مراقبت از دندان
لبخند زیبا نقش مهمی در ارتباط ما با دیگر افراد دارد. دندان‌های سفید، مرتب و سالم در هر سنی برای ما لازم و ضروری است. با کارت تخفیف دندانپزشکی میتوانیم با مناسب ترین هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی را با کیفیت بالا تجربه کنیم.

کارت تخفیف دندانپزشکی و پوشش های آن

کلمه تخفیف همیشه برای همه ما بسیار جذاب است! چرا که حاصل آن سود بیشتر با کاهش هزینه‌‌ها می‌باشد؛ حالا فکر کنید این کاهش قیمت با کارت تخفیف دندانپزشکی بر هزینه‌های کلان این خدمات درمانی اعمال شود، قطعا تخفیف کارآمد و دلچسبی خواهد بود. از آنجا که شرکت‌های بیمه از این خدمات پشتیبانی چندانی ندارند، برخی از شرکت‌ها شروع به ارائه کارت تخفیف دندانپزشکی نموده اند. این کارت‌ها خدمات متنوع و متعددی را در حوزه‌های مختلف درمانی و زیباسازی دندان‌ها ارائه می‌دهند. کارت تخفیف دندانپزشکی یک برگه تخفیف است که با مراجعه شما به مراکز طرف قرارداد، اعتبار و ارزش می‌یاید. 

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین بیمه‌نامه‌های درمانی در کشور ما محسوب میشود، این بیمه نامه با پوشش دهی‌های گسترده خود، هزینه های عارضه‌ها و بیماری‌های مربوط به بخش دهان و دندان را به طور چشمگیری کاهش می‌دهد. تمامی اقشار جامعه با هر شغل، جنس و سنی می‌توانند بیمه دندان را به صورت گروهی و یا انفرادی استفاده کنند، این بیمه کاربردی به منظور افزایش سطح بهداشت و سلامت جامعه با کاهش هزینه‌های درمانی و زیبایی خدمات دندانپزشکی شکل گرفته است. بیمه دندان‌پزشکی مهراز کلینیک‌های تخصصی بسیاری را در سطح کشور دارد. مراکز طرف قرارداد بیمه مهراز همچون مجموعه‌های خصوصی از متخصصان و پزشکان حاذق، مواد با کیفیت و تجهیزات نوین و مدرن برخوردار هستند. 

مشاهده تعرفه دندانپزشکی با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

مزایای کارت تخفیف دندانپزشکی

در حال حاضر کارت تخفیف دندانپزشکی توسط مجموعه‌های خصوصی و معتبر بسیاری با هدف افزایش سطح سلامت جامعه و کاهش ضرر‌ و زیان‌های مالی عرضه می‌شود. شرکت مهراز کارت نیز از این موضوع مستثنی نبوده و همانند دیگر مجموعه‌ها با همین هدف پایه ریزی شده است. 
از مزایای این کارت می‌توان به تنوع و گستردگی بالای خدمات آن اشاره داشت، این کارت تخفیف دندانپزشکی در حوزه درمانی خدماتی مانند:کشیدن دندان، رادیوگرافی، جرم گیری، عصب کشی دندان، بروساژ، جراحی دندان عقل، پر کردن دندان و… را به شما ارائه می دهند. 
همچنین این کارت‌های تخفیف علاوه بر خدمات درمانی، خدماتی را نیز برای زیباسازی دندان‌ها ارائه می‌دهند، در بخش زیباسازی نیز می‌توان به خدماتی مانند لامینت، کامپوزیت، ایمپلنت، ارتودنسی و… اشاره داشت‌. کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز کارت کاهش هزینه های 50 درصدی را بر هزینه‌های آزاد تمامی خدمات ذکر شده اعمال می نماید. همچنین این مجموعه کاهش هزینه های 30 درصدی را نیز برای لیزر، جراحی بینی، لیپوماتیک، مشاوره روانشناسی و… با تهیه فقط یک کارت تخفیف برای شما در نظر گرفته است.

دندانپزشکی ارزان

ارزانی و کیفیت هرگز نمی‌توانند در یک راستا قرار بگیرند، چرا که همیشه در استفاده از هر محصول و یا خدمتی کیفیت بالاتر مستلزم هزینه‌های بالاتری است. به عنوان مثال در استفاده از خدمات دندانپزشکی هرچه‌قدر که کیفیت تجهیزات و مواد به کار برده شده بالاتر باشد هزینه پایانی نیز بالاتر می‌رود. تنها راه استفاده از خدمات باکیفیت و در عین حال ارزان دندانپزشکی تهیه یک کارت تخفیف دندانپزشکی می‌باشد. در این شرایط تخفیفی که باعث ارزان شدن هزینه‌ها می‌شود به علت کاهش کیفیت نیست، بلکه به علت قراردی‌ است که بین مراکز درمانی طی شرایطی خاص با شرکت ارائه‌ دهنده‌ کارت‌های دندانپزشکی است. 

جهت مراجعه به دندانپزشکی ارزان کلیک کنید...

بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز با شرایط فوق‌العاده و خدمات متنوع و گسترده‌ای که دارد توانسته است، یکی از بهترین‌ها و مطرح‌ترین‌های این عرصه در کشور باشد. همانطور که پیش‌تر گفتیم کارت تخفیف مهراز علاوه بر خدمات درمانی، خدمات بسیاری را نیز برای زیباسازی بیشتر دندان‌ها ارائه می‌دهد‌.(در شرایطی که حتی شرکت‌های بیمه هم از این خدمات پشتیبانی ندارند، این کار یک عملکرد فوق‌العاده و یک امتیاز ویژه در بین رقبا محسوب می‌گردد.)
شرکت مهراز برخلاف دیگر مجموعه‌ها فقط یک بار در سال حق بیمه را دریافت می‌کند، و شما تا یک سال می‌توانید با پرداخت تنها یک حق بیمه‌ از تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندان‌ها استفاده نمایید. همچنین برای تمدید مجدد کارت تخفیف دندانپزشکی خود برای سال‌های آینده نه تنها مبلغ دریافتی افزایش نمی‌یابد بلکه حتی مبلغ به یک سوم هزینه اولیه نیز کاهش می یابد. تمامی افراد جامعه در هر سن و شرایطی که باشند می‌توانند از کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز بهره‌مند شوند‌. 

جهت استفاده از خدمات دندانپزشکی اقساطی لطفا کلیک کنید...

خرید کارت تخفیف دندانپزشکی

در وهله اول برای خرید کارت تخفیف دندانپزشکی باید با در نظر داشتن، بهترین شرایط ثبت نام و ارائه خدمات، بهترین شرکت ارائه‌ دهنده‌ را پیدا کنید. به عنوان مثال شرکت مهراز کارت به دلیل کاهش هزینه 50 درصدی، بدون هیچ سقف و محدودیت فقط با پرداخت یک حق بیمه اندک، جزء شرکت‌های مطرح این حوزه قرار می‌گیرد. جهت تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز کافیست به وب سایت مهراز کارت مراجعه نموده و در صفحه خرید، اطلاعات خواسته شده را ثبت کنید. حالا کارت تخفیف شما طی چند ساعت آینده به دستتان خواهد رسید و بالافاصله قابل استفاده خواهد بود.

کاهش هزینه ها با کارت تخفیف دندانپزشکی

51
این مطلب مفید بود ؟10
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی