تولد
بی شوهری
بسیاری از کشورها که مردان برای ازدواج باید هزینه کنند و درگیر چالش های اقتصادی شوند، در اینجا هر مرد با ازدواج حقوق و مزایای باورنکردنی دریافت میکند.

مشکل کمبود مرد؛ بی شوهرترین کشور های دنیا

با اینکه نسبتِ زنان به مردان در جهان تقریبا 1 به 1 است؛ اما به صورت نابرابر در کل دنیا توزیع شده اند. در بسیاری از کشور ها، جمعیت زنان بیشتر از مردان است که دلیل آن هم امید به زندگی بالاتر آن ها می باشد. شاید این بیشتر بودن تعداد خانم ها به بی شوهر شدنشان ربط داشته باشد. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم تا این قسمت از سرگرمی نمناک را به بی شوهرترین کشور های دنیا اختصاص بدهیم که مطمئنا برای شما هم جالب خواهد بود، پس با ما همراه باشید.

حلقه ازدواج

حقوق و مزایا به شرط ازدواج با دختران بی شوهر مانده!

اخباری در مورد حقوق و مزایا در قبال ازدواج با دختران چند کشور جهان، چندی پیش منتشر شده بود که در نوع خود جالب بود. خبری که در آن ادعا شده بود در برخی از کشورها هر خارجی اگر با یکی از دختران آن کشور ازدواج کند، ماهیانه حقوق قابل توجهی تا 15000 دلار ( با قیمت امروز دلار مبلغی معادل 390 میلیون تومان) دریافت خواهد کرد.

بله اینطور که پیداست مردان خارجی که با دختران این کشورها ازدواج کنند، ماهیانه 390 میلیون تومان حقوق دریافت می کنند. در یکی دیگر از همین کشورهای دچار بی شوهری، این مبلغ 5000 دلار است.

خبری که با تیتر بی شوهرترین کشورهای دنیا منتشر شده بود جزئیات قابل توجهی داشت و از شرایط متفاوت تعیین شده آن کشورها برای جذب مردان خارجی با هدف ازدواج با دختران بی شوهر آن کشور حکایت می کرد. بله، در این کشورها به دلیل بالا بودن آمار زنان نسبت به مردان، مشکل کمبود شوهر وجود دارد برای همین ازدواج با دختران آنها، مزایایی به همراه دارد.

ازدواج با پول

کشورهای بی شوهر؛ جایی که تعداد زنان بیشتر از مردان است

در بیش از 100 کشور، تعداد زنان بیشتر از مردان است. در ده کشور اول که تعداد زنان از مردان بیشتر است، حداقل 53 درصد از جمعیت را زنان تشکیل می دهند. عوامل متعددی از جمله افزایش امید به زندگی و جنگ در افزایش تعداد زنان در این کشور ها نقش دارند.

نپال

بر اساس گزارش بانک جهانی، نپال بالاترین نسبت زنان را دارد. زنان 54.4 درصد از کل جمعیت کشور را تشکیل می دهند؛ یعنی تقریباً 15.6 میلیون زن و 13 میلیون مرد در نپال وجود دارد. امید به زندگی در بینِ مردان 70.4 سال و در زنان 71.6 سال است؛ بنابراین زنان بیشتر از مردان عمر می کنند.

السالوادور

السالوادور بعد از نپال زنان بیشتری نسبت به مردان دارد. این کشور آمریکای مرکزی به ازای هر 88 مرد، 100 زن دارد. امید به زندگی بالا در میان زنان و نرخ بالای مهاجرت در میان مردان برای داشتنِ شغل؛ علت اختلاف جنسیتی در السالوادور است.

کشور السالوادور

کشور های اروپایی

جالب است بدانید که تعدادِ زنان اروپای شرقی بیشتر از مردان است؛ مثلا در لتونی، لیتوانی، اوکراین، روسیه و بلاروس تعداد زنان بیشتر از 50 درصد است. با این حال، در بیشتر این کشور ها تعداد پسران تازه متولد شده از دختران تازه متولد شده بیشتر است؛ اما از حدود 25 تا 30 سالگی به بعد، تعداد زنان از مردان بیشتر می باشد. به طور مثال در روسیه به ازای هر 100 زن، 86 مرد و در لتونی، به ازای هر 100 زن، 84.6 مرد وجود دارد.

هرکی با این دخترها ازدواج کنه، ماهی 390میلیون میگیره!!

3.938
این مطلب مفید بود ؟308
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ش
وبگردی