تولد
تزریق فیلر صورت
تزریق فیلر، یک روش زیبایی است که باعث رفع چین و چروک صورت میشود اما نکته مهم، توجه به تزریق نکردن فیلر به قسمت هایی از صورت است که باعث کوری میشود.

موارد حساس و مهم درباره تزریق فیلر به صورت

هر کسی روتین زیبایی مخصوص به خودش را دارد و از محصولات آرایشی که فکر می کند برای صورتش مناسب است؛ استفاده می کند. گاهی اوقات افراد احساس می‌ کنند هر چقدر که از این لوازم استفاده می کنند، باز هم نمی توانند فرایند پیری را کند کنند؛ دقیقاً اینجاست که به سراغ اقدامات زیبایی مانند فیلر های صورت می‌ روند.

فیلرها یک ژل قابل تزریق هستند که حجم از دست رفته صورت را بازیابی می کند، چین و چروک و خطوط را باز می کند و ظاهر آنها را بهبود می بخشد. ‌البته که استفاده از فیلر کار خطرناکی نیست اما طبق نظر جراحان پلاستیک مشهور و معتبر بعضی از قسمت های صورت را نباید فیلر بزنید. در این قسمت از بهداشت و سلامت نمناک در این مورد توضیح مفصل خواهیم داد.

تزریق فیلر به پیشانی، بینی و شقیقه خطرناک است

در حالت نرمال و طبیعی چین و چروک پیشانی با بالا رفتن سن افزایش پیدا می‌ کند. در چنین حالتی اگر می خواهید از این چین و چروک ها خلاص شوید، فیلر راهکار خوبی نیست. خطرناک ترین جا برای استفاده از فیلر، قسمت پیشانی، بینی و شقیقه است که بیشترین خطر را برای افراد ایجاد می کند. ممکن است بافت این ناحیه را از بین ببرد یا باعث نابینایی فرد شود، پس مراقب باشید.

تزریق فیلر صورت

نابینایی با تزریق فیلر در نزدیکی پیشانی!

طبق اطلاعات موجود، اگر شما فیلر را قسمت نزدیک به ابرو تزریق کنید، باعث می شود که جریان خون مسیر باریک تری پیدا کند و ممکن است قسمتی از بافت بدن در آن ناحیه بمیرد و باعث جوش، قرمزی، عفونت یا مشکلات سریع تر شود.‌ تزریق فیلر در نزدیکی پیشانی یا بالای بینی هم ممکن است عاملی برای نابینایی فرد باشد.

فیلر گونه گزینه بهتری است

این فیلر هم خطراتی را شامل می شود اما به هر حال ترجیح ما استفاده از فیلر گونه است. فیلر گونه باعث می شود که خطوط کنار بینی از بین بروند و خط خنده برطرف شود که معمولاً زیر بینی و گوشه دهان، آن را استفاده می کنند.

فیلر داخل بینی هم که جزء فیلرهای رایج محسوب می‌ شود ممکن است خطرات خودشان را داشته باشند و باعث مشکلات پوستی در قسمت بینی شود و شاید آن را دفرمه و بد شکل کند.

فیلر گونه

در انتخاب پزشک دقت کنید

برای جلوگیری از مشکلات، بهترین راه حل این است که برای پیشانی از فیلر استفاده نکنید. اگر هم می خواهید از شر چین و چروک های پیشانی خلاص شوید، بهتر است به سراغ بوتاکس بروید اما اگر می خواهید که راهکار ساده تری را انتخاب کنید، از کرم‌ های موضعی حاوی رتینول، لایه بردار های شیمیایی و سرم ها استفاده کنید و در هر صورت اگر می‌ خواهید کارهایی مانند فیلر و بوتاکس را به انجام برسانید، مهم ترین نکته این است که به پزشک حاذق مراجعه کنید تا شرایط را برای تان توضیح دهد.

این قسمت صورتت، هیچ وقت فیلر تزریق نکن

53
این مطلب مفید بود ؟30
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : bestlifeonline / بخش بهداشت وسلامت نمناک/ن/ش
برچسب : بوتاکس
وبگردی