تغییر جنسیت
عکس و خبر منتشر شده، به سرعت برق و باد همه جا را فرا گرفت. باورکردنی نبود که عشق به دختر، بتواند او را به این تصمیم جنجالی، راضی کند.

تطبیق و تغییر جنسیتی جنجالی بخاطر عشق به فرزند

یکی از اخبار وایرال روزهای اخیر، خبر تغییر جنسیت مردی بود که بخاطر مسائل خانوادگی و مشکلاتی که با همسر سابق خود داشت، دست به این کار زده بود. اقدامی پر تامل که جزئیاتش را در این بخش از سرگرمی نمناک خواهید خواند.

مردی به نام "سالیناس" اهل کشور اکوادور، به دلیل بروز برخی تغییرات ناراحت کننده در زندگی اش تصمیم به تغییری جنجالی گرفت؛ تغییری که او را برای همیشه از یک پدر، به مادر تبدیل کرد. این مرد که نام کاملش منتشر نشده است در گفتگو با خبرگزاری ها ادعا کرده است که قانون کشورش به نفع زنان است و مادران در این کشور به راحتی می توانند به حق و حقوقی که در زندگی مشترک میخواهند، برسند.

تطبیق جنسیتی

همین مسئله باعث شده است تا همسرش 2 دختر نوجوان او را از او جدا کرده و حتی اجازه دیدن آنها را هم به او ندهد. طبق خبرهایی که آشنایان برایش از دخترانش می آوردند، متوجه شد که رفتار همسرش با آنها خوب نیست و حتی دخترانش تنبیه بدنی می شوند.

شنیدن این اخبار بقدری "سالیناس" را خشمگین کرد که تصمیم به انجام کار غیرباورانه ای گرفت؛ یعنی تغییر جنسیت از مرد به زن.

بله در کمال ناباوری او بقدری تلاش و تقلا کرد تا در نهایت موفق به انجام این کار شد؛ کاری که با وجود تمام جنجال و حواشی، به او امید رسیدن به دخترانش را میداد. در واقع او برای فرزندانش مادری دیگر شد تا بتواند آنها را در شرایط بهتری نگهداری کند.

اینطور که در گزارشات منتشر شده است، او هفته پیش حتی موفق به دریافت شناسنامه جدید خود هم شد.

تغییر جنسیت عجیب یک مرد که وایرال شد+ ماجرا

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی