تولد
تولید محتوا

تولید محتوای یونیک چیست؟

کد مطلب : 81503زمان مطالعه : 4 دقیقه
با ما همراه شوید تا بیشتر با تولید محتوای یونیک آشنا شوید. منظور از تولید محتوای یونیک، تولید محتوایی است که تا کنون توسط موتورهای جستجو ثبت نشده باشد.

عامل بالا رفتن ترافیک ارگانیک

سئو یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین مورد ها برای بالا رفتن بازدید از سایت ها می باشد. در ارتباط با آموزش Seo یکی دیگر از مورد های مهم و اساسی تولید محتوای یونیک می باشد. در واقع باید اینم طور گفت که هر چه یک متن از نظر محتوا و نوع مطلب خاص تر و جالب تر باشد قطعا بازدید بیشتر و به همان تناسب طرفدار های بیشتری نیز خواهد داشت. حال ممکن است که این سوال برای شما ایجاد شود که اصلا تولید محتوای یونیک چیست ؟ چه مشخصاتی می تواند داشته باشد؟

  • تولید محتوای یونیک چیست؟
  • تولید محتوای یونیک از نوع محتوا های بازنویسی شده به چه صورت است؟
  • تولید محتوای یونیک ار نوع محتواهای نو و تازه به چه صورت است؟
  • نکات مهم در مورد تولید محتوای یونیک چیست؟

تولید محتوای یونیک

تولید محتوای یونیک

وقتی که در ارتباط با محتوای یونیک و سئو صحبت می کنیم به این منظور است که محتوالی یونیک شامل دو بخش می باشد. یک بخش متن هایی که به صورت کپی شده از یک سایت بر می داریم و آن را کپی می کنیم. دیگر این که متن هایی که تازه اند و خلق شده از ذهن خود انسان می باشد. بخش اول یعنی متن هایی که از سایت های مختلف آن ها را کپی می کنیم و به متن خود اضافه می کنیم اصلا هیچ ارزشی از نظر سئو و قانون های آن ندارد. در واقع یک متن تازه و یا به عبارتی دیگر تولید محتوای سئو کمک می کند که یک سایت از ارزش بالایی برخوردار باشد. علاوه بر ارزش می توان به رتبه بندی شدن آنها نیز توجه کرد که عاملی بسیار مهم است. متن یونیک را می توان اینطور تعریف کرد که به هر نوع متن تازه نوشته شده به صورتی که حتی یک جمله ی آن کپی شده از سایت ها و یا منبع های دیگر نباشد تولید محتوای یونیک گفته می شود. محتوای یونیک را می توان به دو دسته تقسیم کرد. محتواهایی که بازنویسی شده اند و محتواهایی که از صفر و نو و یا تازه نوشته شده اند.

تولید محتوای یونیک از نوع محتوا های بازنویسی شده

در این مورد باید گفت در تمامی این نوع از متن ها متن داخل سایت های دیگر خوانده شده و مفهوم کلی ای که نویسنده از آن دریافت می کند را به یک لحن و موضوع دیگر تبدیل کرده است.

تولید محتوای یونیک از نوع محتواهای نو و تازه

این نوع از محتواها نیز همان طور که از اسم آن ها مشخص است به آن دسته از متن ها و محتوا هایی گفته می شود که نویسنده با داشتن اطلاعات کمی هم در ارتباط با ان موضوع یک متن جدید و بدون کپی و کاملا بداهه تولید کند. سایت ایلین وب یکی بهترین سایت ها در ارتباط با تولید محتوا ی یونیک می باشد. که می توان در ارتباط با تولید محتوای یونیک کمک گرفت و اطلاعات سودمندی را در ارتباط با آنها کسب کرد.

نکات مهم در مورد تولید محتوای یونیک

حال نکته ی بعدی که خیلی حائز اهمیت می باشد و الان به ان اشاره می کنیم این است که برای این که هر کاری را شروع کنیم به اولین موردی که توجه می کنیم یا بهتر بگویم اولین چیزی که به ذهن شما می رسد این است که چطور باید این کار را انجام داد. در ارتباط با سئو و تولید محتوا ی یونیک نیز این مورد وجود دارد و مستثنا نیست. در ارتباط با چگونگی نوشتن یک متن سئو و یا تولید محتوای یونیک در واقع باید یک سری پیش نیاز داشت. موارد زیر نمونه ای از پیش نیاز ها می باشد که به نوشتن یک متن عالی و یک تولید محتوای یونیک کمک می کند :

1.مطالعه کردن : خوب همانطور که میبینید کاملا واضح است که مطالعه کردن از مورد های است که واقعا برای نوشتن نیاز است . چرا که وقتی نویسنده اقدام برای نوشتن می کند باید یک تصویر ذهنی از آن موضوع در ذهنش شکل گرفته باشد و سپس به نوشتن ان متن بپردازد . این طوری می تواند متن را که تولید کرده است را یک نوع تولید محتوای یونیک بداند. در غیر این صورت در صورت کپی کردن متن ها و یا کمک گرفتن از سایت های مختلف در ارتباط با موضوع مورد نظر این متن دیگر تولید محتوای یونیک نام ندارد.

2.داشتن خلاقیت و داشتن دانش کافی برای نوشتن متن نو و تازه یا به عبارتی یونیک :در این مورد باید بگوییم که همان طور که نیاز به اطلاعات داریم تا بتوانیم یک تصویر ذهنی از این موضوع را بسازیم و سپس برای نوشتن آنها اقدام کنیم بعد از همهمه ی این مرحله ها باید توجه داشت که خلاقیت نکته ی مهمی است. ذوق و استعداد و داشتن خلاقیت در کار ها می تواند به بهتر شدن نتیجه بسیار کمک کند و نتیجه ی مطلوب را برای شما به ارمغان بیاورد. برای همین هم است که می گویند اگر به یک کار علاقه دارید و خلاقیت و استعداد آن را در خودتان می بینید به سراغ آن بروند.

تولید محتوای یونیک چیست؟

53
این مطلب مفید بود ؟30
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی