بازیگران کرونایی ایران

سلبریتی های ایرانی که به دام کرونا افتادند !

تاریخ انتشار : 13 مرداد 1399کد مطلب : 76736زمان مطالعه : 9 دقیقه
ویروس کرونا برخی از بازیگران و چهره های مشهور ایرانی را مبتلا کرده که در این گزارش با برخی از آنها آشنا می شویم.

سلبریتی های ایرانی که به کرونا مبتلا شدند

ویروس کرونا چند ماهی است که جهان را درگیر خود کرده و مشهور و غیرمشهور نمیشناسد و با سرعت سرسام آوری در حال گسترش است.

در این میان قرنطینه خانگی بهترین گزینه برای مقابله با این ویروس است و برخی از هنرمندان و چهره های سرشناس کشورمان در این خصوص به خوبی اطلاع رسانی کردند و با لایو هایی که در اینستاگرام برای مخاطبان گذاشتند باعث شدند تا اطلاعات مردم بیشتر شود و برای مقابله با این ویروس بهترین روش ها رو برگزینند.

اما در این میان برخی از سلبریتی های کشورمان متاسفانه به این ویروس مبتلا شدند که برای آنها آرزوی سلامتی داریم.

ابتلای رضا بهرام خواننده جوان موسیقی پاپ به بیماری کووید 19

رضا بهرام یک هفته قبل خبر از ابتلای خود به ویروس کرونا داده بود که در حال گذراندن روزهای قرنطینه برای بهبودی بود.

کرونای خواننده

رضا بهرام با انتشار ویدئویی در اینستاگرام نوشت: 

با سلام به همه ی شما عزیزان.

خدارو شکر به لطف دعای خیر شما این ویروس رو پشت سر گذاشتم و آخرین روزهای قرنطینه رو میگذرونم.

هرچند این ویروس قابل مقابله و مبارزه هست،اما خواهش میکنم ازتون که مراقب سلامتی خودتون و خانواده هاتون باشید.

به امید سلامتی و شادی برای همه مردمان جهان????❤️

 آرزوی سلامتی و بهبودی کامل برای آقای رضا بهرام عزیز داریم.

ابتلای  لیلا بلوکات به کرونا

لیلا بلوکات از بازیگران فعال در کارهای خیرخواهانه نیز یک هفته قبل با انتشار پستی در اینستاگرام از ابتلای خود به ویروس کووید 19 خبر داد و از گذراندن مراحل درمانش برای مخاطبان گفت.

لیلا بلوکات و دکتر طبرسی

لیلا بلوکات با انتشار تصویر بالا در اینستاگرام نوشت:

سلام عزیزانم، بسیار زیاد سپاسگزارم از تک تک شما همراهانم و دعای خیرتون،بخاطر شرایطم نمیتونستم فعال باشم و جوابگوی تک تک شما عزیزانم و دوستان و همکارانم باشم ولی با تمام وجود قدردان مهربانیهاتون و پیگیریهاتون هستم،

و امشب (یکشنبه ساعت 22) با لایو در اینستاگرام در خدمتتون هستم با حضور دکتر طبرسی،جوابگوی تمام سوالات شما در رابطه با این بیماری منحوس هستیم البته دکتر بعنوان پزشک معالج و بنده بعنوان مبتلا به این ویروس. تنتون سلامت باشه و بسیار زیاد مراقب خودتون باشید. به امید ریشه کن شدن این ویروس

سوالاتتون و زیر این پست بنویسید که بنده حتما مطرح کنم و خودتونم حضور پیدا کنید و بپرسید و بشنوید

امیدوارم لایو مفیدی بشه 

پس از انتشار پست بالا لیلا بلوکات لایو یک ساعته ای را با آقای دکتر طبرسی برای مخاطبان برقرار کرد و اطلاعات مفیدی را در خصوص ویروس کرونا به اشتراک گذاشت.

لیلا بلوکات در استوری که به تازگی در اینستاگرام منتشر کرد با انتشار تصاویر ذیل به مراحل درمان خود اشاره کرد.

آزمایش لیلا بلوکات

 

آزمایش لیلا بلوکات

آزمایش لیلا بلوکات

آزمایش لیلا بلوکات

خوشبختانه خانم لیلا بلوکات سلامتی خود را به دست آوردند و از شر ویروس کرنا رهایی یافتند.

بهاره رهنما در حال گذراندن دوران قرنطینه بعد از ابتلا به ویروس کرونا

از جمله سلبریتی دیگری که به بیماری کووید 19 مبتلا شد خانم بهاره رهنما هست که در فضای مجازی فعالیت بسیاری دارند و در دوران شیوع این ویروس با استوری ها و پست های خود در اینستاگرام سعی در آگاه سازی مردم برای مقابله صحیح با این ویروس را داشتند.

