تمیزی خانه
تمیزی خانه می تواند تاثیر بسزایی در روابط زناشویی داشته باشد به خصوص اگر کارهای مربوط به تمیز کردن خانه را با یکدیگر تقسیم کنند.

 ارتباط جالب تمیز بودن خانه با میل جنسی زوجین

قطعا هیچ کس نمی خواهد که خودش به تنهایی کارهای مربوط به امور خانه را هر روز انجام دهد زیرا این اقدامات بسیار خسته کننده می باشند اما قبول دارید که یک خانه تمیز و خوش عطر و بو می تواند روحیه و نشاط شما و همچنین حس روماتیک را در شما افزایش دهد ؟ قطعاً که همین طور است.طبق مطالعات انجام شده، آن هایی که خانه خود را تمیز و مرتب نگه می دارند، بیشتر رابطه جنسی برقرار می کنند.

تحقیقات تقریباً روی افراد زیادی انجام شده که خانه های تمیزی داشتند. 39 درصد از آن ها نسبت به افرادی که خانه های کثیف و به هم ریخته ای داشتند، رابطه جنسی بیشتری برقرار می کردند. طبق مطالعات انجام شده، تعداد بالاتر بودن میزان رابطه جنسی در چنین افرادی، در هفته عدد 2 و نیم روز است اما برای افرادی که خانه کثیف و نامرتبی دارند، یک و نیم روز می باشد.

تمیزی خانه

نکته مهم تر این که، زوج هایی که کارهای مربوط به تمیز کردن خانه را با یکدیگر تقسیم می کنند، حدود 34 و نیم درصد رابطه جنسی بیشتری نسبت به کسانی دارند که فقط یک نفر وظیفه تمیز کردن خانه را به عهده می گیرد. در واقع این افراد یاد گرفتند که چگونه به یکدیگر احترام بگذارند و شادی و نشاط را برای هر دو طرف بخواهند. در نتیجه رابطه آن ها از همه لحاظ بهتر پیش خواهد رفت.

پس چنانچه در این بخش از نمناک می خوانید تحقیقات نشان می دهد زوج هایی که خانه مرتب و تمیز تری دارند، بیشتر رابطه جنسی برقرار می کنند.

زمانی که افراد وظایف خود را با یکدیگر مخصوصاً در امور خانه تقسیم می کنند، در نتیجه کم تر خسته خواهند شد. این خستگی کم تر، باعث نشاط بیشتر در آن ها می گردد که یکی از راه ه ای ابراز این نشاط، برقراری بیشتر رابطه جنسی می باشد.

تاثیر جالب تمیز بودن خانه روی میل جنسی زن و مرد

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : bestlifeonline / بخش سبک زندگی نمناک/ن/م.ح
وبگردی