تغییر آیدی اینستاگرام
هر حساب کاربری که در اینستاگرام وجود دارند، دارای یک شناسه یا آیدی (ID) هستند که شما می توانید آیدی اینستاگرام را خیلی ساده ایجاد، تغییر و اشتراک گذاری نمائید.

آیدی اینستاگرام کجاست؟

یکی از قابلیت های اینستاگرام این است که وقتی یک کاربر در این برنامه حساب کاربری خود را می سازد، نام کاربری مخصوص خود را باید بسازد و بدون آیدی به هیچ وجه قادر به ایجاد حساب کاربری نخواهید شد. از این رو اگر حساب کاربری دیگری تصمیم به فالو کردن شما دارد، یا بصورت پیشنهادی می تواند حساب شما را پیدا کند یا آنکه آیدی شما را جستجو کند تا شما را پیدا کند. با این وجود شما باید آیدی اینستاگرام یا نام حساب کاربری خود را در اینستاگرام به کاربر دیگر ارسال کنید. 

آیدی اینستاگرام

هم اکنون ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که اصلا آیدی اینستاگرام کجاست؟ و چگونه می توان آیدی اینستاگرام را پیدا کرد؟ پاسخ سوالات شما بسیار ساده و آسان می باشد و می توانید تنها در چند ثانیه به پاسخ دسترسی پیدا کنید. برای پیدا کردن آیدی اینستاگرام شما باید وارد برنامه اینستاگرام شوید و سپس از قسمت پائین وارد پروفایل (قسمتی که می توانید پست ها و اطلاعات صفحه شخصی را مشاهده کنید) شوید. دقیقا در قسمت بالای صفحه همان گونه که مشخص شده است، آیدی اینستاگرام شما درج شده است.

چگونگی تغییر آیدی اینستاگرام

اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب ترین و کراآمدترین برنامه های جهانی سوشیال مدیا، دارای ده ها قابلیت مختلف و کاربردی است که به مرور زمان و در طی چند سال اخیر به این برنامه افزوده شدند که شما می توانید بدون نیاز به هر برنامه جانبی از آن برای کارهای روزمره خود استفاده کنید. اینستاگرام بدون شک یکی از ابزارهای کاربردی برای کسب درآمد و تبلیغ محصولات فروشگاهی به مشتریان مختلف می باشد که هر یک از ما روزانه از چند دقیقه تا چند ساعت برای آن وقت می گذاریم.

اما در حین ساخت حساب کاربری شاید بنابر برخی مسائل آیدی اینستاگرام را یک آیدی متفرقه وارد کرده اید و اینک تصمیم دارید تا آیدی اینستاگرام را بصورت کامل تغییر دهید. با این وجود هم اکنون ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه می توان آیدی اینستاگرام را تغییر داد؟ آیای اصلا می توان آیدی اینستاگرام را تغییر داد یا باید دیلیت اکانت اینستاگرام کنیم؟ هیچ نیازی به دیلیت اکانت اینستاگرام ندارید و می توانید تنها در چند مرحله این فرایند را انجام دهید که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با نحوه تغییر آیدی اینستاگرام (how to change instagram id name) آشنا خواهیم نمود. همراه ما باشید.

در قدم اول وارد صفحه پروفایل اینستاگرام خود شوید و سپس از وسط صفحه همانند تصویر ذیل، گزینه Edit Profile را انتخاب کنید.

آیدی اینستاگرام

قدم دوم؛ در این بخش همان گونه که در تصویر ذیل مشخص شده است، گزینه Username را می توانید مشاهده نمائید. اینک بر گزینه مشخص شده کلیک کنید.

تغییر آیدی اینستاگرام

قدم سوم؛ در این بخش شما می توانید بصورت دستی آیدی اینستاگرام را تغییر دهید. اما به یک نکته مهم توجه داشته باشید که در هر بار وارد کردن آیدی جدید باید 1 الی 2 ثانیه صبر کنید تا ربات اینستاگرام آیدی جدیدی که وارد کرده اید را با آیدی های دیگر بررسی کند و در صورت عدم استفاده از آیدی توسط کاربران دیگر، به شما اجازه استفاده از آیدی را خواهد داد. در غیر اینصورت اگر آیدی از قبل توسط کاربران دیگر استفاده شده باشد، باید آیدی یا آیدی های جدیدتری را وارد و امتحان کنید تا آیدی خود را تغییر دهید.

تغییر آیدی اینستاگرام

توجه مهم :بعد از پیدا کردن آیدی اینستاگرامی که از قبل توسط کاربران دیگر استفاده نشده است، شما باید برای ذخیره آن، تیک آبی رنگ بالا سمت راست را بفشارید تا تغییرات جدید اعمال شود.در غیر اینصورت با زدن دکمه بک بصورت ناگهانی، تغییرات اعمال نخواهد شد و باید مجددا آیدی را بصورت دستی وارد کنید.

آموزش تصویری تغییر آیدی اینستاگرام (Change Instagram ID)

4.718
این مطلب مفید بود ؟171
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی