه اجتماعی اصلاً واقعی نیست و لطفاً این را به خاطر بسپارید که هیچ کس ظاهر واقعی اش را در شبکه های اجتماعی نشان نمی دهد. او توانسته از طریق کنترل نا تعادلی های مواد شیمیایی داخل بدن و خودمراقبتی، تا حد زیادی مشکلات ذهنی اش را کنترل کند.

بازیگرانی که مشکل اعصاب دارن

4.416
این مطلب مفید بود ؟142
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
برچسب : سلبریتی
وبگردی