دندان سلبریتی ها
بسیاری از هالیوودی ها و افراد مشهور خارجی هستند که در گذشته وضعیت دندان های آن ها خوب نبوده و اقدام به کامپوزیت دندان های خود کرده اند.

لمینت کامپوزیت دندان سلبریتی ها و چهره های خارجی

همه انسان ها دوست دارند که دندان های زیبا و درخشان داشته باشند. یکی از روش هایی که به آن ها کمک می کند تا زیبایی واقعی یک لبخند و دندان های سفید را بچشند، استفاده از ونیر کامپوزیت است. جالب است بدانید که بسیاری از سلبریتی ها هم ونیر کامپوزیت انجام داده اند و دندان واقعی خودشان نیست. ونیر ها یک نوع پوشش چینی هستند که برای زیبایی لبخند استفاده می شوند و می توانند فواصل بین دندان ها را پر کنند و طول دندان ها را کوتاه یا بلند کنند و در کل ظاهر جذابی را داخل دهان ایجاد کنند. در این قسمت از نمناک قصد داریم افراد مشهور را به شما معرفی کنیم که ونیر کامپوزیت انجام داده اند.

تام کروز

باور می کنید که "تام کروز" قبل از ونیر دندان، چهره جذابی نداشته است ؟ دندان های او کاملاً زرد و به هم ریخته بودند اما امروزه به دلیل دندان های مرتب و سفیدی که دارد، به شدت معروف شده است و جزء جذاب ترین چهره های جهان محسوب می شود.

تام کروز

زک افرون

"زکری دیوید الکساندر افران" دندان های مرتبی داشت اما دو دندان جلوی او از یکدیگر فاصله داشتند. از طرفی رنگ دندان های او هم به قدر کافی سفید نبود. به همین دلیل او هم یکی از سلبریتی هایی است که امروزه با دندان های بسیار صاف و سفید خود به دلیل ونیر کامپوزیت لبخند جذابی را به دیگران هدیه می دهد و بسیاری از خانم ها نیز طرفداران او هستند.

زک افرون

نیکولاس کیج

"نیکولاس کیج" جزء سلبریتی های بسیار محبوب است که زیبایی خود را مدیون صنعت ونیر کامپوزیت می باشد. او در سال 1984 ونیر کامپوزیت انجام داد و چهره اش به طور کل تغییر کرد. شاید اگر این دندان های زیبا را نداشت، در صنعت هالیوود آنقدر ها هم معروف نمی شد.

نیکولاس کیج

جورج کلونی

"جورج کلونی" یکی از سلبریتی هایی است که در سن بالا هم جزء جذابترین ها محسوب می شود. خود او اظهار داشت زمانی که کامپوزیت انجام دادم، از چهره و دندان های جدید خود به شدت شوکه شده بودم و نمی دانستم قرار است زیبایی بسیار زیاد و متفاوتی را تجربه کنم. البته او قبل از کامپوزیت اقدامات مختلف دندانپزشکی انجام داده بود که به دندان هایش آسیب وارد می کردند و در نهایت پزشک او این روش زیبایی را به او پیشنهاد داد.

جورج کلونی

جیم کری

جیم کری یکی از طنز پردازان معروف دنیاست که اکثراً نقش های کمدی بازی می کند اما جالب است بدانید که جیم کری هم دندان های خود را با کامپوزیت اصلاح کرده است. او قبل از این از مشکلات دندانی زیادی رنج می برد و با ونیر کامپوزیت توانست دندان های مرتب و سفیدی را برای خودش بسازد.

جیم کری

مورگان فریمن

شاید با خودتان حسرت بخورید که چرا این سلبریتی ها ذاتا دندان های به این زیبایی دارند اما شما این گونه نیستید که این طرز فکر کاملا غلط است. سلبریتی ها فقط توانستند طبیعی ترین شکل ممکن و زیباترین حالت دندانی را توسط دندان پزشکان زیبایی متخصص روی خودشان پیاده کنند. افرادی مثل "مورگان فریمن" که دندان های بسیار صاف و مرتب دارند، آن را مدیون ونیر کامپوزیت هستند. قبل از انجام این کار دندان های او هم کاملاً شلوغ، به هم ریخته و زرد بود.

مورگان فریمن

سلن دیون

همه شما "سلن دیون" را می شناسید و تقریبا میدانید که این خواننده معروف در کانادا متولد شده و یکی از بهترین صداها در صنعت هالیوود محسوب می شود اما چهره زیبایی که دارد، در معروفیتش بی تأثیر نبوده است که یکی از مهم ترین بخش های زیبای صورتش، دندان های صاف و سفیدش است که آن هم مدیون ونیر کامپوزیت است.

