حمله سوسک ها
مردی که از دست بدهکارش به ستوه آمده بود با روشی بسیار خاص و عجیب تصمیم به انتقام از او گرفت ، انتقامی که کار اصلی را هزاران سوسک انجام دادند.

حمله ی برنامه ریزی شده ی سوسک ها به یک رستوران

اخیرا در تایپه، کارکنان یک رستوران به دلیل وجود سوسک هایی در کل این رستوران، به شدت شوکه و متعجب شدند، سوسک هایی که توسط دو مرد ماسک به صورت، وارد رستوران شدند. چنانچه در بخش سرگرمی نمناک میخوانید در تاریخ 4 می ، دو مرد که ماسک و نقاب روی صورت داشتند، وارد رستورانی به نام " G house " در تایپه شدند. آن ها همراه خود کیسه های بزرگی داشتند که پر از سوسک بودند که آن ها را روی میز صندوق در طبقه دوم رستوران خالی کردند.

سوسک ها بعد از خارج شدن از کیسه ها به سرعت شروع به راه رفتن روی زمین و دیوار رستوران و خوردن غذاهای باقیمانده روی میز ها کردند. اوضاع به شدت بهم ریخت و همه چیز مختل شد، صاحب رستوران به سرعت پلیس را خبر کرد تا دو فرد مشکوک را هر چه سریعتر پیدا کند.

آن ها عقیده داشتند که آزاد کردن سوسک ها در رستوران، مجازات مشخص و تعیین شده ای ندارد اما قطعاً نتیجه کار این افراد خسارت جبران ناپذیری را به رستوران وارد کرده و کار آن ها جرم محسوب می شود.

حمله سوسک ها

ماجرای حمله عجیب سوسک ها به یک رستوران

تقریبا 5 نفر مظنون به انجام این کار هستند که دو نفر از آن ها ماسک به صورت داشتند و همان کسانی بودند که سوسک ها را داخل رستوران پخش کردند. دو نفر دیگر بیرون از رستوران منتظر ایستاده بودند و یک نفر هم راننده ماشین آن ها بود. همه این افراد دست نشانده فردی بودند که صاحب رستوران به او بدهکار بود و در واقع حمله ی برنامه ریزی شده ی این همه سوسک انتقام طلبکار از بدهکارش بود.

فرد طلبکار قبلاً صاحب رستوران را تهدید کرده بود اما زمانی که متوجه شد تهدید او تاثیرگذار نبوده، تصمیم گرفت که با انجام یک کار ساده تمام کسب و کار او را به هم بریزد. طولی نکشید که متهمان شناسایی شده و در نهایت پلیس افرادی که باعث حمله سوسک شده بودند را دستگیر کرد و اقدام آن ها را یک کار خصومت آمیز دانست.

گزارشات حاکی از آن است که این سوسک ها ظاهراً سوسک های بومی ترکستان بودند، که در یک فروشگاه آکواریوم فروشی در تایپه فروخته می شدند و به عنوان ماده غذایی ماهی ها مورد استفاده قرار می گرفتند.

حمله سوسکهای طلبکار به رستوران مرد بدهکار !

410
این مطلب مفید بود ؟82
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ح.ب
برچسب : سوسک
وبگردی