زنده شدن مرده

بی عرضگی شهرداری، مرده را زنده کرد !!

تاریخ انتشار : 26 دی 1402کد مطلب : 91818زمان مطالعه : 2 دقیقه
در کمال ناباوری بی توجهی مسئولان شهرداری که به عقیده مردم منطقه یک خرابکاری تلقی می شد، مرده ای را زنده کرد که در مسیر گورستان بود.

زنده شدن مرده در آمبولانس خبر ساز شد

حتما شما هم شنیده اید که اگر کسی عمرش بدنیا باشد از مرگ بازمیگردد و برعکس اگر کسی وقت رفتنش باشد، هیچ کس نمیتواند مانع از مرگ او شود، حقیقتی که خبر تازه وایرال شده با موضوع زنده شدن مرده، همان را حکایت می کند.

پیرمرد هندی که پزشکان مرگ او را تایید کرده بودند، زمانی که آمبولانس برای وداع آخر، او را به خانه نزد خانواده اش می برد، به واسطه اتفاقی که در ادامه این بخش از نمناک می خوانید، زنده شد.

آمبولانس

بالوان سینگ، یکی از نوه های برار (مرده ای که زنده شده) در توضیح ماجرا اینطور گفت که:

حوالی ساعت 9 صبح به ما خبر مرگ پدربزرگمان را دادند و قرار شد جسد او را با آمبولانس به محلی که قرار بود آخرین مراسم وداع انجام دهد بیاورند. ما به بستگان خود و سایر ساکنان محلی که او را می‌شناختند اطلاع داده بودیم و همگی در محل مورد نظر جمع شده بودند. چادری برپا شده بود و غذا هم برای عزاداران ترتیب داده شده بود. برای سوزاندن هم چوب گرفته بودیم اما همه چیز به یکباره تغییر کرد.

در توضیح این خبر اینطور آمده است که:

خودرو حامل جسد پیرمرد 80 ساله در مسیر محل برگزاری مراسم ناگهان به جاده ای میرسد که پر از چاله های عمیق است و همین چاله ها موجب تکان های شدید آمبولانس می شود؛ تکان هایی که ظاهرا جان رفته را به جسد متوفی بازگردانده و او را زنده می کند.

پسر این پیرمرد که داخل آمبولانس و کنار جسد نشسته بود می گوید:

چاله های جاده مرتب ما را تکان میداد تا اینکه ناگهان بدلیل عمیق بودن یکی از چاله ها، تکان بسیار شدیدی خوردیم و پس از همین تکان شدید بود که حس کردم دست پدرم حرکت می کند. به سرعت به پزشک همراهمان اطلاع دادم و او فورا علائم حیاتی پدرم را بررسی کرد.

باورم نمیشد ولی پدرم زنده شده بود و این زنده شدنش را مدیون چاله هایی بود که سالها مردم از بودنش در این جاده، شکایت داشتند اما همین چاله ها که همیشه آنها را ناشی از بی توجهی مسئولین منطقه و شاید حتی بی عرضگی شهرداری در رسیدگی به جاده های منتهی به روستایمان میدانستیم، برای پدرم معجزه ای خلق کرد و او را دوباره به این دنیا بازگرداند.

بی عرضگی شهرداری، مرده را زنده کرد !!

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش خبری نمناک/ن/م
وبگردی