حذف اکانت تیک تاک
اگر شما از کاربران برنامه تیک تاک هستید و بنابر دلایلی تصمیم به حذف حساب کاربری خود دارید، در ادامه این گزارش با نحوه “حذف اکانت تیک تاک” آشنا خواهید شد.

آموزش نحوه حذف اکانت تیک تاک

برنامه شبکه اجتماعی تیک تاک (TikTok) است که در سال 2016 توسط شرکت چینی برای دو سیستم عامل اندروید و iOS طراحی و عرضه شد که بعدها با حواشی متعدد روبرو شد. با این وجود این برنامه از دسترس کاربران ایرانی خارج شد و ای در بازه ای بوده که مدتی این برنامه برای کاربران ایرانی آزاد بود و بدون هر گونه محدودیتی امکان دسترسی وجود داشت و اما همان گونه که گفته شد در مهر ماه سال 98 بصورت کامل دسترسی قطع شد.

با این وجود اگر شما از این برنامه در سال های گذشته استفاده می کردید و اینک هیچ استفاده ای از آن ندارید و یا هر دلیل دیگر تصمیم به حذف این برنامه دارید، می توانید خیلی ساده و آسان این فرایند را انجام دهید. توجه داشته باشید که بعد از حذف حساب کاربری خود در برنامه تیک تاک دیگر قادر به بازیابی آن نخواهید بود و این بدین معناست که تمام اطلاعات حساب شما در این برنامه از بین خواهند رفت. از این رو در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک قصد داریم شما را با آموزش حذف اکانت تیک تاک برای همیشه (delete tiktok account) آشنا سازیم. همراه ما باشید.

در قدم اول باید وارد برنامه تیک تاک در گوشی هوشمند خود شوید که برای وارد شدن باید حتما از برنامه های تغییر آی پی استفاده کنید.

حذف اکانت تیک تاک

قدم دوم؛ اینک از قسمت پائین گزینه Me را انتخاب نمائید که در تصویر ذیل مشخص شده است.

نحوه حذف اکانت تیک تاک

قدم سوم؛ در قسمت بالا گزینه "Manage my account" درج شده است که در این بخش باید این گزینه را انتخاب کنید.

آموزش حذف اکانت تیک تاک

قدم چهارم؛ با انتخاب گزینه بالا، وارد صفحه ای جدید خواهید شد که اگر تصمیم به حذف حساب کاربری خود دارید باید از انتهای صفحه گزینه Deleteaccount را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه حساب شما برای همیشه حذف خواهد شد.

حذف اکانت تیک تاک

آموزش تصویری حذف اکانت تیک تاک (Delete TikTok account)

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی