تولد
چند میگیری گریه کنی 2
بعد از گذشت چند سال فصل دوم فیلم سینمایی چند می‌گیری گریه کنی ساخته شده است و حالا بازیگران این فیلم در اکران مردمی حضور یافتند.

تصاویر بازیگران در اکران مردمی فیلم «چند می‌گیری گریه کنی 2»

فیلم چند می‌گیری گریه کنی جزو موفق‌ترین آثار کمدی ایران محسوب می‌شود که در دهه 80 با بازی تاثیرگذار زنده یاد منوچهر نوذری و ابوالفضل‌ پورعرب نظر منتقدان زیادی را در جشنواره بیست و پنجم به خود جلب کرد.

بعد از 15 سال چند می‌گیری گریه کنی 2 در ادامه این فیلم سینمایی ساخته شده است که مراحل ساختش را قبل از پاندمی کووید 19 به پایان رسانده اما به دلیل وضعیت سینماها اکران نشده و با برگشتن سینماها به حالت عادی به روی پرده سینماها رفته است.

دیروز 28 اردیبهشت 1401 اکران مردمی فیلم «چند می‌گیری گریه کنی 2» با حضور ابوالفضل پورعرب، اسدالله یکتا، حامد آهنگی، محیا دهقانی و اشپیتیم آرفی در سینما آزادی صورت گرفت که تصاویری از این بازیگران حضور یافته در این اکران را در ادامه این بخش از نمناک می بینید.

حامد آهنگی و محیا دهقانی

حامد آهنگی و مهیا دهقانی در اکران چند میگیری گریه کنی 2/ عکس از روح‌الله حسین‌زاده

حامد آهنگی و اشپیتیم آرفی

حامد آهنگی و اشپیتیم آرفی/ عکس از روح‌الله حسین‌زاده

ابوالفضل پورعرب

ابوالفضل پورعرب در اکران چند میگیری گریه کنی 2/ عکس از روح‌الله حسین‌زاده

ابوالفضل پورعرب و حامد آهنگی

 ابوالفضل پورعرب، حامد آهنگی و اسدالله یکتا/ عکس از سروش منوچهری

محیا دهقانی

محیا دهقانی در اکران مردمی فیلم چند می‌گیری گریه کنی 2/ عکس از سروش منوچهری

عوامل و داستان فیلم چند می‌گیری گریه کنی 2

فیلم سینمایی «چند می‌گیری گریه کنی 2» به کارگردانی علی توکل‌نیا، تهیه‌کنندگی علی و حسن توکل‌نیا و نویسندگی رحیم بهبودی تولید شده است. این فیلم در ادامه فیلمی با همین نام است که سال 84 ساخته و بسیار از آن استقبال شد.

فیلم سینمایی «چند می‌گیری گریه کنی» سال 1384 به کارگردانی شاهد احمدلو، تهیه‌کنندگی حسن توکل‌نیا و نویسندگی محسن تنابنده و حسن وارسته تولید شده بود که زنده‌یاد منوچهر نوذری یکی از بازیگران آن بود و بازی او در خاطر مخاطبان باقی مانده است.

داستان قسمت اول، درباره پیرمرد ثروتمندی بود که می خواست قبل مرگ مراسم ختمش را ببیند، به همین دلیل جوانی را استخدام کرد تا با گرد هم آوردن گروهی گریه کن مجلسی ترتیب بدهد. داستان فصل جدید از آنجایی آغاز می شود که بهرام، پسر شایسته از آمریکا بعد از سی‌ سال دوری به ایران برای گرفتن ارث پدری می‌آید اما طبق وصیت باید 7 مراسم عزا برای 7 خانواده بی بضاعت بگیرد و خود نیز در این مراسم حضور داشته باشد تا میراث پدرش را به دست‌آورد.

اشپیتیم آرفی، محیا دهقانی، عباس جمشیدی، اسدالله یکتا، فرشاد حسینی موحد، مرجان شکوفکی، هستی فرحی، احسان عباسی، عباس نعمتی، گیتی معینی، بهروز خوش فطرت، امیرحسین مسلمی، علی حسن ناصری، سعید جلیلی، مرجان نیکویی، امیرعلی پیرهادی، شیما احمدی، حامد یکتا، محمد، ولی احمدلو، محمد صادق پور، علی صادق پور، ببکا ونده ور، سارا مهین ترابی، سهیل رضایی، حسین فلاح پور، محمد سلطانی، شیما باقری، محمد لطیفی، پویا اردویی، پوریا اردویی، بهروز آوریون، امان سبزیکار، فرهاد بیوتاتی، نیلوفر محمدی، فرناز فاضلی، سمیرا شاه مرادی، محسن شورجه در چند می‌گیری گریه کنی 2 به ایفای نقش پرداختند.

تیپ نجلا و حامد آهنگی در اکران چند می‌گیری گریه کنی 2

4.129
این مطلب مفید بود ؟245
وبگردی