شامپو موهای فر
افرادی که موهای فر، وز و یا مجعد دارند همیشه به دنبال شامپویی سازگار با جنس موهای خود هستند، خرید شامپو مناسب موهای فر تنها نیازمند رعایت یک نکته است.

تک نکته ی بسیار مهم در خرید شامپو مناسب موهای فر

افرادی که موهای فر و مجعدی دارند، حتما به دنبال راهکارهایی هستند که بتوانند حالت موهای خود را حفظ کنند و از طرفی هم موهای زبری نداشته باشند. برای این که به چنین چیزی دست پیدا کنید، باید بدانید که از محصولات درست و مناسب استفاده کنید که مهم ترین محصول، شامپو است. در این قسمت از بهداشت و سلامت پوست و موی نمناک با ما همراه باشید تا به شما بگوییم که چه شامپو هایی برای مو های فر و مجعد مناسب هستند.

موهای فر

شامپو فاقد پارابن و سولفات، بهترین شامپو برای مو فرفری ها

اگر موی فر دارید، شامپویی که استفاده می کنید باید فاقد پارابن و سولفات باشد، زیرا پارابن و سولفات باعث خشک شدن مو می شود و موهای شما را وزتر از حالت طبیعی می کند اما می توانید از شامپو های مرطوب‌کننده فاقد پارابن و سولفات کمک بگیرید که ترکیبی از روغن آرگان، روغن نارگیل و ویتامین ای داخل آنها وجود داشته باشد و موهای تان را آب رسانی کند و بتوانید موهای نرمی داشته باشید که هرگز هیچ اثری از وز بودن داخل آن ها دیده نشود.

مهم تر از همه این که شامپو فاقد پارابن و سولفات؛ ضد وز عمل می‌ کند و یک نوع پروتئین تراپی هم برای موهای تان انجام می دهد؛ البته بهتر و مؤثر تر است که مواد طبیعی در آن به کار رفته باشد.

بهترین شامپو واسه خانم ها و آقایون مو فرفری

54
این مطلب مفید بود ؟40
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن/ن.ح
وبگردی