حذف اکانت ایمو
برنامه ایمو یکی از برنامه های شبکه های اجتماعی است که اگر هیچ استفاده ای ندارید و تصمیم به حذف آن دارید در این گزارش با نحوه “حذف اکانت ایمو” آشنا خواهید شد.

آموزش حذف اکانت ایمو را اینجا بخوانید

ایمو یکی دیگر از برنامه های شبکه مجازی است که در میان کاربران ایرانی از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد که از مهم ترین قابلیت های آن می توان به تماس تصویری، صوتی، گروهی، گفتگو، ارسال فایل و... اشاره کرد. با این وجود این برنامه در زمان های ابتدایی که رونمایی شد توانست کاربران زیادی را جذب خود کند و این روزها نیز حتی کاربران زیادی از این برنامه و قابلیت های آن استفاده می کنند.

این در حالی است که برنامه های دیگری که در این زمینه فعالیت می کنند، به مرور زمان پیشرفت کردند و حتی قابلیت های بهتری را به عموم کاربران خود ارائه کرده اند. با این وجود گاهی اوقات ممکن است برای شما نیز چنین اتفاقی پیش بیاید که با رونمایی برنامه جدید، میزان استفاده شما از برنامه های سابق به میزان چشمگیری کاهش پیدا می کند. از این رو اگر شما چند وقتی است که از برنامه ایمو استفاده نمی کنید و یا بنابر دلایل دیگر تصمیم به حذف این برنامه دارید در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه حذف اکانت ایمو آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

در قدم اول از منو کاربری گوشی وارد برنامه ایمو شوید و سپس از قسمت بالا سمت چپ گزینه پروفایل را انتخاب کنید که با کادر قرمز رنگ مشخص شده است

حذف اکانت ایمو

قدم دوم؛ در این بخش شما وارد پروفایل برنامه ایمو شده اید که در این مرحله باید گزینه Settings را انتخاب نمائید.

نحوه حذف اکانت ایمو

قدم سوم؛ اینک گزینه Imo Account settings را انتخاب کنید.

آموزش حذف اکانت ایمو

قدم چهارم؛ از انتهای صفحه گزینه Delete imo Account را همانند تصویر ذیل انتخاب نمائید.

حذف اکانت ایمو

قدم پنجم؛ در صفحه باز شده گزینه Delete Account را انتخاب کنید.

حذف اکانت ایمو

قدم ششم؛ برای تائید اینکه آیا تصمیم به حذف حساب کاربری خود دارید یا خیر، باید این بخش را مطالعه کنید که یکی از مهم ترین گزینه های درج شده در این گزینه این است که اگر شما حساب کاربری خود را حذف کنید، دیگر قادر به بازیابی و ریکاوری اطلاعات خود نخواهید بود و... از این رو اگر مطمئن هستید گزینه قرمز رنگ Delete account را انتخاب کنید.

حذف اکانت ایمو

قدم هفتم؛ شماره تلفن خود را وارد کنید و سپس از قسمت بالا سمت راست گزینه Delete را انتخاب کنید.

حذف اکانت ایمو

هم اکنون فرآیند دیلیت اکانت ایمو شما بصورت کامل انجام شده است و دیگر قادر به بازیابی آن نخواهید بود.

 

 

 

 

 

آموزش تصویری حذف اکانت ایمو (Delete imo account)

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی