تبدیل عکس به pdf
اگر چندین عکس دارید و می خواهید تمامی آنها را به یک فایل PDF تبدیل کنید، در این گزارش شما را با ابزارهای کاربردی در این زمینه آشنا خواهیم ساخت.

چگونگی تبدیل عکس به PDF

گاهی اوقات ممکن است تصاویر متعددی داشته باشیم که در میان سایر تصاویر، انتخاب آنها سخت باشد و از طرفی هم به آنها نیاز همیشگی داشته باشیم. از این رو، احتمال حذف آنها بصورت اتفاقی و یا هر چیز دیگری وجود دارد و در نهایت شما فایل را از دست خواهید داد و گرچه احتمال ریکاوری آن وجود دارد، اما خودتان در چالش قرار داده اید. به هر حال اگر تصمیم دارید تا تصاویر خود را تبدیل به فایل PDF کنید، لازم به ذکر است که ده ها ابزار در این زمینه وجود دارند که شاید انتخاب آنها کمی چالش برانگیز باشد. به همین دلیل در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک قصد دارم شما را با ابزارهای تبدیل عکس به pdf آشنا سازیم. همراه ما باشید.

توجه مهم : ابزارهایی که ما برای شما گردآوری کرده ایم، از بهترین ابزارهای آنلاین و بدون نصب هرگونه فایل جانبی بر روی کامپیوتر می باشند که برای استفاده از آنها نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه و خرید اشتراک ندارید.

1. ابزار smallpdf

ابزار smallpdf بدون شک یکی از بهترین ابزارها برای ویرایش فایل PDF در هر زمینه ای می باشد که در طول چند وقت اخیر توانست به بهترین شیوه ممکن در بستر اینترنت دیده شود. با این وجود اگر تصمیم به استفاده از این وب سایت دارید، طبق مراحل ذیل پیش بروید؛

1. وارد وب سایت smallpdf شوید و سپس گزینه Choose Files را از وسط کادر زرد رنگ انتخاب کنید و تمام عکس هایی که مدنظر دارید را انتخاب کنید.

عکس به pdf

2. بعد از انتخاب عکس ها، صبر کنید تا در بستر smallpdf آپلود شوند و بعد از آپلود شدن کامل، گزینه Convert را انتخاب کنید.

آپلود تصاویر

3. کمی صبر کنید تا فرآیند تبدیل توسط smallpdf انجام شود. لازم به ذکر است که بر حسب میزان حجم فایل هایی که دارید، حدودا چند ثانیه باید صبر کنید.

سایت smallpdf

4. گزینه Download را انتخاب کنید تا فایل PDF مدنظر شما دانلود شود.

دانلود فایل

توجه : لازم به ذکر است که وقتی شما از ابزار smallpdf استفاده می کنید، اگر عکسی که انتخاب کرده اید، سایز متوسط و یا کوچکی داشته باشد، بعد از دریافت فایل PDF متوجه این خواهید شد که این ابزار عکس های کوچک را بزرگنمایی می کند که این می توانید باعث افت کیفیت عکس شود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر عکس هایی با سایز بزرگ دارید در این ابزار آپلود کنید. اما اگر عکس های شما سایز کوچکی دارند، از ابزارهای های بعدی استفاده کنید.

2. ابزار JPG2PDF

اما یکی دیگر از ابزارهایی که در این زمینه بسیار محبوب هستند، JPG to PDF می باشد که در نوع خود منحصر بفرد می باشد. از این رو برای استفاده از این ابزار باید طبق مراحل ذیل پیش بروید؛

1. ابتدا وارد وب سایت jpg2pdf شوید و با انتخاب گزینه Upload Files، تصاویری که مدنظر دارید را انتخاب کنید.

سایت jpg2pdf

2. بعد از آنکه تصاویر شما آپلود شدند، می توانید آنها را با این ابزار ساده و کاربردی با انتخاب گزینه Combined به PDF تبدیل کنید.

دانلود فایل خروجی

توجه : با استفاده از این ابزار، عکس مدنظر شما هرچقدر که کوچک باشد، تغییر سایز نخواهد داشت و به همان سایزی که شما آپلود کرده اید، دریافت خواهید کرد.

3. ابزار ilovepdf

اما آخرین ابزاری که تصمیم به معرفی آن داریم، وب سایت ilovepdf می باشد که بدون شک جزء بهترین ابزارهایی است که شما می توانید از آن جهت ویرایش PDF و هر جزئیاتی در مورد فایل های PDF استفاده کنید. برای استفاده از این ابزار طبق مراحل ذیل پیش بروید؛

1. در قدم اول وارد وب سایت ilovepdf شوید و سپس گزینه Select jpg images را انتخاب کرده و تمام تصاویری که تصمیم به آپلود دارید را انتخاب کنید.

تبدیل عکس به pdf

2. بعد از آنکه تصاویر شما بصورت کامل آپلود شدند، گزینه Convert to pdf را انتخاب کنید.

سایت ilovepdf

3. بعد از چند ثانیه فایل خروجی شما آماده شده است و می توانید خیلی ساده و سریع فایل خروجی خود را دانلود کنید.

دانلود pdf

توجه : این ابزار نیز همانند ابزار دوم، تغییر سایزی در تصاویر آپلودی شما ایجاد نخواهد کرد و صرفا عکس های آپلود شده شما را با سایز قبلی را خروجی خواهد داد.

آموزش تصویری تبدیل عکس به PDF + ابزارهای سریع و کاربردی

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : ترفند PDF
وبگردی