تولد
تغییر بعد از مدیتیشن
مدیتیشن یکی از کارهای مهم برای تغییر سبک زندگی می باشد. با انجام روزانه مدیتیشن اتفاقات خوب و فوق العاده ای در بدن شما رخ می دهد.

اتفاقات خوبی که پس از مدیتیشن در شما رخ میدهد

مدیتیشن یک ابزار و یا یک تکنولوژی داخلی در بدن است که به شما کمک می کند تا سبک زندگی خود را تغییر دهید. صد ها تمرین مربوط به مدیتیشن وجود دارد که نتایج اعجاب انگیزی را برای شما ایجاد می کند. بنابراین حتماً مشتاق هستید که بدانید بعد از مدیتیشن چه اتفاقی در بدن شما می افتد که در این قسمت از نمناک به شما توضیح خواهیم داد.

احساس رضایت بسیار زیاد

بعد از مدیتیشن احساس می کنید هر چیزی برایتان زیبا و شیرین به نظر می رسد. مدیتیشن روزانه باعث می شود که زندگی برایتان شبیه به هیپنوتیزم باشد، حتی هیچ رابطه عاشقانه ای نمی تواند چنین احساس رضایتی به شما بدهد.

زیرا رابطه های عاشقانه به روابط فیزیکی محدود می شوند اما مدیتیشن روح شما را آرام می کند بنابراین اگر می خواهید نهایت شادی و رضایت را تجربه کنید، بهتر است از مدیتیشن کمک بگیرید.

تغییر بعد از مدیتیشن

صبر بالاتر

صبر برای اکثر ما یک مهارت محسوب می شود و توانایی ما را برای تحمل چیز های مختلف بالا می برد. صبوری توانایی کنترل احساسات هنگام مواجهه با شرایط سخت و ناامیدکننده است. اینکه ما بتوانیم در شرایط سخت آرامش خود را حفظ کنیم، بسیار مهم است.

صبوری توانایی انتظار نیست، بلکه به معنای این است که در زمان انتظار چه واکنشی از خودمان نشان می دهیم و در نتیجه توانایی درک ما را افزایش می دهد و باعث می شود که ارزش زندگی را بدانیم و در نتیجه کمتر نگران می شویم و بعد از مدیتیشن، احساس آرامش بیشتری می کنیم.

سحرخیزی

انجام روزانه مدیتیشن کیفیت خواب شما را افزایش می دهد. از طرفی باعث می شود که صبح ها راحت تر از خواب بیدار شوید و در نتیجه در کل روز هم احساس انرژی بیشتری خواهید داشت. اگر در خوابیدن مشکل دارید، 20 دقیقه قبل از خواب مدیتیشن انجام دهید تا بدن تان ریلکس شود و مطمئن باشید که صبح زودتر از خواب بیدار می شوید.

سحرخیزی

شادی واقعی مساوی با رضایت درونی

شادی که قبل از انجام مدیتیشن در زندگی تجربه می کنید، شامل رضایت در روابط، به دست آوردن پول یا رسیدن به آرزو ها است اما بعد از مدیتیشن شادی از درون شما بیرون می آید. آیا تا به حال رضایت عمیق درونی را احساس کرده اید؟ آیا احساس می کنید که شرایط اطراف با ایجاد رضایت درونی به تدریج تغییر می کند؟

پیدا کردن رضایت درونی باعث می شود که کنترل بیشتری روی خودتان داشته باشید و اطرافیان تان هم رفتار بهتری را از شما می بینند و در نتیجه شرایط زندگی برای شما بهتر پیش می رود.

شادی واقعی

آگاهی در مورد اثرات عمیق درونی

مدیتیشن با آگاهی ذهن اثر عمیق تری دارد، زیرا از طریق آن می توانید درد و استرس را مدیریت کنید و تأثیر عمیق تری روی افرادی دارد که می خواهند زندگی برایشان راحت تر پیش برود. مدیتیشن با ذهن آگاهی باعث می شود که روح شما یک سفر درونی داشته باشد.

قدرت تصمیم گیری سریع تر

با مدیتیشن می توانید تصمیمات بهتر و سریع تر اتخاذ کنید. مدیتیشن روزانه 6 حس طبیعی شما را بیدار می کند، قدرت آن ها را بالا می برد و به طور کل در تصمیم گیری هایتان موثر است و شما مجبور نیستید که برای تصمیم گرفتن بیش از حد سردرگم شوید یا از افراد خیلی زیادی نظر بخواهید. با مدیتیشن قدرت حل مشکل و مسئله در شما بالا می رود.

تغییرات فوق العاده لایف استایل پس از مدیتیشن

55
این مطلب مفید بود ؟50
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ن/ز.ت
برچسب : مدیتیشن
وبگردی