زنده شدن مرده
همه اقوام و آشنایان برای برگزاری مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری در محل حاضر شده بودند که ناگهان اتفاقی باورنکردنی همه را به وحشت انداخت.

زنده شدن عجیب زن جوان وسط مراسم تدفینش

ده ها نفر از مردمی که در یک مراسم تشییع جنازه در پرو شرکت کرده بودند، پس از اینکه جنازه ظاهراً شروع به کوبیدن تابوت از داخل کرد، شوکه شدند. جزئیات ماجرایی که مثل یک بمب خبری منتشر شد را در این بخش از نمناک خواهید خواند.

"رزا ایزابل سسپیدس کالاکا"، یک زن 36 ساله اهل لامبایک، پرو، در سانحه تصادف شدید رانندگی به همراه چند تن از اعضای خانواده اش دچار آسیب جدی شده و جان خود را از دست داد. چند روز بعد و پس از تایید مرگ این زن توسط پزشکان، بستگان رزا در لامبایک جمع شدند تا جسد او را برای خاکسپاری همراهی کنند اما اتفاقی خوف برانگیز مراسم را بهم زد.

به گفته شاهدان عینی، مراسم طبق برنامه پیش می رفت، اما در یک لحظه مردم صدای کوبیدن ضعیفی را از داخل تابوت زن شنیدند و به سرعت برای کشف دلیل این صدا حرکت را متوقف کردند. وقتی درب تابوت باز شد، شرکت کنندگان در تشییع جنازه از دیدن رزا که به آنها خیره شده بود شوکه شدند.

زنده شدن عجیب زن جوان

خوآن سگوندو کاجو، مراقب قبرستان گفت:«او چشمانش را باز کرد و عرق شدیدی کرده بود. بلافاصله به دفترم رفتم و با پلیس تماس گرفتم. در کمال ناباوری، خانواده زن تابوت را برداشتند و آن را با عجله به بیمارستان رساندند، در حالی که رزا هنوز داخل آن بود. پزشکان آنجا علائم حیاتی این زن را با وجود اینکه چند روز قبل اعلام شده بود مرده بود، تایید کردند و او را تحت مراقبت های ویژه قرار دادند.

متأسفانه، رزا تنها چند ساعت پس از انتقال به بیمارستان این بار واقعاً درگذشت. با این حال، هیچ کس نمی توانست این واقعیت را نادیده بگیرد که او چند روز پس از مرگ و درست چند لحظه قبل از فرود آمدن به آرامگاه ابدی خود به زندگی بازگشته بود.

پلیس پیش از این تحقیقاتی را درباره این موضوع پس از انتشار این پرونده عجیب آغاز کرده است، اما هنوز هیچ یافته ای را گزارش نکرده است. خانواده این زن بر این باورند که او پس از تصادف اتومبیل به کما رفته بوده و خطای پزشکی دلیل این فاجعه بوده است. حالا این سؤال پیش آمده است که چگونه پزشکان علائم حیاتی از دست داده‌ او را تشخیص داده و مرگش را تایید کردند.

اتفاق هولناک در خاکسپاری؛ جنازه ای که نمیخواست دفن شود

466
این مطلب مفید بود ؟5313
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی