فیلم جرم

جرم مسعود کیمیایی در تلویزیون

تاریخ انتشار : 20 آذر 1399کد مطلب : 79337زمان مطالعه : 2 دقیقه
مسعود کیمیایی کارگردان سرشناس کشورمان با فیلم سینمایی جرم مهمان آخر هفته خانه های مردم از قاب تلویزیون میشود.

پخش فیلم جرم مسعود کیمیایی از تلویزیون

مسعود کیمیایی از چهره های سرشناس دنیای کارگردانی است که ساخت فیلم های ماندگاری را در سینما برعهده داشته است و فیلم سینمایی جرم یکی از کارهای درخشان کارنامه هنری این کارگردان است.

فیلم جرم به کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی مسعود کیمیایی سال 89 ساخته شد و بعد از گذشت 10 سال از ساخت روی آنتن تلویزیون خواهد رفت. این فیلم امشب ساعت 21 روی آنتن شبکه نمایش خواهد رفت و علاقه مندان به آثار مسعود کیمیایی میتوانند به تماشای این فیلم بنشینند.

داستان و بازیگران فیلم جرم

فیلم جرم مسعود کیمیایی برای اولین بار در بیست و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر به اکران درآمد و یکی از پرافتخارترین فیلم های این جشنواره بود.

پولاد کیمیایی و داریوش ارجمند

این ساخته مسعود کیمیایی در جشنواره فجر به عنوان بهترین فیلم انتخاب شد و حامد بهداد برای بازی در این فیلم سیمرغ بلورین بهترین بازیگر را دریافت کرد و سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن، بهترین صداگذاری و بهترین طراحی صحنه و لباس از دیگر جوایز این فیلم در جشنواره فجر 29 بود.

پولاد کیمیایی و حامد بهداد

داستان فیلم جرم روایتی از ماجرای مردی به نام رضا سرچشمه است که بعد از آزادی از زندان درگیر ماجراهای انقلابی میشود و اتفاقات این فیلم در سالهای 55 تا 57 میگذرد.

پولاد کیمیایی

بازیگران فیلم جرم عبارتند از:

فیلم جرم

مسعود کیمیایی با جرم به تلویزیون می آید

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی