جملات تغییر زندگی
جملات میتوانند منتقل کننده ی انرژی مثبت و منفی در زندگی باشند و تاثیر چشمگیری بر زندگی ما دارند پس بهتر است از جملات مثبت در زندگی استفاده کنید.

باورها و جملات سازنده که زندگی شما را متحول خواهد کرد

مراقبت از خود یک راه ضروری برای داشتن زندگی سالم و شاد است. اگر می خواهید احساس خوبی در مورد خود و محیط داشته باشید، حتما باید از خودتان مراقبت کنید و یک برنامه منظم در این مورد داشته باشید تا بتوانید با برنامه ریزی، آن را اولویت بندی کنید و هر روز حال خودتان را خوب کنید. به دلیل اینکه زندگی ما پرمشغله است، باید یک منبع باشد که به ما بگوید دقیقاً باید چه کار کنیم. برای اینکه زندگی سالم و شادی داشته باشید، حتماً از امروز این جملات تاکیدی را که در نمناک خواهیم گفت، بگویید.

نوشتن جملات انگیزشی

من زندگی شاد، سالم و پر عشقی دارم

ذهن شما چیز هایی که به آن می گویید را باور می کند. بنابراین اطمینان حاصل کنید که آن را با چیزهای مثبت پر می کنید. اگر می خواهید زندگی شاد و سالمی داشته باشید و از آن لذت ببرید، هر روز باید این جمله تاکیدی را به زبان بیاورید تا به واقعیت تبدیل شود.

من مراقبت از خود را در اولویت قرار می دهم

اگر با اولویت بندی مشکل دارید، باید سعی کنید از این جمله تاکیدی هر روز استفاده کنید که به شما کمک می کند تا برایش زمان پیدا کنید و بفهمید که یک جنبه ضروری از زندگی است. زمانی که خود مراقبتی را اولویت قرار دهید، متوجه اهمیت آن می شوید . پس حتماً این جمله تاکیدی را تکرار کنید.

من اعتماد به نفس دارم و به خودم مطمئن هستم

اعتماد به نفس به شما کمک می کند تا در همه جنبه های زندگی موفق شوید و در نتیجه در مورد خودتان احساس بهتری دارید و احتمال موفقیت تان بیشتر است و می توانید شادی بیشتری را احساس کنید . اگر می خواهید مثبت نگری خود را افزایش دهید، این جمله تاکیدی معجزه می کند.

داشتن اعتماد به نفس

من به روابطم ارزش می دهم و می دانم که چه لذتی برایم دارد

روابط دوستانه و خانوادگی بخش مهمی از زندگی هستند. پس توجه خود را از آن ها بر ندارید. سعی کنید که به افراد زندگی خود عشق بدهید تا زندگی شادتر و بهتری داشته باشید. گفتن این جمله تاکیدی نه تنها حس بهتری در شما ایجاد می کند، بلکه روابط شما را نیز بهبود می بخشد.

من قدرتمند و قوی هستم و به برنامه مراقبت از خود پایبند خواهم بود

تکرار کردن این عبارت باعث می شود که حس خود ارزشی به سرعت افزایش پیدا کند . هر چه قدر که بیشتر آن را بگویید، بیشتر باورش می کنید و در نتیجه اعتماد به نفستان افزایش پیدا کرده و می توانید حس قدرت و توانایی داشته باشید.

هر روز را یک نعمت برای خودم می دانم و بیشترین استفاده را از آن می کنم

هیچ تضمینی وجود ندارد که روز دیگری برای ما وجود داشته باشد؛ بنابراین به هر روز خود به عنوان یک هدیه نگاه کنید. هنگامی که این کار را انجام دهید، می توانید از لحظه ای که دارید بیشترین استفاده را کنید. با تکرار این جمله در طول خود مراقبتی، بعد از زندگی احساس آرامش می کنید . وقتی که هر روز را مانند یک هدیه و نعمت ببینید، بیشتر از خودتان مراقبت می کنید و از این کاری که انجام می دهید بیشتر لذت خواهید برد .

حس آرامش

عزت نفس و خود ارزشی را اولویت قرار می دهم

اگر شما این دو مورد را اولویت قرار دهید، احساس بهتری خواهید داشت . حس شادی و اعتماد به نفس بالاتر وارد زندگی شما می شود و در لحظاتی که تنها هستید، بدون این که احساس کنید مجبور شده اید که از خودتان مراقبت می کنید، این کار را انجام می دهید. وقتی که بتوانید متوجه خود ارزشی شوید، بهتر از خودتان مراقبت می کنید.

من واکنش هایم را نسبت به حرف ها و اقدامات دیگران کنترل می کنم

نمی توانید دیگران و چیز هایی که می گویند یا انجام می دهند را کنترل کنید اما می توانید خودتان را کنترل کنید . واکنش های شما احساسات تان را تعیین می کنند. با تکرار کردن این جمله تاکیدی، شما می توانید کنترل درونی خود را در دست بگیرید. وقتی که روی خودتان کنترل داشته باشید، همه چیز در آینده بهتر پیش می رود. این جمله به طور اتوماتیک نگرانی های شما را کم خواهد کرد.

باور دارم که زندگی ام بهتر می شود؛ بنابراین همه چیز برایم موثر خواهد بود

این جمله تاکیدی به شما کمک می کند تا در زمان های سخت احساس مثبتی پیدا کنید. زمانی که با موانع، مشکل و یک اتفاق غیر منتظره مواجه می شوید، این جمله تاکیدی به شدت کمک می کند. اگر آن را در طول روز تکرار کنید، یک تفکر طبیعی برای شما ایجاد می کند که حس خوشبختی و خوشحالی را در درونتان به وجود می آورد و احساس می کنید که تمام لحظات بد هم قرار است کاری مفید برای شما انجام دهد.

مثبت اندیشی

افکارم را خودم انتخاب می کنم و امروز انتخاب می کنم که مثبت باشم

شما همیشه در مورد احساس تان انتخاب دارید؛ بنابراین مسئولیت آن را بپذیرید و بیش از حد مورد سرزنش دیگران نباشید. این مورد را قبول کنید که شما انتخاب کننده هستید. حتی زمانی که چیزی طبق برنامه های شما پیش نرود، باز هم می توانید شادی و مثبت نگری را انتخاب کنید. پس از این جمله تاکیدی در روتین مراقبت از خود استفاده کنید و احساس شادی بیشتری داشته باشید.

من اجازه دارم که برای مراقبت از خودم زمان بگذارم

شاید شما احساس می کنید که اجازه ندارید برای خودتان زمان بگذارید و همین باعث می شود همه کارهایتان را انجام دهید و بعد به مراقبت از خودتان برسید اما با تکرار کردن این جمله متوجه می شوید که همیشه برای خودتان زمان دارید.

من لایق شادی و چیزهای خوب در زندگی هستم

وقتی که بدانید لایق چیز های خوب هستید، احساس بهتری پیدا می کنید. فرصت ها و تجربه های جدید را قدر می دانید و از زندگی بیشتر لذت می برید. اما اگر حس کنید لایق خوشبختی نیستید، در ذهن خودآگاه تان تمامی فرصت ها و پیشرفت ها را از شما دور می کند. پس از تکرار این جمله تاکیدی غافل نشوید.

خوشحال

من سرشار از عشق و مهربانی هستم

اگر سرشار از عشق و مهربانی باشید، چیز های مثبت زیادی را تجربه می کنید و به خوشبختی واقعی می رسید. یک فرد پر توجه می شوید که به خودش ارزش می دهد . هنگامی که بدانید دوست داشتنی و مهربان هستید، بیشتر از خودتان مراقبت می کنید و خودتان را بیشتر دوست خواهید داشت.

عاشق خودم هستم و برنامه خود مراقبتی را اجرا می کنم

هنگامی که خودتان را دوست داشته باشید، بهتر از خودتان مراقبت می کنید و اگر این برنامه را شروع کنید، گفتن این جمله تاکیدی حس عشق در درون تان ایجاد می کند و در نتیجه احتمال این که در مدت زمان طولانی تری به آن پایبند بمانید، بالا می رود و می توانید منظم زندگی کنید.

من یک متفکر مستقل هستم و از صحبت کردن نمیترسم

گاهی اوقات اعتماد به نفس تان افت می کند و شما احساس می کنید که نمی توانید عقاید متفاوت خودتان را با صدای بلند بیان کنید. اگر در این شرایط گیر کردید ، پس سعی کنید این جمله تاکیدی را جزء روتین روزانه خود قرار دهید که اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد و باعث می شود که اشتیاق بیشتری برای صحبت کردن در آینده پیدا کنید. با تکرار این جمله به صورت روزانه ذهن خودآگاه تان فعال می شود و هر وقت در این شرایط گیر کردید، بهتر عمل خواهید کرد .

با تکرار این جملات، زندگیت رو زیر و رو کن!

510
این مطلب مفید بود ؟100
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ش
وبگردی