خیانت به دوست
دختر جوان که هم زیبایی و هم ثروت فراوان داشت، به دامی افتاده بود که هرگز حتی خوابش را هم نمیدید.

خیانت عجیب به دوست برای انتقام از مادر او

خبر جنجالی بازداشت دختر جوان به اتهام تظاهر به مرد بودن در شبکه های اجتماعی و فریب دادن دوست صمیمی خود خیلی سریع، در همه جا پخش شد. خبری که راز دیگری پشت خود پنهان داشت و این راز را در این بخش از سرگرمی نمناک میخوانید.

ماجرای این عاشقی و ارتباط مجازی، ماجرای جدیدی نبود و از 12 سال پیش آغاز شده بود؛ زمانیکه متهم پرونده با شنیدن حرفی از زبان مادر دوست صمیمی اش، دلشکسته شد و حس انتقام جویی را در خود پرورش داد.

این دختر که "یو" نام دارد 12 سال با انتشار تصاویری مربوط به یکی از مجریان جذاب تلویزیونی، به دوست خود نزدیک شد و ادعا کرد که به او علاقه مند شده و به زودی با او ازدواج خواهد کرد.

در تمام این 12 سال، هرگز قرار ملاقات حضوری برگزار نشد و بازی با احساسات این دختر توسط "یو" تنها از طریق فضای مجازی بود و بس. طی این مدت، "یو" به بهانه های مختلف از دوستش که اتفاقا از خانواده پولداری هم بود درخواست پول کرده و موفق شده بود تا مبلغ قابل توجهی از او دریافت کند تا اینکه خانواده دختر به این مسئله شک کردند و پای پلیس به میان آمد تا همه چیز روشن شود.

خیانت به دوست

"یو" که تمام این سالها کارش را بدون نقص انجام داده بود، بازداشت شد و ماجرای نقشه زشت و دلیل این اقدامش را فاش کرد.

او گفت که 12 سال پیش وقتی برای اولین بار به خانه دوست صمیمی خود رفته بود، متوجه تفاوت طبقاتی آنها با خودش شد. زندگی مرفه و امکانات فوق العاده آنها در کنار زیبایی که دوستش داشت دقیقا تمام آنچه که او در رویای خود سالها تصور میکرد، بود ولی باعث حسادت او نشد اما رفتار نامناسب مادر دوستش او را به شدت دلگیر کرد.

مادر دوستش که خانمی مغرور بود به شوخی "یو" گفت که به دلیل نداشتن زیبایی چهره و وضعیت نامناسب مالی خانواده اش، حتما در پیدا کردن همسر به مشکل برخورد خواهد کرد در حالیکه دخترش تمام این ملاک ها را دارد و حتما با فرد معروفی و ثروتمندی ازدواج خواهد کرد.

همین صحبت های شوخی طور، شعله انتقام را در وجود "یو" روشن کرد و تصمیم گرفت دقیقا با ایفای نقش همان داماد رویایی، به نوعی به زندگی آنها و دخترشان ضربه بزند.

از آنجا که "یو" دوستش را کامل می شناخت و هر روز با هم ارتباط داشتند، خیلی راحت علائق و جزئیات زندگی او را به عنوان ابزاری برای سوء استفاده هرچه بیشتر در این نقشه، استفاده کند.

در انتهای بازجویی"یو" به کلاهبرداری 290000 دلاری اش از این خانواده اعتراف کرد تا همه چیز برای رسیدگی به پرونده در دادگاه روشن باشد.

نقشه شوم برای خوشگل ترین دختر مدرسه؛ نابودش کردن

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی