گاوی که شیر نمی دهد
مرد روستایی در حالیکه گاو غول پیگرش را به زور میکشاند وارد جایی شد که تا به حال شاید پای هیچ گاوی به آنجا کشیده نشده بود.

کار مرد روستایی و گاوش به اداره پلیس کشیده شد

خبری عجیب از یکی از مراکز پلیس در فضای مجازی منتشر شد و به سرعت بازدید بالایی دریافت کرد، خبری که از درگیری خنده دار یک مرد روستایی ساده لوح با گاومیشش میداد.

چند روز پیش یکی از اهالی روستایی مادیا پرادش هندوستان، در حالیکه به سختی و با زور گاو میش بزرگش را به دنبال خود میکشاند، وارد اداره پلیس شد. نیروهای پلیس سعی در منصرف کردن او برای وارد کردن گاوش به داخل ساختمان اداری شدند اما او حرف هیچ کس را گوش نمیداد و با عصبانیت میگفت باید فکری به حالش کنند چراکه از دست این حیوان زبان نفهم خسته شده است. نیروهای پلیس پس از آرام کردن او، مرد روستایی را به داخل آورده و ماجرا را جویا شدند.

صاحب این گاو میش به پلیس گفت که مدتهاست، گاوش شیر نداده و اجازه دوشیدن شیر را به هیچ یک از اهالی خانه نمیدهد. به هر روشی که می دانستند، متوسل شده اند اما گاو میش سرسخت تر از تمام روش ها بوده حالا او می خواهد از گاوش شکایت کرده تا او را مجازات کنند.

پلیس

ماجرای خنده دار فضای طنزگونه در اداره پلیس به راه انداخت و با همین فضا سعی در آرام کردن مرد روستایی شد. در نهایت پلیس به او گفت که بهترین راه حل این مشکل، کمک گرفتن از دامپزشک است تا به ساده ترین شکل ممکن، lسئله حل شود.

مرد ساده لوح روستایی که تصور میکرد فقط برای مواقع اورژانسی مثل بیماری یا زایمان گاوش باید به دامپزشک مراجعه کند، باور نمیکرد که دامپزشک بتواند مسئله را حل کند برای همین همچنان از ماموران پلیس تقاضا میکرد تا با اسلحه یا ابزار دیگری گاو را بترسانند شاید او راضی به شیر دادن شود.

کار باورنکردنی مرد روستایی با گاوی که شیر نمیدهد!!

2.711
این مطلب مفید بود ؟65
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
وبگردی