ویکتوریا بکهام

خلوت لاکچری ویکتوریا و دیوید بکهام در سالگرد ازدواجشان

تاریخ انتشار : 14 تیر 1401کد مطلب : 87773زمان مطالعه : 2 دقیقه
دیوید بکهام و همسرش ویکتوریا روز گذشته بیست و سومین سالگرد ازدواجشان را به سبک خاص خودشان در اینستاگرام بهم تبریک گفتند.

بیست و سومین سالگرد ازدواج دیوید و ویکتوریا

همیشه زندگی شخصی دیوید بکهام اسطوره فوتبال انگلیس برای علاقمندان به فوتبال جالب توجه بوده است، فوتبالیست سابق بریتانیایی سالهاست که ازدواج کرده است اما همیشه شایعاتی در مورد زندگی این فوتبالیست مشهور شنیده می شود، علی رغم این شایعات دیوید بکهام و همسرش ویکتوریا بکهام، خوانندهٔ سابق و طراح لباس بریتانیایی همچنان زندگی موفق خود را در کنار فرزندانشان ادامه می دهند و از عمر زندگی مشترکشان 23 سال می گذرد.

بکهام و همسرش اینستاگرام خود را با انتشار کلیپ و عکس های عاشقانه ای به روز کردند و بیست و سومین سالگرد ازدواجشان را به یکدیگر متفاوت تر از همیشه تبریک گفتند.

پست و استوری ویکتوریا بکهام در بیست و سومین سالگرد ازدواجش

ویکتوریا بکهام با انتشار عکسی از خود و همسرش بیست و سومین سالگرد ازدواجش با دیوید بکهام را به او تبریک گفت و با کنایه زدن به شایعه پردازان نوشت:

گفتند تو بامزه نیستی و من هرگز لبخند نمی زنم، و رابطه ما دوام نخواهد داشت؟؟؟؟، امروز 23 سالگی ازدواجمان را جشن می گیریم، دیوید تو همه چیز منی، خیلی دوستت دارم.

ساعاتی پس از انتشار این متن، تصاویری از تفریح دونفره شان در پاریس به مناسبت سالگرد ازدواجشان منتشر شد.

ویکتوریا بکهام

تبریک متفاوت دیوید بکهام به مناسبت سالگرد ازدواجش

دیوید بکهام اسطوره سابق تیم ملی فوتبال انگلیس به مناسبت بیست و سومین سالگرد ازدواج با ویکتوریا بکهام یک ویدیوی قدیمی را به اشتراک گذاشت. کلیپ کوتاهی که این فوتبالیست افسانه ای در اینستاگرام خود منتشر نمود، مصاحبه قدیمی خود و همسرش ویکتوریا بود.

در این کلیپ، مصاحبه کننده از این زوج مشهور سؤال می کند که کجا یکدیگر را ملاقات کردند و باهم آشنا شدند که ویکتوریا پاسخ می دهد آشنایی آنها در فضای فوتبال بوده است.

دیوید بکهام با انتشار این ویدیو سالگرد ازدواجش را به همسرش تبریک گفت و نوشت:

سالگرد 23 سالگی و 4 بچه خوشگل مبارک ❤️❤️❤️❤️ دوستت دارم، همه دوستت داریم.

اسطوره سابق تیم ملی فوتبال انگلیس همچنین در استوری های خود عکس های قدیمی و با مزه ای را از خود و همسرش منتشر نمود تا بیست و سومین سالگرد ازدواج خود را متفاوت تر از همیشه تبریک گفته باشد.

دیوید بکهام

زندگی خصوصی دیوید بکهام و همسرش ویکتوریا

اسطوره سابق تیم ملی فوتبال انگلیس، دیوید بکهام بازیکن فوتبال متولد 2 می 1975 در لندن انگلیس است. پدرش ادوارد یک آشپز و مادرش ساندارا آرایشگر بود، سومین فرزند خانواده است و یک خواهر بزرگتر از خود بنام جورجینا و یک خواهر کوچکتر به نام ژوان دارد. او دیوید در سال 1999 با ویکتوریا آدامز خواننده انگلیسی گروه اسپایس گرلز در ایرلندازدواج نمود.

حاصل این ازدواج سه پسر به نام های بروکلین بکام متولد سال 1999، رومئو بکام متولد سال 2002، کروز بکام متولد سال 2005 و یک فرزند دختر به نام هارپر سون متولد سال 2011 می باشد.

بروکلین جوزف بکهام پسر دیوید بکهام به تازگی با بازیگر مطرح و جذاب هالیوودی نیکولا ازدواج نموده است.

خلوت لاکچری ویکتوریا و دیوید بکهام در سالگرد ازدواجشان

421
این مطلب مفید بود ؟174
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی