فرزند بازیگران
در میان بازیگران و چهره ها، هستند افرادی که بطور طبیعی موفق به بارداری و بچه دار شدن نشده و از درمان های ناباروری برای این مهم، کمک گرفته اند.

بازیگران و سلبریتی هایی که دچار ناباروری بودند

اگر شما هم مشکل بچه دار نشدن دارید، بدانید که تنها نیستید و خیلی از سلبریتی های دنیا هم با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند و به سمت درمان های ناباروی رفته اند، چهره هایی که در این قسمت از نمناک آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد؛ چهره ها و بازیگران هالیوودی که به دلیل مشکل ناباروری مجبور به استفاده از روش هایی مثل آی وی اف شدند.

آن هاتاوی

آن هاتاوی، بازیگر نقش زن گربه ای یکی از بازیگران زن هالیوودی است که به دلیل مشکل ناباوری، مدتها تحت درمان های پزشکی قرار گرفت و ناتوانی اش در بچه دار شدن او را به شدت آزار داد اما در نهایت پس از گذراندن دوره درمانی که چندین مرتبه نیز با شکست مواجه شد، موفق به بچه دار شدن شد.

آن هاتاوی

ربل ویلسون

ربل بازیگر معروف؛ در اینستاگرام خود یک پست منتشر کرد و نوشته بود که امروز خبر بدی به دستم رسید و نمی خواستم آن را با هیچ کس به اشتراک بگذارم؛ اما به نظرم بهتر است آن را بیان کنم. پیام من خطاب به همه خانم هایی است که مشکل ناباروری دارند، من آن ها را می فهمم و امیدوار هستم که بالاخره لابلای ابرهای تیره زندگی ما هم نور زیادی بدرخشد. او حتی در مصاحبه‌ ای گفته بود که انگیزه اش از کاهش وزن این است که بتواند باردار شود.

ربل ویلسون

دیلان دریِر

این فرد مشهور در آوریل سال 2019 در یک نمایش تلویزیونی تجربه خود را از سقط جنینی که ماه گذشته اش برای او اتفاق افتاده بود؛ با دیگران به اشتراک گذاشت و گفت که بعد از شنیدن این خبر بد قصد داشتم خودم را خوب و سرحال نشان دهم؛ اما لحظات بسیار سختی را سپری کردم و از لحاظ احساسی به شدت مشکل داشتم‌؛ البته او جزء افرادی بود که از طریق آی وی اف توانسته بود بچه دار شود.

دیلان دریر

نانسی جوونن

نانسی هم جزء افرادی بود که پنج سال تحت درمان قرار گرفت تا بتواند بچه دار شود و زمانی که با او در این باره مصاحبه کردند، گفت که لحظات بسیار سختی را از لحاظ احساسی پشت سر گذاشتم؛ اما ادامه دادم تا بالاخره اتفاق افتاد.

نانسی جوونن

گابریل یونیون

این بازیگر معروف در کتابش هم در مورد اینکه 8 الی 9 بار سقط جنین را تجربه کرده است، چیزهای زیادی نوشت و توضیح داد که به مدت سه سال قصد داشتم باردار شوم؛ اما همیشه این بارداری‌ ها موفقیت آمیز پیش نمی رفتند و حتی در درمان آی وی اف هم نتوانستم تجربه خوبی داشته باشم.

گابریل یونیون

نیکول کیدمن

این بازیگر جذاب در سال 2011 مصاحبه ای انجام داد و در مورد مشکل ناباروری خود صحبت کرد. زمانی که با تام کروز زندگی می کرد، قصد بارداری داشت اما موفق نشد و آنها تصمیم گرفتند که چند بچه را به سرپرستی قبول کنند.

نیکول کیدمن

لنا دانهام

این خانم بازیگر هم به خاطر مشکلات رحم نمی توانست بچه دار شود؛ حتی در سال 2018؛ در یک مصاحبه ای به طور مفصل در مورد این موضوع صحبت کرد و گفت هیچ وقت نمی تواند بچه خودش را داشته باشد؛ البته بعدها فهمید که روش های دیگری هم وجود دارد و قصد دارد آنها را امتحان کند. در مورد روش رحم اجاره ای هم با او صحبت کرده اند؛ اما اقدامی برای این درمان ها نکرده است؛ چرا که دلش می خواهد که نه ماه بچه خودش را داخل شکمش پرورش دهد.

لنا دانهام

کریسی تیگِن

کریسی هم اکنون یک پسر و یک دختر دارد؛ اما سال ها طول کشید تا بتوانند از طریق درمان آی وی اف بچه دار شوند، زیرا او هم مشکل ناباروری داشت و حدودا 5 سال درگیر درمان های مختلف بود تا بالاخره توانست جواب بگیرد.

کریسی تیگن

کیم کارداشیان

زمانی که با کیم کارداشیان در این مورد مصاحبه کردند، گفت که من سختی های خیلی زیادی کشیده ام. حتی دو بار برای حل مشکل ناباروری عمل جراحی انجام دادم و یک سوراخ کوچک روی رحمم بود. شرایط خیلی سختی برایم ایجاد شده بود و مجبور بودم که مدت زمان طولانی هر روز ساعت 5 صبح آزمایش بدهم تا ببینند تخمک گذاری انجام شده است یا خیر. بالاخره بعد از یکسال کیم کارداشیان از این روش ها نتیجه گرفت و با روش های درمان ناباروی صاحب فرزند شد.

کیم کارداشیان

تایرا بنکس

این مدل مشهور تلویزیونی هم جزء افرادی بود که باردار شدنش خیلی سخت‌تر از آنچه انتظار داشت، اتفاق افتاد. او در مصاحبه ای اعلام کرد، زمانی که 23 سال سن داشتم همیشه به خودم می گفتم که سه سال دیگر بچه دار خواهم شد و هر سال این را برای خودم تکرار می کردم؛ اما زمانی که موقع بچه دار شدنم فرا رسید، متوجه شدم که اصلا کار راحتی در پیش ندارم. او مجبور شد که در نهایت درمان آی وی اف انجام دهد. لحظات بسیار سختی را پشت سر گذاشته بود و از بالا رفتن سنش هم نگران بود تا اینکه بالاخره توانست پسر کوچولو و زیبای خود را به دنیا بیاورد.

تایرا بنکس

کورتنی کاکس

این بازیگر مشهور هم جزء افرادی بود که چندین بار سقط جنین را تجربه کرد تا اینکه بالاخره توانست از طریق درمان آی وی اف دختر کوچولوی خود را به دنیا بیاورد که به خاطر او، سختی های بسیار زیادی را تحمل کرده بود.

کورتنی کاکس

اِما تامپسون

اِما بعد از اینکه در سال 1997 تجربه سقط جنین را پشت سر گذاشت، دو سال بعد یعنی در 40 سالگی تحت درمان آی.وی.اف قرار گرفت و توانست فرزند اولش را به دنیا بیاورد؛ اما از اینکه نتوانسته بود طبق یک پروسه معمولی باردار شود و فرزندش را به دنیا بیاورد، احساس گناه می کرد و همین از لحاظ روحی او را آزار می داد که باعث شد دوره افسردگی سختی را پشت سر بگذارد.

اما تامپسون

جیمی کینگ

پروسه باردار شدن برای این خانوم خیلی سخت پیش رفت. حدوداً ده پزشک روی او کار کردند و در نهایت متوجه شدند که مبتلا به سندروم تخمدان پلی کیستیک و اندومتریوز می باشد و از قبل هم 5 بار تجربه سقط جنین داشت. به خاطر همین پنج بار پشت سر هم درمان ای.وی.اف را برای او انجام دادند تا اینکه در نهایت توانست فرزندش را به دنیا بیاورد.

جیمی کینگ

بازیگرانی که بطور طبیعی بچه دار نمیشن

431
این مطلب مفید بود ؟256
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی