تغییر شماره واتساپ

چگونه شماره واتساپ را تغییر دهیم؟

کد مطلب : 79947زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر سیم کارت خود را تغییر داده اید و تصمیم به حفظ اطلاعات حساب کاربری سابق خود در واتساپ دارید، می توانید خیلی ساده اقدام به “تغییر شماره واتساپ” خود نمائید.

آموزش تغییر شماره واتساپ

برنامه واتساپ یکی از محبوب ترین برنامه های سوشیال مدیا است که از دلایل محبوبیت این برنامه می توان به امکان تماس تصویری آنلاین، تماس صوتی آنلاین، امکان گفتگو در بستر ایمن، ایجاد گروه های مختلف و... اشاره کرد که هر یک از این قابلیت ها به مرور زمان به این برنامه افزوده و ارتقاع یافته اند تا نیاز کاربران خود را خیلی ساده برطرف نمایند. اما یکی از قابلیت هایی که این برنامه دارد این است که شما می توانید از تمام اطلاعات خود نسخه بکاپ تهیه کنید و هر بار که وارد حساب کاربری خود شدید، تمام این اطلاعات را به حساب بازگردانید.

تغییر شماره واتساپ

اما این در حالی بود که وقتی شماره تلفن جدیدی را خریداری می کردید، دیگر قادر به انتقال اطلاعات خود از حساب قبلی به حساب جدید نبودید و این در حالی بود که تمام اطلاعات حساب کاربری ما، اهمیت ویژه ای دارند و هیچ تمایلی به از دست دادن آنها نداریم. خوشبختانه اخیرا شاهد قابلیت تغییر شماره در واتساپ بودیم که شما می توانید خیلی ساده با حفظ اطلاعات حساب کاربری خود اقدام به تغییر شماره واتساپ کنید. بدین معنا که تمام اطلاعات شما وجود دارند و تنها شماره تلفن شما تغییر خواهد کرد. به همین دلیل در ادامه این گزارش از بخش تکنولوزی نمناک قصد داریم شما را با نحوه تغییر شماره واتساپ (change whatsapp number) آشنا سازیم. همراه ما باشید.

توجه مهم : لازم به ذکر است که فرایند تغییر شماره واتساپ بدون اطلاع مخاطبین می باشد و از این رو اگر شماره واتساپ خود را تغییر دهید، هیچ یک از مخاطبینی که با آنها در ارتباط بودید از این اتفاق، آگاه نخواهند شد.

در قدم اول وارد برنامه واتساپ شوید و از قسمت بالا سمت راست، گزینه 3 نقطه عمودی را انتخاب کنید.

تغییر شماره واتساپ

قدم دوم؛ از میان گزینه هایی که نمایش داده شده اند، گزینه Settings را انتخاب کنید.

نحوه تغییر شماره واتساپ

قدم سوم؛ گزینه Account را انتخاب نمائید.

تغییر شماره واتساپ

قدم چهارم؛ گزینه Change number را انتخاب کنید.

اموزش تغییر شماره واتساپ

قدم پنجم؛ گزینه Next را انتخاب کنید.

تغییر شماره واتساپ

قدم ششم؛ در این بخش در قسمت بالا باید شماره تلفن سابق و در قسمت دوم باید شماره تلفن جدید خود را وارد کنید. سپس گزینه Next را از قسمت پائین انتخاب کنید.

تغییر شماره واتساپ

قدم هفتم؛ هم اکنون به سیم کارت جدیدی که در این بخش وارد کردید، پیامک تائید ارسال خواهد شد و باید آنرا وارد کنید. هم اکنون فرایند تغییر شماره واتساپ با موفقیت انجام شده است.

آموزش تصویری تغییر شماره واتساپ (Change Whatsapp Number)

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : واتساپ
وبگردی