لاغری هالیوودی
سلبریتی های هالیوودی همیشه با تناسب اندامشان معروف هستند، آنها در زندگی روزمره خود نکات و رژیم هایی را رعایت می کنند که راز تناسب اندامشان است.

چند ترفند ساده لاغری سریع میان سلبریتی های هالیوودی

افراد مشهور برای ایفای نقش های مختلف یا آماده شدن برای اجرا های زنده باید همیشه وزن شان را کم کنند. مثلا کریس پرت را در نظر بگیرید، او در عرض 6 ماه 27 کیلوگرم وزن کم کرد تا برای فیلم "نگهبانان کهکشان" مارول خوش فرم شود. ورزش کردن و تغذیه سالم راهی برای مراقبت از سلامت روحی و جسمی آن ها شده است. آن ها ترفند هایی برای لاغری دارند که در این قسمت از تناسب اندام نمناک به شما توضیح خواهیم داد.

گیاه خواری

لبنیات، تخم مرغ و تمام غذاهایی که از حیوانات می آید را کنار بگذارید. "آریانا گرانده" یکی از چهره های وگانیسم در موسیقی پاپ است که در سال 2013 این رژیم را گرفت و کمی بعد وزنش را کاهش داد.

این خواننده زن جوان می گوید:"من به داشتن یک رژیم غذایی کاملا گیاهی و مقوی اعتقاد دارم زیرا می تواند طول عمرم را افزایش دهد و شما را به فردی شادتر تبدیل کند. " اما مشاهیر دیگر هم در این مسیر قرار گرفته اند.

"زک افرون" برای بازی در نقش تد باندی وزن کم کرده است. او معتقد است صرفا گیاه خواری عملکرد بدن و روش متابولیزه کردن غذا، نحوه تبدیل آن به انرژی و نحوه خوابش را کاملا تغییر داد."

"کاردی بی" هم در گذشته رژیم گیاه خواری را امتحان کرده است. اما رژیم گیاه خواری هم می تواند مشکل ساز باشد، به خصوص اگر به خوردن گوشت و لبنیات عادت داشته باشید.

"هیلی بیبر" سعی کرد وگان شود، اما از آن زمان این رژیم را کنار گذاشت. او می گوید:"من به مدت دو ماه در طول قرنطینه، یک رژیم غذایی گیاه خواری را امتحان کردم. احساس خوبی داشتم و انرژی زیادی داشتم، اما این مناسب من نبود. " شما هم می توانید آن را امتحان کنید، اما اگر نتوانستید، احساس نکنید که مجبورید به آن پایبند باشید.

سبزیجات

نوشیدن مقدار زیادی آب

"جنیفر" برای اینکه بدنش سالم و سرحال به نظر برسد، به نوشیدن مقدار زیادی آب روی آورده بود. او حداقل هفت لیوان آب در روز می ‌نوشید. گزارش ‌ها نشان می ‌دهد که آب می ‌تواند متابولیسم شما را افزایش داده و از شر سموم بدن خلاص کند. برای یک فرد معمولی، توصیه می شود که روزانه 1.8 لیتر یا هشت لیوان 200 میلی لیتری آب بنوشید.

رژیم فستینگ یا روزه داری متناوب

برای برخی از افراد مشهور، روزه داری متناوب برای کاهش چند کیلوگرم وزن بسیار مفید بوده است. "ونسا هاجنز" در هفته اول تلاش برای روزه‌ داری متناوب 3.1 کیلوگرم وزن کم کرده است. او می گوید:"رژیم روزه داری متناوب به من این امکان را می دهد تا چیزی که می خورم را محدود نکنم که این خیلی خوب است. اگر شما فردی هستید که ترجیح می دهید به جای مقدار یا نوع چیزی که می خورید روی زمان غذا خوردن تمرکز کنید، روزه گرفتن می تواند بهترین ترفند کاهش وزن برای شما باشد.

"کورتنی کارداشیان" هم از طرفداران بسیار پر و پاقرص روزه‌ داری متناوب بوده است و روش های مختلفی را برای انجام آن در وب‌ سایتش بیان می ‌کند. اما بهترین روش برای کورتنی این است که هر روز حوالی ساعت 7 بعد از ظهر از خوردن غذا دست بکشد و تا صبح روز بعد دوباره غذا نخورد.

او چای سبز داغ یا آب با سرکه سیب را برای کاهش ولعِ خوردن توصیه می کند. روزه داری متناوب راهی عالی برای ترک عادت خوردن میان وعده های آخر شب و جلوگیری از اثرات منفی دیر غذا خوردن بر بدن شما است.

رژیم سلبریتی ها

تمرکز نکردن روی کاهش وزن

بد نیست بدانید که کاهش وزن زمانی راحت‌ تر انجام می شود که نگران کاهش وزن نباشید. عجیب به نظر می رسد، اما سعی کنید به جای وزن تان، روی جنبه های دیگر مثل احساس خوب، تغذیه سالم، ایجاد برنامه های روتین و غیره تمرکز کنید.

"دمی لواتو" با انتشار ویدئویی در اینستاگرام دور کمرش را به نمایش گذاشت و نوشت:"به طور تصادفی وزن کم کردم. من دیگر کالری نمی شمارم. من دیگر بیش از حد ورزش نمی کنم. اما واقعا وزنم را کاهش داده ام."

اگر شما فردی هستید که در مورد کاهش وزن دچار اضطراب می ‌شوید یا در مورد تصویر بدن تان استرس دارید، راه دمی را دنبال کنید و توجه تان را از تعداد کالری و کیلوگرم ها به سلامت کلی تان معطوف کنید.

" ادل" هم وزنش را کاهش داد زیرا کاهش وزن را هدف خودش قرار نداد. او می گوید:"هدفم هیچ وقت کاهش وزن نبود، بلکه همیشه این بود که قوی شوم و هر روز به همان اندازه بدون تلفنم وقت بگذارم." او 45 کیلوگرم از دست داد اما مهم تر از آن، یاد گرفت که خودش را دوست داشته باشد.

تمام روز به فعالیت ادامه دادن

برای کاهش وزن سریع مجبور نیستید چندین بار در روز به باشگاه بروید. فقط فعال بمانید! "کیت هادسون" عاشق یک تمرین خوب است، اما او همچنین با بچه‌هایش بیرون می‌رود، پیاده‌روی می‌کند و... حتی چند قدم بیشتر برداشتن در طول روز می تواند به کاهش وزن سریع تر کمک کند. یک پیاده‌روی سریع 20 دقیقه ای می تواند حدود 90 تا 110 کالری بسوزاند.

پیاده روی

داشتن یک دوست تمرینی و همراه

همه ما می‌دانیم که ورزش کردن همیشه سرگرم‌کننده ترین کار نیست، بنابراین داشتن یک دوست ورزشی می تواند به شما کمک کند تا انگیزه داشته باشید. مربی "کیت آپتون" یک پست اینستاگرامی از تمرین "کیت و سوفی" با هم به اشتراک گذاشت. این دو ستاره در یک اتاق هستند، اما در واقع تمرینات مشابهی را با هم انجام نمی دهند. بیشتر مسئله حضور شخص دیگری است که فعالیت کند.

تمرینات خانوادگی هم خوب است. "کریس همسورث" در حال طراحی تمرین با همسر و فرزندانش در اینستاگرام دیده می شود.

هالیودی ها واسه اینکه زودتر لاغر شن چیکار میکنن؟

4.867
این مطلب مفید بود ؟643
منبع : بخش تناسب اندام نمناک /ن/ن.ح
برچسب : رژیم غذایی
وبگردی