تولد
ملیکا زارعی
امروز 3 اردیبهشت همزمان با سالروز درگذشت و تولد برخی از هنرمندان مطرح کشورمان است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در3 اردیبهشت

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد اردیبهشت هستند یا سالروز درگذشت کدام یک از هنرمندان در اردیبهشت است ادامه این مطلب را از دست ندهید.

ما در این مطلب شما را با چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 3 اردیبهشت آشنا میکنیم.

ملیکا زارعی

ملیکا زارعی همان خاله شادونه معروف برنامه های کودک 3 اردیبشهت 1365 متولد شد.

ملیکا زارعی

ملیکا زارعی خواهر کوچک‌تر مریلا زارعی است که اغلب مخاطبان تلویزیون او را با شخصیت خاله شادونه و اجرای برنامه های کودک می شناسند. خاله شادونه معروف برنامه های کودک پیش از قدم گذاشتن در دنیای اجرا در چند فیلم و سریال از جمله دوران سرکشی، مهر خاموش، تله و متهم گریخت به عنوان بازیگر حضور داشت.

قطب الدین صادقی

قطب الدین صادقی نویسنده، فیلم نامه نویس، مترجم، کارگردان تئاتر، استاد دانشگاه، بازیگر سینما، تلویزیون متولد 3 اردیبهشت 1331 در سنندج است.

قطب الدین صادقی

قطب الدین صادقی که تحصیلات آکادمیک خود را در رشته هنرهای نمایشی در خارج از کشور گذراند آثار ماندگاری چون کیف انگلیسی، کلاه پهلوی و معمای شاه را در کارنامه هنری اش دارد.

ماه گل مهر

ماه گل مهر بازیگر تئاتر کشورمان 16 مهر 1357 در تهران متولد شد و 3 اردیبهشت سال 93 بر اثر بیماری سرطان درگذشت.

ماه گل مهر

ماه گل مهر خواهر زاده رویا نونهالی بازیگر کشورمان دانش‌آموخته رشته تئاتر بود و در آثار زیادی حضور داشت. او سابقه همکاری با کارگردان هایی چون بهرام بیضایی و اکبر زنجان پور را در کارنامه هنری اش دارد.

چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 3 اردیبهشت + عکس

3.834
این مطلب مفید بود ؟268
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف/ف
وبگردی