قدرت تصمیم گیری

متولدین کدوم ماه، افراد قاطع و محکم تری هستن؟

کد مطلب : 85916تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 4 دقیقه
داشتن قاطعیت از خصوصیات مثبتی است که افراد در تلاش برای تقویت آن هستند اما قدرت تصمیمی گیری در برخی از افراد به دلیل ماه تولدشان به صورت ذاتی وجود داد.

تفاوت تصمیم گیری در میان متولدین ماههای مختلف

افرادی که قدرت تصمیم گیری دارند، همیشه مورد تحسین دیگران قرار می گیرند، زیرا می‌ توانند هدف خود را مشخص کنند و بدانند که چه مسیری را در پیش دارند و چگونه به بهترین نحو ممکن آن را پیش ببرند. تصمیم ‌گیری قدرتی است که هر کس آن را دارا نیست. به همین دلیل قصد داریم که در این قسمت ازنمناک به ترتیب معرفی کنیم که قدرت تصمیم گیری در کدام افراد بیشتر است.

اردیبهشت

وقتی که یک اردیبهشتی تصمیمی می گیرد، کاملاً به تصمیماتش پایبند است و هرگز آن ها را تغییر نمی‌ دهد و شاید تغییر طرز فکر او برایتان غیرممکن باشد. آن ها در مورد تصمیمات گذشته خود خیلی فکر نمی کنند و زمانی که تصمیم جدیدی در پیش داشته باشند، همه چیز را بررسی کرده و خیلی راحت نظر نهایی را بیان می‌ کنند و در مورد تصمیم گیری های خود همیشه اعتماد به نفس کافی دارند.

فکر کردن

مرداد

مرداد ماهی ها همیشه همه جوانب را بررسی می‌ کنند تا تصمیم خوبی بگیرند و در تصمیم گیری موفق هستند. معمولاً خیلی به نظرات دیگران فکر نمی کنند و طبق خواسته و میل شخصی خود تصمیم می‌ گیرند که این ویژگی آن ها توسط دیگران تحسین می شود؛ زیرا از نظر بقیه در تصمیم گیری قدرتی دارند که دیگران قادر به انجام آن نیستند و همیشه هم به تصمیم خود پایبند هستند.

فروردین

فروردین ماهی ها خیلی برای تصمیم‌ گیری وقت نمی‌ گذارند، زیرا قادر هستند تا در سریع‌ترین زمان ممکن نظر بدهند و تصمیم بگیرند و در این کار مهارت بسیار بالایی دارند. معمولاً به خاطر تصمیم های ضعیف هم پشیمان می شوند و عقیده دارند که نباید خیلی به گذشته و اشتباهات فکر کرد.

دی

دی ماهی ها در محل کار یا در مورد اهداف شخصی خیلی خوب تصمیم می گیرند و در این زمینه اعتمادبنفس کافی دارند اما در مورد زندگی شخصی خود به خاطر شدت زیاد احساسات در تصمیم گیری دچار مشکل می‌ شوند یا شاید ممکن است شریک زندگی اشتباهی برای ادامه زندگی خود انتخاب کنند اما به هر حال جزو افرادی هستند که در تصمیم گیری هایشان اعتماد بنفس دارند.

شکست عاطفی

آبان

آبان ماهی ها شبیه دی ماهی ها هستند؛ یعنی اگر احساسات به آنها غلبه نکند، تصمیمات عالی می گیرند اما زمانی که پای احساسات در میان باشد، کمی متزلزل می شوند، مضطرب می گردند و اعتماد به نفس شان کم می شود اما در اکثر شرایط خوب تصمیم می گیرند و نسبت به تصمیماتی که گرفته اند اعتماد به نفس و شجاعت کافی دارند.

شهریور

شهریور ماهی ها خیلی اهل در نظر گرفتن تجربیات هستند. شرایط را تجزیه تحلیل و آنالیز می‌ کنند تا بتوانند تصمیم بگیرند. قدرت تصمیم گیری بالایی دارند اما کمی بیشتر از ماه های قبلی برای تصمیم گیری زمان نیاز دارند اما به هر حال تصمیمات خوبی می گیرند و از آن ها پشیمان نمی شوند، زیرا فکر کرده کار می کنند.

بهمن

بهمن ماهی ها زمانی که بخواهند دو چیز را با یکدیگر مقایسه کنند و بین آن ها تصمیم بگیرند، خوب عمل می‌ کنند اما در مسائل دیگر کمی در تصمیم‌ گیری دچار مشکل می‌ شوند. بهمن ماهی ها عاشق این هستند که کار های غیر قابل پیش بینی انجام دهند و در نتیجه با تصمیمات شان هم می‌ خواهند دیگران را شوکه کنند.

قدرت تصمیم گیری

تیر

تیر ماهی ها به ندای قلب شان گوش می دهند و مدام تصمیمات خود را عوض می‌ کنند. خیلی در تصمیم‌ گیری مهارت ندارند، به خاطر این که احساسات زیاد به آن ها غلبه می کند. از طرفی هم نمی‌ خواهند تصمیم بد بگیرند و همین باعث می شود که مدام سردرگم باشند.

اسفند

اسفند ماهی ها اصلا تصمیم گرفتن را دوست ندارند و از این که بخواهند در مورد موضوع مهمی خودشان تصمیم بگیرند، خیلی می ترسند و نگران هستند که اشتباه کنند. شاید تصمیمات سخت زندگی خود را هم به عهده دیگران بگذارند، زیرا خیلی حساس هستند و نمی‌ خواهند که مسئولیت تصمیمات خود را به عهده بگیرند.

آذر

آذر ماهی ها در مورد سفر خیلی خوب تصمیم گرفته و برنامه ریزی می کنند اما در مورد مسائل دیگر قدرت تصمیم گیری ندارند و مدام می‌ خواهند که تصمیم شان را عوض کنند تا اینکه دیگران یک راه جلوی پای شان بگذارند. اگر هم تصمیمی اتخاذ کنند، بعدا متوجه می‌ شوند که چه جنبه های زیادی را در نظر نگرفته بودند.

سفر کردن

خرداد

خرداد ماهی ها خیلی انسجام و پایداری ندارند و می‌ توان گفت قدرت تصمیم‌گیری در آن ها پایین است، زیرا مدام نظرشان عوض می‌ شود و می‌ خواهند تصمیم شان را هم عوض کنند و به خاطر همین سردرگمی زیادی که دارند، علت آن هم چند شخصیتی بودن آن هاست که خودشان هم نمی دانند دقیقاً چه می خواهند.

مهر

مهر ماهی ها قدرت تصمیم‌گیری ندارند و مدام با خودشان درگیر هستند تا بتوانند یک تصمیم کوچک اتخاذ کنند. تصمیمات سخت را به عهده دیگران می گذارند، زیرا اگر خودشان این کار را انجام دهند، پشیمان می شوند و مدام خود را سرزنش می کنند. زمانی هم که یک تصمیم می‌ گیرند، مدام با خودشان درگیر هستند که اگر اقدام دیگری انجام می‌ دادند؛ چه می شد.

متولدین کدوم ماه، افراد قاطع و محکم تری هستن؟

4347
این مطلب مفید بود ؟27869
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ش
برچسب : طالع بینی
1 نظر به ثبت رسیده است
زینب1401-01-30
اردیبهشت ام و کاملا درست می گوید
95
وبگردی