کباب با لامبورگینی
پسر جوان تصمیم به خودنمایی متفاوتی در شبکه های اجتماعی گرفته بود که نتیجه ی آن نه تنها به نفع او نشد بلکه ضرر بزرگی به خودروی لوکسش وارد کرد.

پایان تلخ پخت کباب گوشت گرانقیمت با اگزوز لامبورگینی

تب جلب توجه و بالا رفتن بازدید در شبکه های اجتماعی بازهم خبرساز شد، خبری که برای صاحبش ضرری قابل توجه داشت و او را که ادعا می کرد در حال آماده کردن گرانقیمت ترین کباب دنیاست از کرده ی خود پشیمان کرد، جزئیات ماجرا را در این بخش از گوناگون نمناک بخوانید.

صاحب جوان یک لامبورگینی در کشور چین، فیلم 5 دقیقه ای آنلاین را منتشر کرد که در آن سعی داشت مقداری گوشت قرمز را با اگزوز ماشین کباب کند تا طعم به قول خودش گرانترین کباب جهان را تجربه کرده باشد اما انجام این کار برایش 80 هزار دلار هزینه تعمیر برداشت.

این مرد چند روزی بود که در یک گروه مربوط به ماشین های لامبورگینی نارنجی عضو شده بود و مشاهده کرده بود که برخی از اعضا با اگزوز ماشین های گران قیمت خود گوشت کباب می کنند. به همین دلیل او هم تصمیم گرفت از ماشین لاکچری اش همین استفاده را داشته باشد.

پختن کباب با ماشین

اقدام عجیب مرد جوان که باعث خرابی لامبورگینی شد

مقدار کوچکی گوشت قرمز را شبیه به استیک آماده کرد و از شخص دیگری خواست که پایش را روی پدال بگذارد تا اگزوز ماشین داغ کند و بتواند این گوشت را کباب کند. برای اینکه گوشت کباب شود، لامبورگینی باید گرمای بسیار زیادی را از خودش آزاد می کرد. از طرفی قرار نبود که ماشین حرکتی داشته باشد و همین باعث شد که خودرو خفه کند.

یعنی در واقع آن ها دیگر از هیچ طریقی نمی توانستند موتور را خنک کنند و انگار که ماشین از گرمای زیاد در حال انفجار بود و این ماشین گران قیمت به خاطر یک شوخی بی مزه به این روز افتاده بود.

ماشین به شدت دود می کرد و افراد زیادی برای کمک جمع شده بودند اما هیچ کاری از دست آن ها بر نمی آمد برای همین با تعمیرگاه مخصوص ماشین های لامبورگینی تماس گرفتند و در نهایت این مرد مجبور شد که تقریبا 80 هزار دلار خرج تعمیر ماشینش کند.

البته که ویدئو ها نشان نمی داد که این مرد از این قضیه ناراحت باشد و همین باعث شد که ویدئوی او در هفته گذشته بازدید بسیار زیادی داشته باشد که به هر حال این مرد را به هدفش رساند. بسیاری از مردم بعد از دیدن این ویدئو اظهار داشتند که این هم یکی دیگر از تفریحات سالم بچه های پولدار بی دغدغه است که در شرایط بحرانی حاکم در سراسر دنیا به هیچ وجه روی خوشی ندارد و باید خاتمه یابد.

نابودی لامبورگینی بخاطر یه سیخ کباب !

4.612
این مطلب مفید بود ؟111
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
وبگردی