تولد
شخصیت شناسی
به کمک تست های شخصیت شناسی میتوانید با زوایای پنهان شخصیت تان بیشتر آشنا شوید. تست انتخاب درخت یکی از جالب ترین تست ها در این مورد است.

شخصیت شناسی جالب:درخت مورد علاقه خود را انتخاب کنید

همه ما دوست داریم که تست های شخصیت شناسی را انجام دهیم و متوجه زوایای پنهان شخصیت خود شویم. این تست ها به خاطر اینکه پیش زمینه های روانشناسی دارند، چیز های زیادی در مورد شخصیت می‌ گویند که احتمالاً شما را متعجب کنند. به خاطر همین، امروز در این بخش از نمناک تصمیم گرفتیم که یکی از آن ها را در اختیارتان قرار دهیم که زوایای پنهان شخصیتی تان را برایتان شفاف سازی می کند.

کاری که باید انجام دهید، این است که از بین درخت هایی که تصویرشان را در ابتدای مطلب مشاهده کردید، یکی را انتخاب کنید. لازم نیست که برای انتخاب درخت ها خیلی فکر کنید و به دنبال جزئیات باشید. تمرکز شما باید روی احساس تان و چیزی باشد که در نگاه اول می بینید.

درخت اول

اگر درخت اول را انتخاب کرده اید، یعنی شما به قوانین زندگی خیلی اهمیت می دهید. ذهن منظمی دارید. مدام دوست دارید که پیشرفت کنید. فرد بلندپروازی هستید و این ویژگی بارز شماست.

استاندارد های زیادی در زندگی دارید‌ و از بیرون انسان سرسختی به نظر می رسید و شاید دیگران فکر کنند که نمی توانند به راحتی با شما گفتگو کنند اما از نظر خودتان به راحتی به آنچه که می خواستید تبدیل نشده اید. شما خیلی سخت کوش هستید و دوست دارید که کل جهان را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنید و در نتیجه به دنبال کار های تاثیرگذار می‌ گردید. دیگران را تا زمانی دوست دارید که به شما آسیب نزنند اما اگر به شما آسیب برسانند، همه چیز به یکباره تغییر می کند.

درخت دوم

شما فرد صادقی هستید. خیلی دوست داشتنی می باشید و مسئولیت خودتان را می دانید. دوست دارید از دیگران مراقبت کنید و می دانید که سخت کوشی و تلاش نتایج خوبی در پی دارد. مسئولیت های کارتان را به خوبی انجام می دهید و شخصیت خیلی خوبی دارید.

دیگران دوست دارند که شما را باور داشته و اعتماد کنند. همیشه لبخند می زنید و عاشق لطیفه گفتن هستید. خیلی سریع فکر می‌‌ کنید، خیلی خوب داستان تعریف می کنید و همیشه داستانی برای به اشتراک گذاشتن با دیگران دارید.

فرد صادق

درخت سوم

شما فرد باهوشی هستید و دوست دارید که همیشه عالی باشید. در مورد دیگران زیاد فکر می کنید.. مهم ترین چیز در مورد شما ایده ها و تفکراتی است که دارید. دوست دارید که در مورد ایده ها و نظریه هایی که داخل سرتان است؛ فکر کنید و معمولا خودتان این کار را انجام می دهید و خیلی به دنبال کار گروهی و تیمی نیستید.

شما فرد درون گرایی هستید. با افرادی که به شما شباهت دارند، ارتباط نزدیکی برقرار می‌ کنید و دوست دارید که در کنارشان چیزهای زیادی یاد بگیرید. همیشه به اخلاقیات اهمیت می دهید و کار اشتباهی انجام نمی دهید و همیشه کاری را می کنید که می دانید درست است.

درخت چهارم

شما فرد مشاهده‌گری هستید. عاشق فلسفه می باشید و معمولاً کمتر کسی شبیه شماست و در نوع خودتان منحصر به فرد می باشید. از غریزه درونی خودتان پیروی می‌ کنید و به ندای قلبتان گوش می دهید.

کمی برای دیگران عجیب و غریب به نظر می رسید. شاید دیگران خیلی شما را درک نکنند و همین به شما صدمه می زند. به فضای شخصی نیاز دارید. فرد خلاقی هستید و این خلاقیت را مدام به کار می گیرید. از سمت دیگران احترام دریافت می کنید. چیزهای منفی و مثبت زندگی را خیلی راحت از یکدیگر تفکیک می کنید. در کل شما فرد با احساسی هستید.

درخت پنجم

اعتماد بنفس دارید. دوست دارید قانون مند زندگی کنید. مستقل هستید و هیچ کس نمی تواند بهتر از شما عمل کند. می دانید که چه کار کنید و همیشه روش صحیح را در پیش می گیرید. به خودتان اعتماد زیادی دارید.

گاهی اوقات خیلی سرسخت می شوید و اطرافیان تان از این موضوع می ترسند. زمانی که یک هدف یا یک رویا در سرتان داشته باشید، هیچ کس نمی تواند جلوی آن را بگیرد و شما مسیر را به خوبی طی می‌کنید. از سمت دیگران نیاز به صداقت دارید. ترجیح می دهید که حقیقت تلخ را بشنوید تا اینکه با یک دروغ احمقانه خوشحال تان کنند.

داشتن اعتماد به نفس

درخت ششم

شما همیشه با دیگران خوب رفتار می کنید. فرد حساسی هستید و نمی‌ توانند به راحتی با شما ارتباط بگیرند. گروه دوستانه برایتان خیلی جذاب است. عاشق این هستید که به همه از جمله دوستان تان کمک کنید.

کسانی که زمانی را در کنار شما سپری کرده اند، متوجه شدند که شما خارق العاده هستید و انرژی خوبی دارید که به سمت دیگران پراکنده می کنید. مرحله به مرحله پیشرفت می کنید و دوست دارید که همیشه منحصر به فرد باشید. عشق یکی از مهم ترین جنبه های زندگی تان است. می توانید کسی را دوست داشته باشید که او علاقه ای به شما ندارد اما شما همچنان به عشقتان وفادار بمانید.

درخت هفتم

شما خودتان را کنترل می کنید. فرد حساسی هستید اما در کنارش شوخ طبعی بسیار بالایی دارید. دیگران را خیلی خوب درک می کنید. هیچکس را قضاوت نمی کنید و شنونده خیلی با دقتی هستید. هرکس که در زندگی تان وجود دارد به دلیل خاصی آمده است و شما به این موضوع باور دارید.

اجتماعی هستید و ذهن بازی دارید. ملاقات با افراد جدید و شرکت در جشن و فستیوال های مختلف باعث می‌ شود که از زندگی لذت ببرید. از چیزی نمی ترسید و هیچگاه به خودتان استرس راه نمی دهید. همیشه دوست دارید ریلکس کنید و شاد باشید. اغلب اوقات برای سرگرمیِ خود راهی پیدا می کنید.

درخت هشتم

شما می دانید که چگونه انرژی و جذابیت درونی خود را به محیط بیرون انتقال دهید. فرد سرگرم کننده ای هستید‌. می دانید که چگونه باید با خنده و شادی فضا را شاد کنید. همیشه هارمونی و هماهنگی در اطرافتان به وجود می آورید. برای چیزهایی که مهم هستند؛ تلاش می کنید. دوست دارید که دیگران را سورپرایز و غافلگیر کرده و یا حتی آن ها را شوکه کنید.

شخصیت شناسی؛ کدوم درخت رو انتخاب میکنی؟

4.417
این مطلب مفید بود ؟152
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ش
برچسب : شخصیت شناسی
وبگردی