دوقلوهای بهم چسبیده
خبر جنجالی ازدواج برادران دوقلوی بهم چسبیده مثل یک ویروس همه جا را فرا گرفت، این خبر وقتی جنجالی تر شد که تولد 21 فرزند آنها نیز فاش شد.

ازدواج جنجالی دوقلوهای بهم چسبیده تایلندی با دو خواهر

ماجرای دوقلوهای بهم چسبیده همیشه جزو موضوعات جذاب و متفاوت برای کاربران فضای مجازی است، بخصوص اگر بحث ازدواج و تشکیل خانواده آنها باشد. پیش از این در مطلب " ازدواج خواهران از شکم بهم چسبیده با یک مرد!! " در این باب خواندید و حالا ماجرای دوقلوهای بهم چسبیده دیگری را در بخش گوناگون نمناک خواهید خواند که پس از ازدواج صاحب 21 فرزند نیز شدند.

به گزارش دیلی میل، " چانگ " و " آنگ" دو برادر دوقلوی بهم چسبیده ای بودند که سالها پیش یعنی درست در سال 1811 میلادی در یکی از شهرهای تایلند بدنیا آمدند و پس از مدتی به آمریکا مهاجرت کردند.

پس از آغاز زندگی در آمریکا، با دو خواهر آشنا شدند و تصمیم گرفتند تشکیل خانواده دهند. دو خواهر آمریکایی هم این ماجرا را پذیرفته و به عقد دوقلوهای بهم چسبیده در آمدند. ازدواج این چهار نفر جنجال های بسیاری را به همراه داشت و به سرعت تیتر اول روزنامه ها شد اما با تمام این وجود آنها زندگی خود را ادامه دادند.

دوقلوهای بهم چسبیده

دوقلوهای بهم چسبیده صاحب 21 فرزند شدند

زندگی این خواهر و برادران زمانی خبرسازتر شد که آنها صاحب فرزند شدند، فرزندانی به تعداد زیاد که مجموع آنها به 21 می رسید، بله درست متوجه شدید این برادران بهم چسبیده در کمال ناباوری صاحب تعداد زیادی فرزند شده بودند و حالا خانواده ی آنها در کنار هم به 25 نفر رسیده بود.

همسر یکی از این دوقلوهای بهم چسبیده 10 فرزند و همسر برادر دیگر 11 فرزند بدنیا آورده بود که همگی در کنار هم زندگی میکردند.

مرگ عجیب پس از زندگی جنجالی

این دو برادر از قرار معلوم از تولد تا مرگشان، تجربیاتی متفاوت با تمام انسان های دنیا داشتند و همانطور که زندگی و ازدواجشان بحث برانگیز بود، مرگشان نیز خبرساز شد. در یکی از شبهای بلند زمستان، یکی از برادرها بر اثر برونشیت، نیمه شب جان خود را از دست داد و این اتفاق تلخ برای برادر دیگر بسیار سخت بود تا جایی که او هم زیاد پس از این حادثه دوام نیاورد.

براساس گزارشات برادر اول در سن 62 سالگی درگذشت و برادر دوم 2 ساعت و نیم پس از او، در حالیکه پزشکان سعی در جدا کردن برادر مرده اش از او داشتند از دنیا رفت.

بچه دار شدن جنجالی مردان بهم چسبیده! 21 فرزند از دو خواهر

3.757
این مطلب مفید بود ؟4215
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی