مجید صالحی
در میان سریال های بسیار نمایش خانگی، برخی از نقش های مکمل بیش از سایر نقش ها مورد توجه قرار گرفته و تاثیر بسیاری در موفقیت سریال داشته اند.

ستاره های مکمل در سریال های مشهور نمایش خانگی

نقشهای مکمل گاه بیشتر از نقش های اصلی دیده شده و شخصیت های اصلی در سایه حضور آنها معنا پیدا می کنند. با وجود رونق سریال سازی در شبکه نمایش خانگی، فرصت بیشتر برای نشان داده شدن نقش های مکمل فراهم شده است که تاثیر بسیاری در روند داستان دارند.

بازیگران نقش های مکمل در بسیاری از سریال ها از هنرمندان مطرح و سرشناس عرصه بازیگری هستند که به دلیل متفاوت بودن کاراکتر و داستان،  نقش فرعی را ایفا می کنند. حضور این بازیگران و توانایی آنها در ایفای نقشهای فرعی متفاوت و گاه سخت، در موفقیت سریال بسیار تاثیرگذار است.

‎در این بخش از نمناک، هنرمندانی را معرفی می کنیم که به خوبی از عهده نقش های مکمل برآمده و در سریال های نمایش خانگی درخشان بوده اند.

پریناز ایزدیار در سریال شهرزاد

سریال شهرزاد یکی از سریال های موفق در شبکه نمایش خانگی بود که پریناز ایزدیار در آن نقش شیرین هووی شهرزاد را ایفا می کرد. شیرین فردی بود که به دلیل نازایی خود، حاضر به ازدواج مجدد همسرش شده و از آن پس به دشمنی با هووی خود برخاست.

پریناز ایزدیار یکی از ستاره های بازیگری در سریال شهرزاد بود.

پریناز ایزدیار

مهدی زمین پرداز در سریال زخم کاری

مهدی زمین پرداز یکی از بازیگران ثابت فیلم های محمدحسین مهدویان است. او در سریال زخم کاری ایفاگر نقش نجف فردی نان به نرخ روز خور و موذی بود که با آگاهی از نحوه قتل حاج عمو، سعی در اخاذی از مالک را داشت.

مهدی زمین پرداز

امیر آقایی در آقازاده 

امیر آقایی در سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی شخصیت نیما بحری، فرزند خوانده یکی از مسئولان کشور را ایفا می کرد. نیما بحری برخلاف سیاست های پدرخوانده اش مرتکب تخلفات اقتصادی فراوانی شده و با سینا مهراد بازیگر نقش اول سریال در جنگ و جدال به سر می برد.

امیر آقایی

‏‎بابک حمیدیان در سریال خاتون

بابک حمیدیان در سریال خاتون ساخته تینا پاکروان در نقش کمیسر رجب اف، عضو ارتش روس ها حضور دارد که با قساوت تمام به کشتار مردم آزادی خواه شمال کشور پرداخته و باعث جدایی خاتون از شیرزاد ملک می شود.

این هنرمند تبحر خاصی در ایفای نقش های متفاوت و فرعی داشته و در بیشتر آنها نیز بسیار موفق عمل کرده است.

بابک حمیدیان

مجید صالحی در سریال سیاوش

مجید صالحی سالها با نقش آفرینی در ژانر طنز شناخته می شد اما با تغییر در انتخاب های خود، ذهنیت مخاطبان را نسبت به بازی هایش عوض کرد. مجید صالحی در سریال سیاوش با کاراکتر خشن و حرکات عصبی، نقش صابر ساقی را بر عهده داشت که فردی شرور و دردسرساز در خانواده بود. او پیش از این نیز در سریال آسپرین، ایفاگر مامور اطلاعاتی بود که فاصله بسیاری با نقش های طنز قبلی او داشت.

مجید صالحی

علی شادمان در سریال می خواهم زنده بمانم

کاوه در سریال می خواهم زنده بمانم یک نقش خاص برای علی شادمان بود که یک نقطه اوج در کارنامه هنری او محسوب می شود. او با ایفای شخصیت فردی عصیانگر و تا حدودی جدا از خانواده که آرزوهای دوردستی دارد به دنبال رسیدن به اهداف خود همچون راضی کردن خانم دکتر به ازدواج است.

علی شادمان

هانیه توسلی در سریال زخم کاری

هانیه توسلی بازیگر با تجربه و مشهور کشورمان با ایفای نقش منصوره در سریال زخم کاری بسیار موفق عمل کرد. او دختر حاج عمو و خواهر ناصر بود که از دوران جوانی عاشق مالک شده بود اما به دلیل مخالفت پدرش به خارج از کشور رفته و بعد از سالها باز می گردد اما اتفاقات مختلف باعث ایجاد کینه او از مالک می شود که در نهایت او را به قتل می رساند.

هانیه توسلی به خوبی توانست عشق و نفرت را در وجود منصوره به نمایش بگذارد.

 هانیه توسلی

ستاره های مکمل در سریال های شبکه نمایش خانگی

514
این مطلب مفید بود ؟140
وبگردی