بی‌محلی شوهر

جمله ای که زن با سیاست موقع بی محلی شوهر میگه

تاریخ انتشار : 20 فروردین 1403کد مطلب : 93003زمان مطالعه : 3 دقیقه
بی‌محلی شوهر می‌تواند دلایل گوناگونی داشته باشد و راه‌حل‌های مختلفی نیز برای آن وجود دارد. برای انجام این کار، باید نکات مربوط به رفتار صحیح در مواقع بی‌محلی شوهر را بدانید.

بهترین رفتار در مواجهه با بی محلی شوهر به زن

انواع رازهای همسرداری و سیاست رفتار با همسر را در مطالب قبلی بخش سبک زندگی نمناک برایتان گفتیم ولی از آنجایی که این اسرار و ترفندها تمامی ندارند، در ادامه این بخش از نمناک مورد مهم دیگری را برایتان خواهیم گفت که تاثیر فوق العاده ای در عزیز شدن شما نزد همسرتان خواهد داشت.

نکته مربوط به رفتار درست در مواقعی است که همسرتان فرصت کافی برای صحبت یا توجه به شما را ندارد و تصور می کنید او برایتان ارزش کافی قائل نیست و حتی شاید بی محلی می کند. اینجاست که با یک رفتار و چند جمله سیاستمدارانه، کاری می کنید که او بیشتر از پیش نسبت به شما مشتاق تر شده و بهتر رفتار کند.

جمله ای که با سیاست ها موقع بی محلی شوهر میگن

جملاتی که در ادامه لیست کرده ایم را فقط یکبار در مواقع کم توجهی همسرتان به او بگویید و بعد سکوت کنید تا در کمترین مدت زمان، تاثیر این جملات را شاهد باشید.

صبر میکنم تا خلوت تر بشی

وقتی برای صحبت یا کار مهمی به همسرتان مراجعه می کنید و او به نوعی با مشغول نشان دادن خود و بی توجهی به شما سعی در بی محلی دارد، بهتر است بجای واکنش تند به او بگویید که صحبت و کارم را بعد از خلوت شدن کارت عنوان می کنم تا او با سیاست کلامی شما غافلگیر شود. با این جمله شما اصلا به روی او نیاورده اید که متوجه بی محلی اش شده اید و با قرار دادنش در عمل انجام شده، بالاخره مجبور خواهد شد بعد از آزاد شدن وقتش به شما توجه کند.

شوهر مشغول

اگه سرت شلوغه بعدا بهم پیام بده یا زنگ بزن

برای مدیریت رابطه با همسرتان در مواقعی که او برخورد سردی با شما دارد و سعی میکند این سردی را نامحسوس در رفتارش نشان دهد، این جمله جادویی معجزه می کند؛ چراکه همسرتان نمیخواهد بپذیرد که بی محلی از طرف اوست و شما هم با این جمله اجازه نمیدهید جوری رفتار کند که مقصر سردی رابطه شما باشید و کم کم بی خیال لجبازی و بی محلی خواهد شد.

اگه مشکلی ذهنت رو مشغول کرده میتونی بهم بگی

شما می دانید که دلیل بی محلی او چیز دیگری است اما با گفتن این جمله، سیاست کلامی را به شکلی استفاده کرده اید که همسرتان اینطور تصور کند که شما نه تنها از این رفتارش ناراحت نیستید و بی محلی هایش را به خودتان نگرفته اید، بلکه از اینکه مشکلی ذهن و فکر او را بخود مشغول کرده ناراحت هستید در نتیجه موضعش تغییر کرده خود بخود دست از بی محلی هایش برمیدارد.

درک کردن همسر

حواسم هست که وقت میذاری برام و برات مهم هستم

وقتی نقطه مقابل و کامل عکس آنچه در رفتار همسرتان میبینید را بر زبان می آورید، بدون شک او را مجبور به اصلاح رفتارش خواهید کرد. هیچ مردی دوست ندارد احساس شرم را در مقابل خانواده اش تجربه کند و وقتی شما در مواجهه با سردی و بی محلی او این چنین صحبت می کنید، او خود را در بدترین وضعیت شرمساری خواهید دید و برای نجات از این احساس تلخ، بدون شک دست از بی محلی هایش خواهد برداشت.

وقتی با این جملات به رفتار همسرتان واکنش نشان دهید او شرمنده خواهد شد و برنده نهایی بازی شما خواهید بود.

جمله ای که زن با سیاست موقع بی محلی شوهر میگه

3.611
این مطلب مفید بود ؟83
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ا.ن
وبگردی