پسر کریستین

پسر رونالدو درگذشت + جزئیات و اینستاپست

تاریخ انتشار : 30 فروردین 1401کد مطلب : 86871تعداد نظرات : 3 نظر
اینستاپست شوکه کننده کریستین رونالدو از لحظات خاص خانواده و اتفاق ناراحت‌کننده ای که برای او و نامزدش جورجینا رخ داده است خبر داد.

یکی از دوقلوهای جورجینا و کریس رونالدو درگذشت

ساعاتی پیش انتشار خبری در اینستاگرام کریستین رونالدو، باعث بهت و شوک تمام هوادارانش شد. خبری تلخ که از مرگ پسر در راه ستاره فوتبال جهان حکایت میکرد. جزئیات بیشتر را در این بخش از نمناک خواهید خواند.

جورجینا و کریس رونالدو

اینستاپست ناراحت‌کننده کریستیانو رونالدو

برنده توپ طلا، در پست منتشر شده در صفحه شخصی اش نوشت:

با نهایت غم مرگ فرزندمان را اعلام می کنیم. این بزرگ‌ترین دردی است که هر والدینی می تواند آن را تجربه کند. تنها تولد دخترمان است که به ما قدرت زندگی با امید و شادی در این لحظه را میدهد. مایلیم از پزشکان و پرستاران برای مراقبت شان تشکر کنیم. ما ویران شده‌ایم و در این دوره بسیار سخت خواهان حفظ حریم خصوصی هستیم.

پسرم، تو فرشته ما هستی. تو را برای همیشه دوست خواهیم داشت.

فوت پسرش کریستیانو رونالدو

انتشار این متن مهر تایید اتفاقی بود که برای فوق ستاره فوتبال جهان و خانواده اش افتاد و به این شکل، کریستیانو رونالدو درگذشت یکی از دوقلوهای در راه خود را که نوزاد پسر بود تایید کرد. دوقلوهایی که خبر حضورشان رکورد بازدید اینستا را شکسته بود، یک دختر و یک پسر بودند که با فوت قل پسر، کریس و جورجینا صاحب یک دختر خواهند شد.

کریستین فعلا چهار فرزند به نام‌های کریستیانو جونیور، ایوا ماریا، متئو و آلانا مارتینا دارد و با تولد دختر در راهش، تعداد فرزندان او به 5 خواهد رسید.

پسر رونالدو درگذشت + جزئیات و اینستاپست

4.1164
این مطلب مفید بود ؟13529
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
3 نظر به ثبت رسیده است
رونالدو1401-01-30
انالله و انا الیه راجعون
198
Taha1401-02-01
آخه چرا حاشیه درست میکنی. این پسرش نمرد اونی که داشت تازه به دنیا میومد مورد
232
از طرف انجمن پوتین بازان ایران1401-02-03
رونالدو تسلیت
104
وبگردی