ربات قرعه کشی اینستاگرام
قرعه کشی اینستاگرامی این روزها به میزان زیادی در اینستاگرام دیده می شود که در این گزارش از نمناک با ربات های آنلاین مناسب “قرعه کشی اینستاگرام” آشنا خواهید شد.

معرفی ربات قرعه کشی اینستاگرام

قرعه کشی اینستاگرامی، یکی از جدیدترین ترفندهای اینستاگرامی می باشد که کاربران محبوب چالش هایی را برگزار می کنند و در طی چالش برای مثال از دنبال کننده های خود خواستار این خواهند بود تا برای مثال حداقل 3 نفر از دوستان خود را در زیر پست تگ کنند یا حتی ممکن است تنها به لایک کننده های یک پست جایزه بدهند. با این وجود این روزها شاهد چنین اتفاقاتی هستیم که خوشبختانه راه حل آن هم پیدا شده است و اگر شما نیز تصمیم به دادن هدیه و یا قرعه کشی آنلاین دارید، می توانید از ربات های کاربردی در این زمینه استفاده کنید.

بطور کل شیوه ای که در گذشته برای قرعه کشی اینستاگرامی انتخاب می شد، این گونه بود که مالک اصلی پیج اینستاگرامی با استفاده از یک گوشی اقدام به فیلمبرداری از پیج می کرد و سپس بصورت شانسی قرعه کشی انجام می شد. با این وجود دیگر نیازی به این گونه قرعه کشی نیست چرا که شما خیلی ساده می توانید با ابزاها و ربات های مربوطه اقدام به قرعه کشی کنید.با این حال در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک قصد داریم شما را با ربات های قرعه کشی اینستاگرام آشنا سازیم. همراه ما باشید.

1- سایت قرعه کشی آنلاین app-sorteos

ربات قرعه کشی اینستاگرام

اگر شما تصمیم به قرعه کشی آنلاین کامنت ها دارید و هنوز موفق به انتخاب وب سایت مناسب در این زمینه نشده اید، وب سایت app-sorteos یکی از محبوب ترین و در عین حال با محیط کاربری ساده و آسان است که شما خیلی ساده از این سایت برای انجام قرعه کشی اینستاگرامی می توانید استفاده کنید. با این حال ابتدا باید از طریق لینک ذیل وارد سایت قرعه کشی اینستاگرام ذکر شده شوید و سپس آدرس پست منتشر شده ای که قصد قرعه کشی میان کامنت های ثبت شده را دارید، وارد نمائید تا این فرآیند در کسری از زمان صورت گیرد.

2- سایت قرعه کشی آنلاین wask

قرعه کشی اینستاگرام

دومین سایتی که ما تصمیم به معرفی آن به شما داریم، وب سایت wask است که یکی دیگر از سایت های آنلاین در زمینه قرعه کشی آنلاین اینستاگرامی است که همانند ابزار بالا قادر به قرعه کشی است. با این حال در این وب سایت ابتدا باید آدرس پستی که چالش تگ را ایجاد کرده بودید، وارد کنید تا پست شما با استفاده از ربات های این وب سایت بررسی شود و سپس فرآیند قرعه کشی شروع شود. برای وارد شدن به وب سایت wask بر روی لینک ذیل کلیک کنید.

3- سایت قرعه کشی اینستاگرامی arbitery

قرعه کشی اینستاگرام

آخرین سایتی که تصمیم به معرفی آن به شما عزیزان را داریم، وب سایت arbitery است که برای استفاده از آن باید در قدم اول در این وب سایت ثبت نام کنید تا با استفاده از حساب کاربری که ساخته اید قادر به استفاده از ربات های قرعه کشی این وب سایت شوید. اما این وب سایت رایگان نیست و بدون شک ابزارهای دقیق تری برای قرعه کشی دارد و شما با پرداخت 7 دلار می توانید از آن به مدت 1 ماه استفاده کنید. برای وارد شدن به این وب سایت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

معرفی 3 ربات کاربردی قرعه کشی اینستاگرام

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی