مدیریت زندگی

متولدین کدوم ماه، رئیس خونه ان؟

کد مطلب : 86378زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی از افراد همیشه کنترل زندگی شان را در دست دارند و میتوانند در شرایط مختلف زندگیشان را مدیریت کنند بخشی از این خصوصیت با ماه تولدشان ارتباط دارد.

متولدین کدام ماههای سال، در کنترل زندگی بهتر عمل میکنند؟

طالع بینی متولدین ماههای مختلف را در ابعاد مختلف پیش بردیم و در ادامه همان سری مطالب در مورد خصوصیات متولدین ماههاف به بحث مدیریت رسیدیم و اینکه چه کسی در زندگی میتواند ریاست و مدیریت را در دست بگیرد.

اگر می‌ خواهید در زندگی تعادل را احساس کنید و زندگی تان را دوست داشته باشید، باید سعی کنید که همیشه کنترلِ آن را در دست بگیرید و با برنامه‌ریزی پیش بروید تا بتوانید حتی جزئیات را هم به خوبی انجام دهید. در این قسمت از نمناک قصد داریم به شما توضیح دهیم که کنترل زندگی دست متولدین کدام ماه است.

تیر

متولدین تیرماه علاقه خاصی به ریاست و مدیریت شرایط دارند و اغلب ترجیح میدهند در هر تصمیمی حضور داشته باشند. اگر این توانایی آنها به شکل مثبتی هدایت شود برایشان کاربردی خواهد بود در غیر اینصورت میتواند مثل هر توانایی دیگری، دردسر ساز شود.

فروردین

فروردین ماهی ها مدیر و رهبر هستند و روی خودشان تسلط دارند. می دانند که چگونه باید مسیر اصلی زندگی را مدیریت کنند. هرگز از اینکه دیگران آن ها را بشناسند، نمی‌ ترسند.‌

فروردین ماهی ها هیچ گاه عقب نمی‌ نشینند و سعی می‌ کنند که همیشه در صحنه باشند و شرایط را مدیریت کنند. روحیه رقابت جویانه بسیار بالایی دارند که همین به آنها انگیزه می دهد و مانع از کلافگی شان در زندگی می شود.

مدیر بودن

مرداد

مرداد ماهی ها همیشه می دانند که چگونه باید هر کاری را به موقع و به درستی انجام دهند؛ اکثراً هم خوب عمل می کنند. اعتماد بنفس بالایی دارند و می دانند که چگونه فرد موفقی باشند، زیرا همیشه کنترل ذهن خود را دارند و کارشان را به درستی انجام می دهند برای همین در مدیریت مسائل و زندگی، کارشان را به خوبی انجام میدهند.

شهریور

شهریور ماهی ها ذهن دقیقی دارند. می دانند که چگونه به جزئیات توجه کنند و همیشه آماده انجام کارهای جدید هستند و از قبل هر چیز را در ذهنشان برنامه‌ریزی می‌ کنند. کنترل هر چیز را در زندگی در دست می‌ گیرند. خیلی از اوقات بدون این که دیگران متوجه شوند، از راه دور هم شرایط را کنترل می کنند. اگر همسرتان یک شهریور ماهی است، از اینکه او مدیریت زندگی را برعهده بگیرد، هراسی نداشته باشید.

ذهن خلاق

دی

دی ماهی ها هرگز قوانین را زیر پا نمی گذارند و به دنبال برقراری عدالت هستند و کنترل شرایط را در دست می گیرند و‌ همیشه مدیران خوبی می باشند. هیچ وقت ناامید نمی شوند و روی خودشان تسلط دارند و مسئولیت خود را خیلی خوب انجام می دهند برای همین اگر همسرتان متولد دی ماه است، بهتر است مدیریت را به او بسپارید.

 

متولدین ماههای دیگر

متولدین ماههای دیگر در مدیریت زندگی مشترک و کنترل امور زندگی شخصی خود به یک اندازه مهارت دارند و این یعنی اگر هم شما و هم همسرتان جزو متولدین ماههایی هستید که در لیست بالا جا نداشت، بطور مشارکتی میتوانید مسائل را پیش ببرید و در مدیریت، هیچ کدام بر دیگری برتری ندارد.

متولدین کدوم ماه، رئیس خونه ان؟

2.830
این مطلب مفید بود ؟1713
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ش
وبگردی