الناز شاکردوست و هوتن شکیبا
در سینما زوج های هنری بسیاری وجود دارند که در فیلم های مشترکی بازی کردند. در سالهای اخیر نیز برخی از بازیگران جوان به طور مکرر در چند فیلم حضور داشته اند.

زوج های هنری جدید ایران که در چند فیلم مشترک بازی کرده اند 

در سینما و تلویزیون زوج های هنری زیادی وجود دارند که به دلیل بازی در فیلم و سریالهای مشترک، در کنار هم شناخته می شوند. این بازیگران در نقشهای متفاوت روبه روی یکدیگر بازی کرده و اغلب نقشهای اصلی فیلمها را بر عهده دارند. 

زوجهای مشهور و جدید سینمای ایران 

الناز شاکردوست و هوتن شکیبا 

الناز شاکردوست و هوتن شکیبا یکی از جدیدترین زوجهای هنری هستند که در سالهای اخیر فیلمهای موفقی را در کارنامه مشترک هنری خود داشته اند. 

این دو بازیگر برای اولین بار در فیلم «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار و تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی در سال 1397 مقابل هم بازی کردند. این فیلم که براساس داستان واقعی ساخته شده بود.

هوتن شکیباو الناز شاکردوست 

فیلم «شبی که ماه کامل شد» در سی و هفتمین دوره جشنواره فجر به نمایش درآمد و الناز شاکردوست و هوتن شکیبا موفق به دریافت سیمرغ بهترین بازیگر زن و بهترین بازیگر مرد شدند.

شبی که ماه کامل شد 

فیلم سینمایی «ابلق» به کارگردانی نرگس آبیار دومین تجربه مشترک الناز شاکردوست و هوتن شکیبا است که در سی و نهمین جشنواره فجر سال 99 به نمایش درآمد.

فیلم ابلق 

الناز شاکردوست و هوتن شکیبا بار دیگر در فیلم سینمایی«تی تی» به کارگردانی و تهیه کنندگی آیدا پناهنده در کنار یکدیگر حضور دارند. این فیلم در بخش سودای سیمرغ سی و نهمین جشنواره فجر سال 99 قرار دارد.

فیلم تی تی 

پریناز ایزدیار و نوید محمدزاده 

پریناز ایزدیار و نوید محمدزاده یکی دیگر از جدیدترین زوج های هنری سینما هستند که در چند فیلم سینمایی با یکدیگر کار کرده اند. 

فیلم موفق «ابد و یک روز» به کارگردانی سعید روستایی و تهیه کنندگی سعید ملکان، عنوان اولین فیلم مشترک نوید محمدزاده و پریناز ایزدیار در سال 1394 است. این دو هنرمند در این فیلم در نقش خواهر و برادر بودند.

نوید پریناز ایزدیار برای حضور در این فیلم برنده سیمرغ بهترین بازیگر زن و نوید محمدزاده برنده سیمرغ هترین بازیگر نقش مکمل مرد از سی و چهارمین جشنواره فجر شد.

فیلم ابد و یک روز 

پریناز ایزدیار و نوید محمدزاده برای دومین بار در فیلم « سرخ پوست» به کارگردانی و نویسندگی نیما جاویدی و تهیه کنندگی مجید مطلبی مقابل یکدیگر بازی کردند. 

نوید محمدزاده در «سرخ پوست» نقش متفاوتی را بازی کرد و به همراه پریناز ایزدیار نقشهای اصلی این فیلم را بر عهده داشتند و موفق به دریافت بهترین بازیگر سینما در بیستمین دوره جشن حافظ شدند.

فیلم سرخپوست 

فیلم سینمایی « متری شیش و نیم» به نویسندگی و کارگردانی سعید روستایی و تهیه کنندگی سید جمال ساداتیان عنوان سومین فیلم مشترک پریناز ایزدیار و نوید محمدزاده در سال 1397است. سعید روستایی برای دومین بار با پریناز ایزدیار و نوید محمدزاده در این فیلم همکاری کرد.

پریناز ایزدیار و نوید محمدزاده

مشهورترین زوجهای هنری و جدید سینمای ایران

3.9145
این مطلب مفید بود ؟11332
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی