رونالدو در عربستان

تیپ رونالدو و نامزدش هنگام ورود به عربستان

تاریخ انتشار : 14 دی 1401کد مطلب : 89566تعداد نظرات : 1 نظر
صحنه های هیجان انگیزی از ورود رونالدو و خانواده اش به عربستان و مراسم معارفه فوق ستاره فوتبال جهان در ورزشگاه تیم النصر، منتشر شد.

مراسم مجلل ورود و معارفه رونالدو و خانواده اش به عربستان

کریستیانو رونالدو فوق‌ستاره که به تازگی با قراردادی 2 سال و نیمه به تیم النصر پیوسته است، دوشنبه شب، با هواپیمای شخصی خود و به همراه خانواده و برخی از نزدیکانش، وارد ریاض پایتخت عربستان شد اما مراسم رسمی و جذاب معرفی کریستیانو رونالدو به هواداران باشگاه النصر دیروز در ورزشگاه مرسول پارک برگزار شد. در ادامه این بخش از نمناک تصاویری از مراسم مجلل ورود و معارفه رونالدو و خانواده اش به عربستان را منتشر نموده ایم.

ورود رونالدو به عربستان

کریستیانو رونالدو

خانواده رونالدو

استقبال از خانواده رونالدو

همسر و فرزندان رونالدو

استقبال از رونالدو در النصر

رونالدو و همسرش جورجینا

فرزندان رونالدو و جورجینا

مراسم معارفه فوق ستاره پرتغالی دیروز سه شنبه دهم دی ماه در ورزشگاه مرسول پارک ریاض که استادیوم خانگی النصر به شمار می‌رود، برگزار شد.

رونالدو پس از شرکت در نشست خبری به همراه رودی گارسیا و مسلی آل معمر، سرمربی و رئیس هیئت مدیره باشگاه النصر و پاسخ به سوالات خبرنگاران، در رختکن تیم النصر حاضر شد و با بازیکنان این تیم خوش و بش کرد. ولید عبدالله سنگربان تیم النصر به نمایندگی از سایر بازیکنان به رونالدو خوشامد گفت.

ورود رونالدو به عربستان

کاپیتان تیم ملی پرتغال با به تن داشتن لباس تیم النصر سپس در ورزشگاه مرسول پارک رسماً به هواداران شوالیه‌های نجد معرفی شد و برای دقایقی با توپ بازی کرد و توپ‌هایی را امضا و آنها را به سوی هواداران النصر شوت زد. در بخش پایانی مراسم جورجینا و فرزندانش هم وارد مستطیل سبز شدند، در این مراسم لباس کاملا با حجاب جورجینا رودریگرز نامزد رونالدو سوژه خبرنگاران شد.

امضا توپ فوتبال

هواداران رونالدو

رونالدو در عربستان

رونالدو که سابقه بازی در اسپورتینگ لیسبون، منچستریونایتد، رئال مادرید و یوونتوس را داشته و در بزرگترین تیم ها بازی کرده است، حضور در عربستان و ملحق شدن به تیم النصر را چالش جدید و تصمیم بزرگی خواند و عنوان نمود تصمیم او برای پیوستن به تیم النصر به توسعه فوتبال کمک کرده و ذهنیت نسل جدید را تغییر می دهد.

تیپ رونالدو و نامزدش هنگام ورود به عربستان

4.540
این مطلب مفید بود ؟364
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
1 نظر به ثبت رسیده است
مصطفی1401-10-14
ببینید چقدر ساده طور هستن
حالا اگه ما بودیم
84
وبگردی