سلن دیون

هیلاری داف

اکثر همه ما "هیلاری داف" را که جزء سلبریتی های بسیار محبوب است را می شناسیم و اتفاقاً جزء آن دسته از سلبریتی هایی است که ونیر کامپوزیت انجام داده اند. دندان های او قبل از ونیر کامپوزیت رنگ جالبی نداشتند و حتی یکی از دندان های جلویی او شکسته بودند.

هیلاری داف

اما رابرت

قطعا اگر عکس های قبل و بعد این سلبریتی را ببینید، متوجه تاثیر مثبت ونیر کامپوزیت خواهید شد. دندان های او از کودکی شکل مرتبی نداشتند "اما" در سن جوانی به انجام جراحی های مختلف مثل لیفت لثه پرداخت و توانست ونیر کامپوزیت را داخل دندانش به زیباترین شکل ممکن جایگذاری کند.

اما رابرت

اما واتسون

" اما واتسون " هم مانند بسیاری دیگر از سلبریتی های محبوب لبخند زیبایش را مدیون ونیر کامپوزیت است که باعث ایجاد یک چهره جذاب در او شده است. او قبل از ونیر کامپوزیت دندان های به هم ریخته و لب پریده ای داشت ولی در نهایت تصمیم گرفت به خاطر معروفیت و محبوبیتی که دارد، دندان های زیبا برای خودش ایجاد کند.

اما واتسون

کاردی بی

"کاردی بی " یک خواننده معروف است که قبل از ونیر کامپوزیت، دندان هایی داشت که سطح یکسانی با یکدیگر نداشتند. یعنی یکی از دندان ها بالاتر و دیگری پایین تر بودند. از طرفی رنگ دندان ها به شدت زرد بودند و همین باعث شد که او به ونیر کامپوزیت رو بیاورد.

کاردی بی

مگان مرکل

"مگان مرکل" هم که جزء ساده ترین زن های دنیاست، چندین هزار دلار خرج لبخند شاهانه اش کرده است. او در سن نوجوانی از براکت ارتودنسی استفاده می کرد و بعد ها نیز ونیر کامپوزیت انجام داد.

مگان مرکل

ویکتوریا بکام

"ویکتوریا بکام" در نسل خود یکی از محبوب ترین افراد مشهور محسوب می شود. در دوران کودکی هیچ جذابیتی در دندان های او دیده نمی شد و عکسهای قدیمی اش به خوبی نامناسب بودن وضعیت ظاهری دندان هایش را نشان میدهد برای همین او هم وارد لیست سلبریتی هایی شد که ونیر کامپوزیت انجام داده اند و تغییرات زیادی را در محبوبیت و چهره خود ایجاد کردند.

ویکتوریا بکام

دیوید بکهام

ستاره ی سالهای نه چندان دور فوتبال انگلیس که در کنار ورزش در دنیای مد و تبلیغات هم حضور پررنگی داشت، سالهای ابتدای شهرتش اقدام به تغییر ظاهر دندان هایش کرد و مشکل نامرتب و بد رنگ بودن دندان هایش را با کامپوزیت رفع کرد و جذابیت ظاهری خود را به شکلی که امروزه مشاهده میکنید ارتقا داد.

دیوید بکهام

جنیفر گارنر

"جنیفر گارنر" هم لبخند بسیار زیبایی دارد که آن هم به دلیل ونیر کامپوزیت است. البته که از قبل دندان های نامرتب و به هم ریخته ای نداشت اما برای اینکه بتواند به زیباترین حالت دندانی برسد، ونیر کامپوزیت را انتخاب کرد تا هم بهترین ترتیب دندان را داشته باشد و هم رنگ دندان هایش روشن تر شود.

جنیفر گارنر

کریستیانو رونالدو

کسی نیست که این فوتبالیست مشهور را نشناسد، همین فوتبالیست مشهور که افتخارات زیادی را به نام خودش ثبت کرده است هم جزء لیست سلبریتی هایی قرار می گیرد که ونیر کامپوزیت انجام داده است و تا قبل از کامپوزیت، دندان های به هم ریخته و بد رنگی داشت که خوشبختانه علم دندانپزشکی به او کمک کرد.

دندان کریستیانو رونالدو

نیکول کیدمن

"نیکول کیدمن" تا قبل از ونیر کامپوزیت، دندان های خیلی به هم ریخته ای نداشت اما شکل قرار گرفتن دندان های او به سمت پایین بود و لبخند لثه ای هم جذابیت او را از بین برده بود. او با انجام لیفت لثه و ونیر کامپوزیت توانست جذابیت واقعی خود را به دست بیاورد.

لمینت و کامپوزیت هالیوودی ها و افراد مشهور خارجی

4.663
این مطلب مفید بود ؟585
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ح.ب/ن
وبگردی