هزینه تبلیغات رونالدو
رونالدو شخصی است که دارنده بالاترین میزان دنبال کننده در اینستاگرام می باشد، کریستیانو رونالدو هزینه باورنکردنی بابت تبلیغ در اینستاگرامش دریافت می کند!

قیمت نجومی تبلیغ در پیچ اینستاگرام ستارگان فوتبال

میدانید که بخش قابل توجهی از درآمد ستارگان فوتبال و سینما، از فضای مجازی و صفحات رسمی و شخصی آنهاست. در واقع جایگاه بالای پیچ این افراد دلیلی است برای تقاضای بالای درج تبلیغات و به دنبال آن بالا رفتن قیمت این آگهی ها. اگر مشتاقید بدانید که چهره های مشهوری همچون رونالدو و مسی برای هر یک عدد تبلیغ در صفحه ی شخصی خود در اینستاگرام چقدر هزینه دریافت می کنند، با ما در این بخش از نمناک همراه شوید.

قیمت تبلیغ در صفحه شخصی کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو برای هر پست اینستاگرام مبلغ 1.6 میلیون دلار را دریافت می کند که طبق آنالیز گرهای شبکه های اجتماعی مبلغی بسیار بالاتر از هر سلبریتی دیگر است. کریستیانو رونالدو بیشترین قدرت دریافتی را نسبت به هر فرد مشهور دیگری در اینستاگرام دارد و آمار هم این موضوع را تصدیق می کند و مدتهاست آنالیز گرهای شبکه اجتماعی این مبلغ را به ازای هر پست برای رونالدو اعلام کرده اند.

رونالدو 337 میلیون فالوور در اینستاگرام دارد که تعداد فالوور هایش از همه سلبریتی ها بیشتر است. او حتی بیش از هر اسپانسری در پست های اینستاگرام برای تبلیغات مبلغ دریافت می کند. گفتنی است اطلاعات داخلی که خود کریس در صفحه اش منتشر می کند، می تواند عاملی برای گران تر شدن دریافتی او برای هر پست تبلیغاتی باشد.

رونالدو در سال 2021 بالاترین میزان مبلغ را برای پست اینستاگرامی در صفحه شخصی خودش پیشنهاد داد و باعث شد که در صدر لیست گران قیمت ها قرار بگیرد. قیمتی که رونالدو برای هر پست اینستاگرام دریافت می کند، با نفر بعدی خودش حدود 80 هزار دلار تفاوت دارد که آن هم متعلق به دایان جانسون است.

حالا رونالدو در صدر لیست قرار گرفته است و پنج سال است که جایگاه اول را به خود اختصاص می دهد، تا قبل از او مدل معروف به نام کایلی جنر به مدت دو سال در صدر اول لیست قرار می گرفت. آریانا گرانده، سلنا گومز و کایلی جنر سه نفر برتر و بعد از رونالدو قرار می گیرند.

پیج کریستیانو رونالدو

قیمت تبلیغ در صفحه شخصی مسی و نیمار

جالب است بدانید که لیونل مسی هم برای هر پست اینستاگرامی 1.2 میلیون دلار دریافت می کند و رتبه هفتم را به خود اختصاص داده است.

فوتبالیست معروف برزیلی ( نیمار) نیز رتبه 16 را دارد. رتبه 19 هم مربوط به یک کاپیتان هندی به نام ویرات کوهلی است که نیمار و او به ترتیب مبلغ 824 هزار دلار و 680 هزار دلار را برای هر پست دریافت می کنند.

قیمت باورنکردنی تبلیغ در اینستای رونالدو، مسی و نیمار

4.321
این مطلب مفید بود ؟183
منبع : insider / بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
وبگردی