خانم بهاره رهنما روز جمعه با انتشار پستی در اینستاگرام از ابتلای خود به ویروس کرونا خبر داد و اینکه در حال گذراندن دوران بهبودی هستند.

کرونای یکتا ناصر

بهاره رهنما با انتشار عکس فوق در اینستاگرام نوشت:

جمعه تون به شادی...

روز هفتم قرنطینه و روز چهاردهم علایٔم بیماری کورونا رو با لطف و یاری خداوند،دعای مادرم و خانواده و همسر مهربانم ،دوستان و نزدیکانم و الطاف ایٔمه و فرشتگان در منزل میگذرونم، چون عادت ندارم جز شادی و خبر خوب چیزی رو منتشر کنم خواستم بگم رو به بهبودی ام و از فردا تا آخرین روز قرنطینه براتون از تجربیاتم در لایو های یک روز در میان خواهم گفت ،ممنونم از طب سنتی و بانیان به خیرش و طبیب شیروند و دکتر خوبم دکتر قاسم عظیمی و خانم دکتر خیر اندیش مهربان و سی تی اسکن دقیق بیمارستان فرمانیه تهران ...

فالله خیر حافظا...

آرزوی سلامتی و بهبودی کامل برای خانم بهاره رهنما بازیگر دوست داشتنی سینما و تلویزیون داریم.

ابتلای کیانوش گرامی به کرونا

از جمله بازیگرانی که به کرونا مبتلا شدند میتوان به کیانوش گرامی اشاره کرد که با لایوی که یوسف سلامی خبرنگار صدا و سیما با ایشان برقرار کرد این خبر در فضای مجازی پیچید.

کرونای پیمان قاسمخانی

کیانوش گرامی در حالی که روی تخت بیمارستان بود و به سختی صحبت میکرد از مردم میخواست حتما به توصیه های مهم درخصوص پیشگیری از ابتلا به بیماری کووید 19 توجه کنند.

وی که اظهار میداشت در مراسم آشتی کنان، مراسم عروسی و مراسم عزا شرکت کرده بود و نمیدانست چگونه به این ویروس مبتلا شده است و روزهای سختی را در حال گذراندن می باشد.

آرزوی بهبودی برای این بازیگر دوست داشتنی سینما و تلویزیون.

ابتلای منوچهر هادی به کرونا

21 تیرماه بود که خبر ابتلای منوچهر هادی به ویروس کرونا در فضای مجازی منتشر شد و منوچهر هادی با انتشار پستی این موضوع را تایید کرد و از حال این روزهایش نوشت.

منوچهر هادی با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت:

سلام امروز خبری در اینستاگرام داره دست به دست میشه و عده ای از دوستان و هواداران محترم صفحه بنده رو نگران کرده که من کرونا گرفتم.

باید عرض کنم که یک هفته پیش کمی سرفه میکردم، تماس گرفتم آمدن منزل تست کرونا دادم و فرداش جواب اومد که مثبته. شبش کمی تب و لرز و از فرداش دیگه اوکیم.

دکتر متخصص توصیه کردن دوهفته در منزل قرنطینه بشم و از منزل بیرون نرم تا دیگران رو مبتلا نکنم.

پیش تولید عاشقانه قوی تر از قبل.روزهای پایانی رو سپری میکنه همه عوامل در دفتر تولید مشغول به کار هستند و بزودی کار رو کلید خواهیم زد. ممنون که نگران من بودید. برای همتون آرزوی سلامتی دارم و تروخدا مراقب خودتون باشید.

منوچهر هادی

یکتا ناصر هم کرونا گرفت

دو روز بعد از انتشار خبر ابتلای منوچهر هادی به ویروس کرونا، خبری از ابتلای یکتا ناصر به این ویروس هم منتشر شد و مورد تایید این بانوی هنرمند قرار گرفت.

یکتا ناصر با انتشار پستی درباره حال این روزهایش بعد از ابتلا به کرونا نوشت:

ممنونم از همه دوستان و عزیزانی که به من لطف دارند و نگران هستند ولی من فعلاً قرنطینه هستم و اصلاً بیماریم وخیم نیست .آرزوی سلامتی ،صبوری و استقامت دارم برای همگی و ای کاش باهم مهربانتر باشیم. همه ما در زندگی زخمهایی داریم که علاجش زخم زبان زدن به دیگران نیست. سپاسگزارم از مهر همه شما بزرگواران....

یکتا ناصر

ابتلای پیمان قاسم خانی به کرونا

امیرمهدی ژوله نویسنده و بازیگر کشورمان شب گذشته (23 تیر 1399) با انتشار یک استوری در اینستاگرامش از ابتلای پیمان قاسمخانی به کرونا خبر داد.

امیرمهدی ژوله با انتشار عکسی از پیمان قاسمخانی نوشت:

درست تو همین روزهایی که خبر ازدواج اش را دست به دست می کردیم، داشت گوشه خانه با کرونا کشتی می گرفت.

پیمان قاسمخانی

ابتلای گلاب آدینه و دخترش به کرونا

گلاب آدینه و دخترش نورا یکی دیگر از هنرمندانی هستند که به ویروس کرونا مبتلا شدند.

این هنرمند کشورمان و دخترش با انتشار ویدئویی از ابتلا به این ویروس خبر دادند و از تجربیات قبل و بعد از ابتلا به کرونا صحبت کردند و از سختی های ابتلا به این ویروس گفتند.

گلاب آدینه هم با انتشار این ویدئو توصیه ای برای جوانان داشت و نوشت:

ًجوانان نازنین مراقب باشید دور از جان تان کرونا از هم سن های شما هم قربانی گرفته ست و متأسفانه حتی از کودکان....

گلاب آدینه و دخترش

ابتلای بهروز بقایی به ویروس کرونا

اولین روزهای شیوع ویروس کرونا در جامعه بود که خبر ابتلای بهروز بقایی بازیگر و کارگردان کشورمان به ویروس کرونا منتشر شد.

ندا قاسمیان همسر بهروز بقایی در توضیح ابتلای همسرش به کرونا گفت:

همسرم از دوم اسفند بود که دچار تب شدید می شد به طوری که نمی توانستم در خانه تب وی را پایین بیاورم به همین خاطر به بیمارستان مراجعه کردیم و پس از عکس برداری از ریه وی، متوجه شدیم که مبتلا به ویروس کرونا شده است. حدود یک هفته در بیمارستان امام خمینی بستری شد تا پزشکان اعلام کردند می تواند به خانه منتقل شود. همسرم اواخر بهمن برای تمرین نمایش جدید خود به تماشاخانه می رفت و بعد از آن بود که دچار این ویروس شد.

بهروز بقایی

احسان خواجه امیری هم گرفتار کرونا شد

احسان خواجه امیری خواننده موسیقی پاپ یکی دیگر از هنرمندانی است که به ویروس کرونا مبتلا شد.

این خواننده جوان موسیقی پاپ با انتشار یک استوری در اینستاگرام خبر از ابتلا به ویروس کرونا داد و نوشت:

کرونا از اون چیزی که فکر میکنید به ما نزدیک تره، بماند به یادگار امروز روز چهارم بود.

احسان خواجه امیری

شهره سلطانی هم درگیر کرونا شد

آخرین روزهای تیرماه بود که شهره سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار ویدئویی خبر از ابتلا به ویروس کرونا داد.

این بانوی هنرمند که حال جسمی مساعدی هم نداشت با انتشار این ویدئو اعلام کرد که 19 روز پیش به ویروس کرونا مبتلا شده و متاسفانه ریه اش هم درگیر شده است و دوران سختی را پشت سر گذاشته است.

شهره سلطانی

ابتلای علی ملاقلی پور به کرونا

علی ملاقلی پور کارگردان جوان سینما و تلویزیون درباره ابتلا به ویروس کرونا نوشت:

کرونا هر آنچه را لازم است برای زیستن می گیرد، اشتها و میل به خوردن از بین می رود، کم کم تنفس سخت می شود و شاید افرادی مثل من کارشان به دستگاه اکسیژن برسد، حتی خواب را هم می گیرد.

من کارم به بیمارستان کشید و سه شب نتوانستم بخوابم تازه متوجه شدم بخشی از تنفس ارادی است و وقتی مجبوری بخوابی تنفس کاملا غیر ارادی می شود و از آنجایی که ریه های من درگیر این ویروس بود وقتی به حالت خواب فرو می رفتم ریه ام توان بازدم و باز شدن نداشت و کاملا ترمز می کرد و می ایستاد و از شدت خفگی در لحظه فرورفتن به خواب بلند می شدم ، به دکتر می گفتم، می گفت طبیعت این بیماریست، از شدت بیخوابی زیاد گاهی تصمیم می گرفتم بخوابم و تا قبل از لحظه خفگی حداقل آن یک ثانیه خواب را احساس کنم ، واقعا فاجعه بود و بازی با مرگ بود.

بعد از سه روز که حالم وخیم تر شد دکتر کورتن زد و یواش یواش بهتر شدم و توان خواب و خوراک برگشت ، بعد از چند روز مرخص شدم و نزدیک دو هفته است در خانه ماندم و دیگر بهبودی پیدا کردم ، اما تا نزدیکی های مرگ را چشیدم و ممنون خدا هستم که مهلتی دوباره داد و متشکر از تک تک اعضای خانواده ام که هر کدام به توانشان به من رسیدگی کردند ، نوشتم که بدانید چه اوضاع وحشتناکیست ، بخصوص که بیمارستانها جا نیست و با سختی و بعد از چند بیمارستان عوض کردن جا گیر آمد تا بستری شوم ، از تمام پرستاران و بهیارها ممنونم که در این فضای سخت و ملتهب کار و خدمت بزرگی اینگونه می کنند حتی اگر از نظر بیماران رسیدگی ها کم باشد به هر حال آنها با خطر بازی می کنند و عصر جدید واقعی در این بیمارستان هاست.

چگونگی دچار شدن:من در اتاقی بودم با چند دوست و همکار که یکی از آنها نمی دانست دچار بیماری شده و فکر می کرد سرما خورده، متاسفانه من ماسکم را درآورده بودم، چند عطسه دوستم باعث شد اتاق را ترک کنم اما من به همین راحتی گرفتم، دوست دیگر که در اتاق بود ماسک زده بود و نگرفت، واقعا استفاده از ماسک اینقدر تفاوت دارد، حتی یک لحظه ام دیگر ماسک را بر نمی دارم، این اشتباه است فکر کنیم از دوستان و نزدیکان و در جای خلوت بیماری نمی گیریم.

پی نوشت :عکس قدیمی است و الان بدون اکسیژن و عادی تنفس می کنم و شکر خدا سلامتی برگشت.

علی ملاقلی پور

ابتلای خسرو سینایی به کرونا

خسرو سینایی کارگردان سرشناس کشورمان یکی دیگر از هنرمندانی است که به ویروس کرونا مبتلا شد.

هفتم مردادماه 99 بود که حبیب احمدزاده نویسنده کشورمان خبر ابتلای خسرو سینایی به کرونا را منتشر کرد و نوشت:

هرگز دوست ندارم از هیچکس چنین درخواست دردمندانه ای داشته باشم. ولی اکنون به دعای خیر شما عزیزان دل، برای دوست گرانقدر و انسان شریف و برادر بزرگوارم جناب استاد خسرو سینایی به خالصانه ترین شکل محتاجم. واقعاً مگر سینمای ایران چند مرد کهن اینچنینی دارد؟ او اکنون به واسطه عفونت توامان ریه و نیز بیماری کرونا در بخش ویژه بیمارستان امیر اعلم از دیروز بستری است و تحت تنفس کمکی با دستگاه ونتیلاتور است. همگی از ته دل برای بهبودی اش با هر زبانی دعا کنیم.

متاسفانه این هنرمند کشورمان عصر روز 11 مردادماه 99 بر اثر عفونت ریه و ابتلا به کرونا درگذشت.

خسرو سینایی

ابتلای نادر طالب زاده به بیماری کرونا

نادر طالب زاده مستندساز، تهیه کننده و کارگردان کشورمان یکی دیگر از چهره هایی است که به ویروس کرونا مبتلا شد.

حسین انتظامی معاونت سینمایی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره ابتلای نادر طالب زاده به کرونا نوشت:

نادر طالب زاده عزیز هم به کرونا مبتلا شده؛ شخصیتی متین و خلیق و فروتن که جنبه های فرامتنی سینما را خوب می شناسد و در تربیت کادر و گفتگوی فرهنگی به ویژه در حوزه بین الملل، خدماتی پرشمار دارد. برایش آرزوی تندرستی داریم و حمد شفا می خوانیم.

نادر طالب زاده

ابتلا به ویروس کرونا مشهور و غیرمشهور نمیشناسد و در کمین همگان است و بایستی پروتکل های بهداشتی برای از بین بردن این ویروس و مبتلا نشدن به آن را به درستی و مو به مو اجرا کرد تا هم خود و هم اطرافیان را از گزند این ویروس منحوس محافظت کنیم.

به امید ریشه کن شدن این ویروس از دنیا و آرزوی سلامتی برای مبتلایان و طلب آمرزش برای درگذشتگان در اثر این ویروس تقاضا داریم حتما از ماسک استفاده کنید و حتی المقدور به مسافرت نروید و از حضور در مجالسی که ازدحام جمعیت دارند اجتناب کنید.

سلبریتی های ایرانی که به دام کرونا افتادند !

4.1100
این مطلب مفید بود ؟8218
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م/م.ف
وبگردی