لاغری بازیگران
بازیگر زن معروف از کاهش وزن شدید خود برای بازی در یک فیلم مهم پرده برداشت. و گفت که این بخشی از شغل پر افت و خیز بازیگری است.

کاهش وزن بازیگران؛ سلبریتی هایی که مجبوری لاغر شدن

گاهی اوقات ستاره های سینما و سلبریتی ها به خاطر فیلم هایی که بازی می کنند یا برای این که قرار است در یک جشنواره خاصی ظاهر شوند، مجبورند که خودشان را لاغر کنند. در این قسمت از نمناک قصد داریم سلبریتی هایی را به شما معرفی کنیم که تحت اجبار وزن خودشان را کم کرده اند.

جنیفر لارنس

در سال 2017 یکی از تهیه‌کنندگان به او گفت که در عرض دو هفته باید حدود 5 الی 6 کیلو وزنش را کم کند. افرادی که با او در این فیلم بازی می کردند، خیلی لاغر تر بودند و همین؛ برایش عامل انگیزه شد تا بتواند این وزن را کاهش دهد.

جنیفر لارنس

فلورنس پیو

فلورنس زمانی که بازیگری را شروع کرد، به خاطر هیکلش مورد انتقاد قرار گرفت. این بازیگر بریتانیایی قرار بود که در سن 19 سالگی نقش یک آهنگساز را بازی کند؛ اما از او خواسته بودند که برای این فیلم خودش را لاغر کند و او مجبور به این کار شد.

جیکوب الوردی

این بازیگر در سال 2020 اعلام کرد که مدتی برای لاغر شدن؛ مجبور بود که هفت روزِ هفته و هر روز؛ دو بار به باشگاه برود. وقتی میخواست اولین فیلمش را بازی کند، مجبور شده بود که وزن زیادی کم کند.

امبر ریلی

امبر برای بازی در اولین فیلم خود؛ مجبور شد که مقداری وزنش را کم کند؛ اما مراقب بود که خیلی زیاد هم لاغر نشود، زیرا قرار بود بلافاصله نقشی را بازی کند که دختر آن فیلم به خاطر وزن بالایش میخواست خودکشی کند و در نتیجه با لاغری نمی‌ توانست این نقش را ایفا کند.

امبر ریلی

کری آندروود

کری در سال 2005 بعد از اینکه به شهرت رسیده بود، کامنت ها و نظرات مردم را در مورد ظاهر خودش می خواند که خیلی ها گفته بودند او در حال چاق شدن است. کری گفت من اوایل نمیخواستم به این موضوع توجه کنم؛ اما دیگر خسته شدم و احساس کردم که باید شرایط را تغییر دهم و اجبارا لاغر شدم.

ریچارد مدن

ریچارد گفت که من در شغل ها و حیطه های مختلف و کارهای متفاوتی وارد شدم و همه به من گفتند که باید به باشگاه بروم؛ پس این موضوع فقط برای خانم ها نیست و مردان هم گاهی اوقات نیاز به کاهش وزن پیدا می کنند.

امبر تامبلین

زمانی که امبر وارد حیطه بازیگری شد، به او گفته بودند اگر کمی وزنش را کم کند و لاغر شود، می ‌تواند به یک ستاره سینما تبدیل شود و او هم از همان زمان؛ تصمیم گرفت که خودش را لاغر کند.

امبرتامبلین

سام کلفلین

سام در سال 2017 به خاطر اندامش دچار کمبود اعتماد به نفس شده بود و مدام با لباس هایی که می پوشید، می خواست چاقی خودش را پنهان کند؛ اما بعد از مدتی به او گفتند که به جای این کار ها بهتر است که به خود بیاید و لاغر کند.

امی اسکامر

امی مدام با افرادی روبرو می شد که به او می گفتند برای فلان نقش باید وزنت را کم کنی و در نتیجه یک بار تصمیم گرفت که برای همیشه خودش را لاغر کند.

جنیفر لوپز

در سال 2018 وقتی که جنیفر شغلش را آغاز کرده بود، افراد زیادی گفتند که باید خودش را لاغر کند اما او ظاهر و اندامش را دوست داشت و به ناچار برای این که از نظر عموم به ظاهر مناسبی برسد، مقدار بسیار کمی وزن خودش را کم کرد.

جنیفر لوپز

تایرا بنکس

تایرا جزء افرادی بود که همیشه به خاطر اندامش مورد انتقاد قرار می ‌گرفت و به خاطر اینکه در صنعت مدلینگ فعالیت می ‌کرد، انتظارات غیر واقع بینانه ای از اندامش داشتند و او هم تصمیم گرفت که وزنش را کم کند و لاغرتر نشان دهد.

اشلی بنسون

اشلی در مصاحبه ای در سال 2016 گفت؛ مدت ها برای این که در شغلم به موفقیت برسم، همه به من می گفتند که وزنم را کم کنم و این کار را بالاخره ماه پیش انجام دادم.

اشلی گراهام

اشلی گراهام مدت ها تحت فشار بسیار زیادی قرار گرفت که وزنش را کم کند و از این قضیه هم اسیب زیادی دیده بود، زیرا اولین بار بود که به مشکل چاقی اش پی برده بود.

اشلی گراهام

هنری کویل

هنری هم جزو افرادی بود که کارگردان یکی از فیلم هایش از او خواست تا لاغرتر سر صحنه فیلم ظاهر شود و او مجبور بود که غذای بسیار کمی بخورد تا بتواند به لاغری مدنظر کارگردان برسد.

دیوید هاربر

دیوید در مصاحبه ای؛ در سال 2017 اعلام کرد که قرار بود در یک فیلم سینمایی نقش مهمی داشته باشد و عوامل فیلم هم به او گفته بودند که حتما باید وزنت را تا قبل از فیلمبرداری کم کنی و از همان موقع مجبور به کاهش وزن شد.

جنیفر انیستون

شاید برایتان عجیب باشد؛ اما جنیفر انیستون مجبور بود که برای نقش هایش وزن خود را کم کند و به خاطر اینکه سنگین وزن بود، نقش های زیادی به او پیشنهاد نمی کردند.

جنیفر انیستون

سوفی ترنر

سوفی در سال 2019 مصاحبه ای انجام داد و گفت که در فیلمبرداری گیم آف ترونز وزن خیلی زیادی داشتم و عوامل فیلم فشار زیادی به من آوردند که وزنم را کم کنم؛ اما وضعیت متابولیسم بدنم به هم ریخته بود و کار خیلی سختی در پیش داشتم و بالخره توانستم با این فشارهای زیاد به هدفم برسم.

لاغری اجباری بازیگر زن معروف بخاطر شغلش

58
این مطلب مفید بود ؟80
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی