شلختگی زن

بوی بد و شلختگی زن، کار دستش داد

کد مطلب : 83900زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از عادات مهم در زندگی، رعایت بهداشت شخصی می باشد. عدم رعایت بهداشت می تواند آسیب های جدی در زندگی هر فردی ایجاد کند.

شلختگی و تمیز نبودن زن، شوهرش را شاکی کرد

رعایت بهداشت شخصی تاثیر مهمی در زندگی دارد و بی توجهی به آن در برخی موارد، می تواند به موضوعی جدی تبدیل شود و حتی به دلیلی برای خاتمه یک رابطه بیانجامد، مشابه آنچه در ادامه این بخش از نمناک خواهید خواند.

مردی اهل اوتار پرادش هند مدت 2 سال است که سعی دارد همسرش را طلاق دهد زیرا او مرتب حمام نمیکند و در صورت درخواست شوهرش برای رعایت بهداشت، با او به شدت بحث و دعوا می کند.

این مرد ادعا کرد که بارها از همسرش خواسته است که بیشتر حمام کند، اما هر بار که این موضوع پیش می آمد، بحث آنها با یک درگیری لفظی پایان می یافت تا اینکه سرانجام، تصمیم به طلاق گرفتند.

بوی بد و شلختگی زن

تلاش زن برای منصرف کردن شوهرش

مرد در حین صحبت با قاضی دادگاه، مکرراً و با قاطعیت می گفت که می خواهد از این زن جدا شود و در خواست کمک می کرد چرا که دیگر تحمل بوی بد و شلختگی همسرش را ندارد.

زن زمانی که از تصمیم شوهرش آگاه شد به مرکز حفاظت زنان مراجعه کرد و گفت که نمی خواهد طلاق بگیرد و برای اطمینان از این امر درخواست کمک کرد و شکایت نامه کتبی برای نارضایتی از تصمیم شوهرش برای جدایی، تنظیم کرد و به دادگاه تحویل داد.

به این زوج و والدین آنها مشاوره دادند تا آنها را راهنمایی کنند و مرد را از طلاق با همسرش منصرف کنند، زیرا این یک مسئله جزئی است و می تواند حل شود.

از آنجا که دلیل درخواست طلاق تحت هیچ گونه اقدام خشونت آمیز یا جنایت علیه زنان قرار نمی گیرد، دادخواست و شکایت کتبی زن، تاثیری نخواهد داشت، اما سازمان امیدوار است که این زوج بتوانند با مشاوره این موضوع را حل کنند.

جالب است بدانید که طلاق و جدایی بخاطر حمام آنقدرها هم که فکر می کنید نادر نیست، سال گذشته یک زن هندی و چند سال قبل یک مرد تایوانی از همسرش به همین دلیل جدا شد.

ماجرای جالب حمام زن، شوهر را به دادگاه کشاند!

3.975
این مطلب مفید بود ؟5817
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی